marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@urbipl Jak szybciutko narracje zmienił po wybiuciu szyby xDD
Pajace sobie tylko sami problemy robia
4
@DonMatteo901 Troska o klimat, nie ma człowieka - nie ma emisji.
0
@MesQueUnClub96 Bo prawdziwy kapitan to musi mordę drzeć
I ewentualnie dostawać czerwone kartki jak Ramos, kapitan idealny
2
Cholera, dni wolne od pracy.
Masakra.
8
https://pbs.twimg.com/media/Fv624T3XoAApaJf?format=png&name=small
Ależ to przepięknie wygląda :D
4
@Kengo Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Gra o Tron i Peaky Blinders
1
@HighestInTheRoom Oj xD
Przed chwila wstałem, sorry
0
@bartas97 https://businessinsider.com.pl/biznes/michal-swierczewski-x-kom-i-rakow-od-wlasciciela-sklepiku-do-szefa-giganta/q6tsc5c
a kto?
@koksik2700 Wiadomo, że wspieranie polskich firm na propsie aczkolwiek to jest najmniej istotne w tej sprawie
3
Widzę tutaj jakieś debaty odnośnie dotacji na przebudowę stadionu Rakowa, którego właścicielem jest Michał Świerczyński
Co ciekawe w.w czlowiek jest również właścicielem X-komu, który wygrywa (lub wygrał - nie sledze tego zbytnio) przetarg na dostarczenie laptopów do nauki, który rząd z Morawieckim na czele ma zasponsorowac
Kropki już sami połączcie. :|
3
@MesQueUnClub96 Całościowo to są bardzo podobni napastnicy aczkolwiek Haaland w dużo lepszej formie obecnie
8
Coaching wchodzi na wyższy level. xD
0
@ViscaelBarca2007 Busi to trochę taki Neuer na swojej pozycji
3
@Uukasz_93 7 milionów? U takiego Bartomeu już miałby z 20-25 milionów + bonusy
Że akurat nam się trafił taki prezydent
3
Jak tam gracze FIFA, mentalnie przygotowani, że jakaś piłkarka przepcha waszego Gullita bez większego problemu? :D
3
@Emhyr Zwykła przedwyborcza, populistyczna gadka.
Co najgorsze oparta na śmierdzi dziecka, hatfu.
1
@masq Potężne wzmocnienie
1
@Andres8Iniesta Rabiot ma jeden zasadniczy minus - mamusie :|
1
@PatriBarca Tylko, że ten "skrzydłowy" na chwile wciąga dupa naszych crackow
7
@Sulimo Wszystkie te łajzy wysłabym bezpowrotnym do rosji
0
Przepiękna wazelinka xD
0
Mial być pogrom nad Realem a tu cyk, 1:1
Chyba wszyscy wiemy co to oznacza w rewanżu, jak co sezon - oczekiwania co do odpadnięcia madryciakow ogromne a Real się ślizga do następnych edycji xD
0
@GeneralXavi Co roku to samo uczucie, ktos ma rozwalic Real a ostatecznie madryciaki sie czołgają do finału xd
0
@Granto Czysto teoretycznie tak ale chyba wszyscy sobie zdajemy sprawe , ze spora czesc polskich rodzin ma ogromny problem z alkoholem i nie mozna negowac jego negatywnego wplywu na spoleczenstwo.
Skoro ministerstwo zdrowia chce walczyc z reklamowaniem wyrobow tytoniowych to imo tez powinni wziac sie za reklamy alkoholi.
0
Rozumiem inicjatywę walki z szkodliwymi reklamami, ale gdzie było ministerstwo zdrowia jak była promocja na browarki? Moja szkodliwość jest gorsza niż twoja? ;p
0
Poszło 50 zeta na City
Wiec pewnie Real lekko to bierze, nie ma za co
0
@kuz No jednak jego kariera dalej trwa, niby nic nie musi ale pewnie jeszcze jakies trofea dołożyłby do kolekcji :D tak zwana ambicja sportowa, chyba ze Leo stal sie juz spasionym kotem pod tym wzgledem
1
Prawda jest taka, ze transfer Messiego do arabów oznacza wypisanie się z poważnej piłki, pytanie tylko czy Messi wyzej postawi pieniadze czy kariere
Osobiscie zaden scenariusz mnie nie zdziwi, bo takiej ilosci pieniedzy to zaden normalny czlowiek nie odrzuci a z drugiej strony jest ta nutka niepewności bo jednak na wysokim poziomie moglby pograc jeszcze w europie + zblizajaca sie CA
2
@barcanawieki Madryciak z krwi i kości
0
@mateusz1989VeB Ciekawy tok rozumowania xD
0
@Xpert77 To, ze w Polsce dalej jest społeczne pozwolenie na łamanie przepisów ruchu drogowego średnio mnie dziwi, ot zdarza się ¯\_(ツ)_/¯