4



"..Ja nie uprawiam żadnej polityki, to gołym okiem widać.."
xD Nie wiem co gorsze - Rydzyk czy stado baranów które mu przyklaskuje.

0

@juarez Chłop skończył karierę gdzieś przy egzotyce tak naprawdę

2



W sumie kozak sprawa, rozumiem że etyka w tym zawodzie (przynajmniej w większości miejsc) jednak nakazuje zachować kulturę ale ja osobiście nie lubie jak ktoś mi mówi przez "pan" :|

0

@MarcepanowyKsiaze Odklejony dziadzio ale śmieszny

1

@Kgorecki2500 Ogólnie to walcząc z tego co pamiętam, nieważne czy bójki czy strzelaniny. :D

4

@Medium Wszystko można usprawiedliwić zabawą. xDDD

1

@Ptasior I nic dziwnego, że nie wstają bo za 15 zł/h nikt nie powinien pracować skoro minimalna jest bodajże w okolicach 20 zł/h xD


2

@MarcepanowyKsiaze ja wciaz nie kumam jak mozna go sluchac nieironicznie xd

3

@D10SLEO Amatorka, ja dopłacałem pracodoawcy, że mogę u niego łapać bezcenne doświadczenie

3

@FcPortoFan1999 Właśnie fajnie jakby spora część została w Polsce i uczciwie pracowała + mały zastrzyk do polskiej gospodarki nie zaszkodzi


No ale to trzeba na nich też spojrzeć jak na ludzi, a nie tanią siłe roboczą. :|

20

https://x.com/nowciu_/status/1677331638370590721

Dokładnie, tyranie za mniej niz minimalna jest zarezerwowane dla polakow rodakow xd

5

@gorgota z tego co wiem to jest obowiazek po niej jechac, bez wyjatku jaki to rower xd

0

@Eto'o9 R10 Ja się coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu, że religia powinna być totalnie na uboczu, bez żadnego wpływu na życie społeczne.

W Polsce zmienili numer autobusy jeżdżącego na Hel z 666 na jakiś inny bo uwaga, też obrażał ich uczucia. xD

Najlepsze jest to, że np. takie obrazki:
https://tustolica.pl/foto/84841_a.jpg
już katolików nie obrażają a ich dzieci mogą to oglądać w miejscu publicznym. xD

0

https://polygamia.pl/diablo-4-obraza-chrzescijan-i-promuje-satanizm-to-byla-kwestia-czasu,6917000389303232a

Chrześcijanie znowu są atakowani, tym razem nie przez potężna tęczę a przez gierkę. xD

2

@Kgorecki2500 Unikatowa gierka, mam nadzieję że narracyjnie i fabularnie rockatar uderzy w podobne tony w GTA 6 bo jednak 5 nie zrobiła na mnie takiego wrażenia pod tym względem, ot była okej i nic więcej a po RDR2 kilka godzin chodziłem przybity, niewiele gier mnie tak emocjonalnie skopało po dupsku


0




Mamy już 2023 a to wciąż najlepszy kawałek w polskim rapie

0

@Firestone Dopłacasz za potencjał, jak zwykle a sam transfer jest przyszłościowy. Jak dostaniemy świetnego napadziora który przez 15 lat będzie lądował po 30-40 bramek na sezon to też nie będzie tyle wart?

0

@Graves czyli sprowadzamy klasyczna 9 z potencjałem, która obecnie ma być zmiennikiem typowej 9

3

Specjalnie podaliście w tytule najwyższą kwotę za transfer jaką sugerują dziennikarze, żeby inba w komentarzach się zgadzała? :|

1

@Kgorecki2500 Mi się wydaje właśnie, że Medievala 3 prędko nie dostaniemy, oczekiwania są ogromne i mam wrażenie, że studio boi się że ich nie spełni :c

6



Ciekawe kiedy ta kura trzymająca Ubisoft przy życiu przestanie znosić złote jajka. xD

1

@Kgorecki2500 Z tym wczuciem to rel, dla mnie wciąż najlepszy Total War to Medieval 2 i Empire gdzie mogłem stworzyć wielką Polskę. :D

1

@Kgorecki2500 W Warhammera III jeszcze nie grałem, ale jedynka i dwójka TOP.

a sama trójka brzmi jak gierka na setki godzin, gigantyczna kampania łącząca wszystkie te 3 gry w jedną, robi wrażenie. :D

23

@Faro powiedział fanatyk Fatiego xD

0

Kupiliscie juz cos na letniej wyprzedazy steam? :D

2

@MesQueUnClub96 Żadna, to dokładnie taki sam przypadek jak @masq z Messim swego czasu, niezdrowa obsesja, jakas rysa na psychice spowodowana niewiadomo czym i chęc przekonania wszystkich do swojej racji, ktora wszyscy maja gdzies ale jest irytujaca przez czestotliwosc z jaka sie pojawia. xD

5

@AlexDark00 Kurde, a patrząc na dysksuje z Toba w roli głównej podczas sezonu miałem wrażenie, że oglądasz wszystkie mecze Barcy ale na flashscore xD

@Danny Gaucho Widze, ze Alex jest ekspertem od brazylijskiej pileczki, ide sie szkolić :c

1

@AlexDark00 ile meczow Roque widziałeś żeby oceniać jego umiejętności techniczne?

tylko nie mów, że oglądałeś składanki na jutubie bo tam nawet Andre Gomes wypada kozacko

4

https://pbs.twimg.com/media/F0f6XhXXsAEgBor?format=jpg&name=medium

Moja moralność jest lepsza niż Twoja. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?