6

Trufla położona na gownie? Co za kocopoly opowiadasz xd

0

@Chucky Cities skylines i Anno 1800

0

@szkutnik91 Oho, nowy Messi. Który to już? xD

2

@Comentateiro



piękny klasyczek mi Macron przypomniał

1

@shahman Szanuje za cenzure

0

@Bobert_Kubicki A to nie jest tak, że kwejk dostał tylko rykoszetem a głównie chodzi o jakis portal, który puścił fejka ze to oshee zrezygnowało z Roberta?

1

@cchesterr43 Znajac zycie to go zwyzywales ;p

2

@Gaz już Ci psg coś dołoży xd

6

@masq Obrzygany Neymar wciąż zjada wszystkich naszych skrzydłowych ale nie ma bata żeby PSG w chociażby najmniejszym stopniu opłaciło jego pensje a co dopiero jakieś 70% xD

7

@Comentateiro Z tego co @Kgorecki2500 napisał, wokaliście zarzuca się w.w rzeczy, nawet wyroku jeszcze nie ma zapewne. :|

15

https://x.com/patzowi/status/1675248800456142854

Uwielbiam te zdjęcia jedzenia w takich sieciówkach, największy scam xD

5

@BarcaInfo a taki spokój był

13

@MESSIah16 obie skrajności walić prądem

3

@Luciano99 Stary chciał Cię ustawić na przyszłość, licząc na szybki spadek a ty marudzisz

10

@Cygan BRC Jakoś mnie to nie dziwi. xD

0

@Transu96 Myślę, że całkiem sporo ludzi

18

@Cygan BRC Łapy precz od naszych dzieci, ale jak mniemam nie zamierzasz dać dzieciakowi z domu dziecka szansy i go adpotować, co nie?

3

@tomek8756 Musk ewidentnie nie umie w portale społecznościowe xD

1

@tomek8756 No tak - słyszałem o tych opcjach premium ale teraz w ogóle mam czystą tablicę i komunikat o przekroczonym limicie xD

2

@Kgorecki2500 Oj tak, dwie strony skaczące sobie do gardła i nie ma uja we wsi żeby jedna z stron przekonała drugą do swojej racji. :D piękne są te dyskusje, aczkolwiek po jakimś czasie mogą się wkraść nudy
@Survier I pewnie jeszcze nieraz wstawie ku Twojej ucieszy, swoim hejtem zapewnie im tam 20% czy nawet 30% w nadchądzących wyborach. :D

0

Co to za limit dostępu na Twitterze? Czyżby Musk postanowił znowu poszaleć i wprowadził jakiś dzienny limit przeglądania twittera? xD

1

Widać, że sezon ogórkowy się zaczyna. Znowu polityka i lgbt wiedzie prym, aczkolwiek jedna nowość - zamiast religii pojawili się... imigranci! :D

Ciekawe jakie roszady będą za rok w wielkiej bambowskiej trójce.

3

@MessiForeverTheBest Jaka jest definicja białego człowieka? xDD

1

@Kgorecki2500 Triss to akurat słaby przykład, bo jej growej postaci również się dostało

aczkolwiek mem sam w sobie trafny

2

@pioz123 Dodi, kiedy zarzuci kolejną "wędke" na LR xD

0

@Lucerfi Czyli Barca w Twoim mniemaniu nie prezentuje poglądów z lewej strony?

1

@DamianBarcaCule 400k ludzi odkryło, że kibicuje silnie lewicowemu klubowi xd

0



Uwielbiam jak ludzie nie mogą spojrzeć prawdzie w oczy i szukają usprawiedliwienia dla ludzkich czynów w mediach czy grach. :D

Aż się przypomina jak się ludzie buldoczyli przy premierze D2, że to dzieło szatana. xD

11

@MesQueUnClub96 zamieszki czy czytanie dodiego na internetowych forach

Niewiadomo co gorsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?