0

@Nazio_87 I oby ich wykupili, piękny pstryczek w nos dla Sony

13

@LaLigaPD i elegancko, może w końcu fifa upadnie na ryj i ktoś zrobi coś bardziej realnego pod względem rozrgrywki bo ta fifa to dramat jest xD

22



Lewandowski to jeszcze marsz pokutny powinien odbyć za mecz z Moldawia xD

7

@tomek8756 gospodarka wytrzyma

0

@Kondziubarca Zaczyna mnie juz bawic to atakowanie Lewandowskiego z kazdej strony przez Polakow, chlop zakonczy kopanie galy w reprezentacji to te same osoby beda beczec, ze nie mamy klasowego napastnika xd

0

@speed1 Wiadomo, że Real też ma wpadki transferowe ale aż tak ich nie odczuwa jak Barca z tego co widać. :D


I to zestawienie Bale obok takich placków jak Jović czy Hazard, idz ty po rozum do glowy

0

@DaPidejpi Ogólnie moim zdaniem teza, że Lewandowski jest lepszy na przestrzeni całej kariery może się śmiało obronić - szczególnie patrząc na to, że Lewus ma jeszcze czas podkręcić statystyki na topowym poziomie w przeciwieństwie do Luisto.

Tak twierdzenie, że Lewy>Suarez w prime to już abstrakcja totalna xD

1

@Faro bo żaden z powyższych piłkarzy nie jest nominalnym SPD?

28

@Emhyr O nie, chłop się bawi na własnym weselu, jak tak można???

1

@masq Czyli zapowiada się kolejny sezon gdzie nasi zostaną zmasakrowani przez kontuzje. :|

4

@Pawel13sz Po dwóch sezonach? Ja mu daje kilka meczów i taka La Bamba już go będzie sprzedawała xD

6

@DaPidejpi United, darzyłem ich sympatią za dzieciaka ale potem mi przeszło.

4



"..Ja nie uprawiam żadnej polityki, to gołym okiem widać.."
xD Nie wiem co gorsze - Rydzyk czy stado baranów które mu przyklaskuje.

0

@juarez Chłop skończył karierę gdzieś przy egzotyce tak naprawdę

2



W sumie kozak sprawa, rozumiem że etyka w tym zawodzie (przynajmniej w większości miejsc) jednak nakazuje zachować kulturę ale ja osobiście nie lubie jak ktoś mi mówi przez "pan" :|

0

@MarcepanowyKsiaze Odklejony dziadzio ale śmieszny

1

@Kgorecki2500 Ogólnie to walcząc z tego co pamiętam, nieważne czy bójki czy strzelaniny. :D

4

@Medium Wszystko można usprawiedliwić zabawą. xDDD

1

@Ptasior I nic dziwnego, że nie wstają bo za 15 zł/h nikt nie powinien pracować skoro minimalna jest bodajże w okolicach 20 zł/h xD


2

@MarcepanowyKsiaze ja wciaz nie kumam jak mozna go sluchac nieironicznie xd

3

@D10SLEO Amatorka, ja dopłacałem pracodoawcy, że mogę u niego łapać bezcenne doświadczenie

3

@FcPortoFan1999 Właśnie fajnie jakby spora część została w Polsce i uczciwie pracowała + mały zastrzyk do polskiej gospodarki nie zaszkodzi


No ale to trzeba na nich też spojrzeć jak na ludzi, a nie tanią siłe roboczą. :|

20

https://x.com/nowciu_/status/1677331638370590721

Dokładnie, tyranie za mniej niz minimalna jest zarezerwowane dla polakow rodakow xd

5

@gorgota z tego co wiem to jest obowiazek po niej jechac, bez wyjatku jaki to rower xd

0

@Eto'o9 R10 Ja się coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu, że religia powinna być totalnie na uboczu, bez żadnego wpływu na życie społeczne.

W Polsce zmienili numer autobusy jeżdżącego na Hel z 666 na jakiś inny bo uwaga, też obrażał ich uczucia. xD

Najlepsze jest to, że np. takie obrazki:
https://tustolica.pl/foto/84841_a.jpg
już katolików nie obrażają a ich dzieci mogą to oglądać w miejscu publicznym. xD

0

https://polygamia.pl/diablo-4-obraza-chrzescijan-i-promuje-satanizm-to-byla-kwestia-czasu,6917000389303232a

Chrześcijanie znowu są atakowani, tym razem nie przez potężna tęczę a przez gierkę. xD

2

@Kgorecki2500 Unikatowa gierka, mam nadzieję że narracyjnie i fabularnie rockatar uderzy w podobne tony w GTA 6 bo jednak 5 nie zrobiła na mnie takiego wrażenia pod tym względem, ot była okej i nic więcej a po RDR2 kilka godzin chodziłem przybity, niewiele gier mnie tak emocjonalnie skopało po dupsku


0




Mamy już 2023 a to wciąż najlepszy kawałek w polskim rapie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?