marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trufla położona na gownie? Co za kocopoly opowiadasz xd
0
@Chucky Cities skylines i Anno 1800
0
@szkutnik91 Oho, nowy Messi. Który to już? xD
2
@Comentateiro
piękny klasyczek mi Macron przypomniał
1
@shahman Szanuje za cenzure
0
@Bobert_Kubicki A to nie jest tak, że kwejk dostał tylko rykoszetem a głównie chodzi o jakis portal, który puścił fejka ze to oshee zrezygnowało z Roberta?
1
@cchesterr43 Znajac zycie to go zwyzywales ;p
2
@Gaz już Ci psg coś dołoży xd
6
@masq Obrzygany Neymar wciąż zjada wszystkich naszych skrzydłowych ale nie ma bata żeby PSG w chociażby najmniejszym stopniu opłaciło jego pensje a co dopiero jakieś 70% xD
7
@Comentateiro Z tego co @Kgorecki2500 napisał, wokaliście zarzuca się w.w rzeczy, nawet wyroku jeszcze nie ma zapewne. :|
15
https://x.com/patzowi/status/1675248800456142854
Uwielbiam te zdjęcia jedzenia w takich sieciówkach, największy scam xD
5
@BarcaInfo a taki spokój był
13
@MESSIah16 obie skrajności walić prądem
3
@Luciano99 Stary chciał Cię ustawić na przyszłość, licząc na szybki spadek a ty marudzisz
10
@Cygan BRC Jakoś mnie to nie dziwi. xD
0
@Transu96 Myślę, że całkiem sporo ludzi
18
@Cygan BRC Łapy precz od naszych dzieci, ale jak mniemam nie zamierzasz dać dzieciakowi z domu dziecka szansy i go adpotować, co nie?
2
@tomek8756 facebook w tym momencie:
https://www.thebalancemoney.com/thmb/GcgK7lFrqz0efp4FEAdLAyUWaWA=/1500x0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc()/Screen_Shot_2019-06-05_at_1.26.32_PM-dac1adde23c240a4825240d08bd977b0.jpg
3
@tomek8756 Musk ewidentnie nie umie w portale społecznościowe xD
1
@tomek8756 No tak - słyszałem o tych opcjach premium ale teraz w ogóle mam czystą tablicę i komunikat o przekroczonym limicie xD
2
@Kgorecki2500 Oj tak, dwie strony skaczące sobie do gardła i nie ma uja we wsi żeby jedna z stron przekonała drugą do swojej racji. :D piękne są te dyskusje, aczkolwiek po jakimś czasie mogą się wkraść nudy
@Survier I pewnie jeszcze nieraz wstawie ku Twojej ucieszy, swoim hejtem zapewnie im tam 20% czy nawet 30% w nadchądzących wyborach. :D
0
Co to za limit dostępu na Twitterze? Czyżby Musk postanowił znowu poszaleć i wprowadził jakiś dzienny limit przeglądania twittera? xD
1
Widać, że sezon ogórkowy się zaczyna. Znowu polityka i lgbt wiedzie prym, aczkolwiek jedna nowość - zamiast religii pojawili się... imigranci! :D
Ciekawe jakie roszady będą za rok w wielkiej bambowskiej trójce.
3
@MessiForeverTheBest Jaka jest definicja białego człowieka? xDD
1
@Kgorecki2500 Triss to akurat słaby przykład, bo jej growej postaci również się dostało
aczkolwiek mem sam w sobie trafny
2
@pioz123 Dodi, kiedy zarzuci kolejną "wędke" na LR xD
0
@Lucerfi Czyli Barca w Twoim mniemaniu nie prezentuje poglądów z lewej strony?
1
@DamianBarcaCule 400k ludzi odkryło, że kibicuje silnie lewicowemu klubowi xd
0
Uwielbiam jak ludzie nie mogą spojrzeć prawdzie w oczy i szukają usprawiedliwienia dla ludzkich czynów w mediach czy grach. :D
Aż się przypomina jak się ludzie buldoczyli przy premierze D2, że to dzieło szatana. xD
11
@MesQueUnClub96 zamieszki czy czytanie dodiego na internetowych forach
Niewiadomo co gorsze