marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GuerillaAthletic Zawsze mnie bawi jak ktos na zwykly oldschool mowi 'prawdziwy rap' xD
1
@LM10GOAT szkoda, że Arsenal nie dowiózł bo mógłby być jeszcze piękniejszy
1
@Ojciec5tkidzieci Watykan ewidentnie powinien zatrudnić kogoś od PR'u :|
2
@Ojciec5tkidzieci Mentzen po spotkaniu z swoimi odbiorcami xD
9
@Kapiczek a znajac zycie skoncza jak Galacticos xD Nakupic pilkarzy za setki milionow to nie sztuka, jeszcze trzeba to sensownie poukładac
3
Najlepszy przyjaciel na lato? Klapek, już nie zliczę ile tych latających mend zabiłem a ciepłe temperatury na dobre się jeszcze nie zaczęły. :(
1
@LM10GOAT a wiec moglismy go jednak trzymac przez te pol roku zeby pobieral pensje o ostatecznie odszedl za darmo, na pewno lepszy biznes xD
15
@LM10GOAT Depay z kontraktem na pół roku, dodatkowo grający ogony bo prezentował beznadziejny poziom warty 20 milionów?
Niezle xD
2
Karaś wyebał rekord w kosmos i nie ma jeszcze żadnej dyskusji, że to nie sport, że wyniszcza organizm i jest nieodpowiedzialny?
Aż się lekko zaskoczyłem xD
13
@doc Pomimo słabiutkiej formy przez kilka miesięcy i tak załadował 30+ bramek i dorzucił kilka asyst. Jak się jeszcze wspomni, że to jego debiutancki sezon i ma juz chyba 34 lata to mamy kompletny obraz o jakiej skali napastnika rozmawiamy
14
@draxidox Oglądając posiedzenia sejmu można się poczuć jak w zoo, oglądając małpy na wybiegu.
Tylko te sejmowe małpy powodują u mnie niesmak. :|
1
@Vhaeraun Ja mam PKO i jakoś nie narzekam mega, pomijając fakt że dwa razy z czapy zablokowali mi konto i musiałem walczyć tydzień na infolinii, żeby ostatecznie nic nie załatwić i pofatygować się tam osobiście
Ale to jedna wpadka na około 4 lata posiadania tam konta i z tego co czytałem może się to zdarzyć wszędzie
0
@BorzyKrzys taka fagata chociaz na ogarnietym chlopie sie wybila, a ta desperatka na tuczniku xd
3
@HarveySpecter Tylko tam dowiesz się, że Arnold był czarnoskórym gejem
0
https://x.com/JakeRocket/status/1661527144676364290
Ale oni są rozczarowani, że nie mogą robić Days Gone 2, pieprzone sony. :c
5
@Rewolucja123 Tryplet, pierwsze Barca potem Leo
0
@kiper09 Bo Dembele juz by tu nie bylo gdyby ktos oferujacy powazne pieniadze go chcial xD
4
@Poro6niec Piękny to był sezon dla rodaka
aczkolwiek z gorzkim zakończeniem kiedy jawnie został okradziony z złotej piłki
1
@Sulimo Ciężko się nie zgodzić, do tego 6 sezonu stanowczo najlepszy serial fantasy jaki widzałem
dodatkowo w miarę możliwości zgodny z książkami, co ogromnie mnie cieszyło. :D
Chociaż i tak najgorzej mają fani Wieska chyba, to co tam Netflix wyprawia to masakra. xD
1
@Sulimo GOT również zaliczył wpadkę, ostatnie 2 sezony to przecież to utylizacji się nadają jedynie xD
2
@Sulimo Tak czułem. :D
5
@Sulimo Jak przymkniesz oko na gwałcenie lore to serdecznie polecam Shadow of War i Shadow of Mordor
1
@4drian0 No tak, zapomniałem o Zeldzie. :|
Aczkolwiek czy zamiata to nie wiem, nie grałem osobiście - a z tego co widziałem chociażby na Twitterze po opiniach ludzi gierka też ma swoje bolączki
4
@macio_944 nie najlepiej o branży świadczy fakt, że obecnie najlepsze gry to rimejki residenta 4 i dead space xd
5
@Joe_Pesci netflix to najdroższa usługa z której korzystam, a oferuje najgorsze treści.
Czas się chyba pożegnać:|
10
Szkoda, że De Jong podczas swoich zapasów z Vinim nie wiedział, że w kontrze może bezkarnie zacząć go dusić
Oh wait, on nie jest czarnoskóry i nie gra w Realu xD
11
@barcanawieki Zazdrościsz chłopowi śpiączki i potencjalnej amputacji penisa? xDD
17
@MesQueUnClub96 Znowu przedawkowałeś kubusia?
2
@Rust_Cohle @wasacz co wy mi tutaj za inbe robicie panowie :|
@Cygan BRC poczucie przynależnośći do wspólnoty, 'walka' o jakies cele, uczczenie czegoś, czesto tez masz marsze o charakterze politycznym lub aktywistycznym. Co to w ogóle za pytanie. xD
2
@KlonaZepan Patrz komentarz wyżej Zepan
@Cygan BRC
Bo moga być organizowane, tak samo jak tona innych marszów. :|