marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 I oby ich wykupili, piękny pstryczek w nos dla Sony
13
@LaLigaPD i elegancko, może w końcu fifa upadnie na ryj i ktoś zrobi coś bardziej realnego pod względem rozrgrywki bo ta fifa to dramat jest xD
22
Lewandowski to jeszcze marsz pokutny powinien odbyć za mecz z Moldawia xD
7
@tomek8756 gospodarka wytrzyma
0
@Kondziubarca Zaczyna mnie juz bawic to atakowanie Lewandowskiego z kazdej strony przez Polakow, chlop zakonczy kopanie galy w reprezentacji to te same osoby beda beczec, ze nie mamy klasowego napastnika xd
0
@speed1 Wiadomo, że Real też ma wpadki transferowe ale aż tak ich nie odczuwa jak Barca z tego co widać. :D
I to zestawienie Bale obok takich placków jak Jović czy Hazard, idz ty po rozum do glowy
0
@DaPidejpi Ogólnie moim zdaniem teza, że Lewandowski jest lepszy na przestrzeni całej kariery może się śmiało obronić - szczególnie patrząc na to, że Lewus ma jeszcze czas podkręcić statystyki na topowym poziomie w przeciwieństwie do Luisto.
Tak twierdzenie, że Lewy>Suarez w prime to już abstrakcja totalna xD
1
@Faro bo żaden z powyższych piłkarzy nie jest nominalnym SPD?
28
@Emhyr O nie, chłop się bawi na własnym weselu, jak tak można???
1
@masq Czyli zapowiada się kolejny sezon gdzie nasi zostaną zmasakrowani przez kontuzje. :|
4
@Pawel13sz Po dwóch sezonach? Ja mu daje kilka meczów i taka La Bamba już go będzie sprzedawała xD
2
@molibden
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/slowianscy-prawdziwi-polscy-polacy-zabor-rosyjski-sybir-katorga-vs-wolyn-gollum.jpg
Od razu się przypomina :|
6
@DaPidejpi United, darzyłem ich sympatią za dzieciaka ale potem mi przeszło.
4
"..Ja nie uprawiam żadnej polityki, to gołym okiem widać.."
xD Nie wiem co gorsze - Rydzyk czy stado baranów które mu przyklaskuje.
0
@juarez Chłop skończył karierę gdzieś przy egzotyce tak naprawdę
2
W sumie kozak sprawa, rozumiem że etyka w tym zawodzie (przynajmniej w większości miejsc) jednak nakazuje zachować kulturę ale ja osobiście nie lubie jak ktoś mi mówi przez "pan" :|
0
@MarcepanowyKsiaze Odklejony dziadzio ale śmieszny
12
https://pbs.twimg.com/media/F0lDmv-XwAADG6w?format=jpg&name=small
Azjatki? Top.
1
@Kgorecki2500 Ogólnie to walcząc z tego co pamiętam, nieważne czy bójki czy strzelaniny. :D
4
@Medium Wszystko można usprawiedliwić zabawą. xDDD
1
@Ptasior I nic dziwnego, że nie wstają bo za 15 zł/h nikt nie powinien pracować skoro minimalna jest bodajże w okolicach 20 zł/h xD
2
@MarcepanowyKsiaze ja wciaz nie kumam jak mozna go sluchac nieironicznie xd
3
@D10SLEO Amatorka, ja dopłacałem pracodoawcy, że mogę u niego łapać bezcenne doświadczenie
3
@FcPortoFan1999 Właśnie fajnie jakby spora część została w Polsce i uczciwie pracowała + mały zastrzyk do polskiej gospodarki nie zaszkodzi
No ale to trzeba na nich też spojrzeć jak na ludzi, a nie tanią siłe roboczą. :|
20
https://x.com/nowciu_/status/1677331638370590721
Dokładnie, tyranie za mniej niz minimalna jest zarezerwowane dla polakow rodakow xd
5
@gorgota z tego co wiem to jest obowiazek po niej jechac, bez wyjatku jaki to rower xd
0
@Eto'o9 R10 Ja się coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu, że religia powinna być totalnie na uboczu, bez żadnego wpływu na życie społeczne.
W Polsce zmienili numer autobusy jeżdżącego na Hel z 666 na jakiś inny bo uwaga, też obrażał ich uczucia. xD
Najlepsze jest to, że np. takie obrazki:
https://tustolica.pl/foto/84841_a.jpg
już katolików nie obrażają a ich dzieci mogą to oglądać w miejscu publicznym. xD
0
https://polygamia.pl/diablo-4-obraza-chrzescijan-i-promuje-satanizm-to-byla-kwestia-czasu,6917000389303232a
Chrześcijanie znowu są atakowani, tym razem nie przez potężna tęczę a przez gierkę. xD
2
@Kgorecki2500 Unikatowa gierka, mam nadzieję że narracyjnie i fabularnie rockatar uderzy w podobne tony w GTA 6 bo jednak 5 nie zrobiła na mnie takiego wrażenia pod tym względem, ot była okej i nic więcej a po RDR2 kilka godzin chodziłem przybity, niewiele gier mnie tak emocjonalnie skopało po dupsku
0
Mamy już 2023 a to wciąż najlepszy kawałek w polskim rapie