0

@GuerillaAthletic Zawsze mnie bawi jak ktos na zwykly oldschool mowi 'prawdziwy rap' xD


1

@LM10GOAT szkoda, że Arsenal nie dowiózł bo mógłby być jeszcze piękniejszy

1

@Ojciec5tkidzieci Watykan ewidentnie powinien zatrudnić kogoś od PR'u :|

2

@Ojciec5tkidzieci Mentzen po spotkaniu z swoimi odbiorcami xD


9

@Kapiczek a znajac zycie skoncza jak Galacticos xD Nakupic pilkarzy za setki milionow to nie sztuka, jeszcze trzeba to sensownie poukładac

3

Najlepszy przyjaciel na lato? Klapek, już nie zliczę ile tych latających mend zabiłem a ciepłe temperatury na dobre się jeszcze nie zaczęły. :(

1

@LM10GOAT a wiec moglismy go jednak trzymac przez te pol roku zeby pobieral pensje o ostatecznie odszedl za darmo, na pewno lepszy biznes xD

15

@LM10GOAT Depay z kontraktem na pół roku, dodatkowo grający ogony bo prezentował beznadziejny poziom warty 20 milionów?

Niezle xD

2

Karaś wyebał rekord w kosmos i nie ma jeszcze żadnej dyskusji, że to nie sport, że wyniszcza organizm i jest nieodpowiedzialny?
Aż się lekko zaskoczyłem xD

13

@doc Pomimo słabiutkiej formy przez kilka miesięcy i tak załadował 30+ bramek i dorzucił kilka asyst. Jak się jeszcze wspomni, że to jego debiutancki sezon i ma juz chyba 34 lata to mamy kompletny obraz o jakiej skali napastnika rozmawiamy


14

@draxidox Oglądając posiedzenia sejmu można się poczuć jak w zoo, oglądając małpy na wybiegu.

Tylko te sejmowe małpy powodują u mnie niesmak. :|

1

@Vhaeraun Ja mam PKO i jakoś nie narzekam mega, pomijając fakt że dwa razy z czapy zablokowali mi konto i musiałem walczyć tydzień na infolinii, żeby ostatecznie nic nie załatwić i pofatygować się tam osobiście

Ale to jedna wpadka na około 4 lata posiadania tam konta i z tego co czytałem może się to zdarzyć wszędzie

0

@BorzyKrzys taka fagata chociaz na ogarnietym chlopie sie wybila, a ta desperatka na tuczniku xd

3

@HarveySpecter Tylko tam dowiesz się, że Arnold był czarnoskórym gejem

0

https://x.com/JakeRocket/status/1661527144676364290

Ale oni są rozczarowani, że nie mogą robić Days Gone 2, pieprzone sony. :c

5

@Rewolucja123 Tryplet, pierwsze Barca potem Leo

0

@kiper09 Bo Dembele juz by tu nie bylo gdyby ktos oferujacy powazne pieniadze go chcial xD


4

@Poro6niec Piękny to był sezon dla rodaka

aczkolwiek z gorzkim zakończeniem kiedy jawnie został okradziony z złotej piłki

1

@Sulimo Ciężko się nie zgodzić, do tego 6 sezonu stanowczo najlepszy serial fantasy jaki widzałem
dodatkowo w miarę możliwości zgodny z książkami, co ogromnie mnie cieszyło. :D


Chociaż i tak najgorzej mają fani Wieska chyba, to co tam Netflix wyprawia to masakra. xD

1

@Sulimo GOT również zaliczył wpadkę, ostatnie 2 sezony to przecież to utylizacji się nadają jedynie xD

2

@Sulimo Tak czułem. :D

5

@Sulimo Jak przymkniesz oko na gwałcenie lore to serdecznie polecam Shadow of War i Shadow of Mordor

1

@4drian0 No tak, zapomniałem o Zeldzie. :|
Aczkolwiek czy zamiata to nie wiem, nie grałem osobiście - a z tego co widziałem chociażby na Twitterze po opiniach ludzi gierka też ma swoje bolączki

4

@macio_944 nie najlepiej o branży świadczy fakt, że obecnie najlepsze gry to rimejki residenta 4 i dead space xd

5

@Joe_Pesci netflix to najdroższa usługa z której korzystam, a oferuje najgorsze treści.

Czas się chyba pożegnać:|

10

Szkoda, że De Jong podczas swoich zapasów z Vinim nie wiedział, że w kontrze może bezkarnie zacząć go dusić

Oh wait, on nie jest czarnoskóry i nie gra w Realu xD

11

@barcanawieki Zazdrościsz chłopowi śpiączki i potencjalnej amputacji penisa? xDD

17

@MesQueUnClub96 Znowu przedawkowałeś kubusia?

2

@Rust_Cohle @wasacz co wy mi tutaj za inbe robicie panowie :|

@Cygan BRC poczucie przynależnośći do wspólnoty, 'walka' o jakies cele, uczczenie czegoś, czesto tez masz marsze o charakterze politycznym lub aktywistycznym. Co to w ogóle za pytanie. xD

2

@KlonaZepan Patrz komentarz wyżej Zepan
@Cygan BRC
Bo moga być organizowane, tak samo jak tona innych marszów. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?