11

@urbipl Jak szybciutko narracje zmienił po wybiuciu szyby xDD
Pajace sobie tylko sami problemy robia

4

@DonMatteo901 Troska o klimat, nie ma człowieka - nie ma emisji.

0

@MesQueUnClub96 Bo prawdziwy kapitan to musi mordę drzeć

I ewentualnie dostawać czerwone kartki jak Ramos, kapitan idealny

2



Cholera, dni wolne od pracy.
Masakra.

8

4

@Kengo Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Gra o Tron i Peaky Blinders

1

@HighestInTheRoom Oj xD
Przed chwila wstałem, sorry

0

@bartas97 https://businessinsider.com.pl/biznes/michal-swierczewski-x-kom-i-rakow-od-wlasciciela-sklepiku-do-szefa-giganta/q6tsc5c

a kto?

@koksik2700 Wiadomo, że wspieranie polskich firm na propsie aczkolwiek to jest najmniej istotne w tej sprawie

3

Widzę tutaj jakieś debaty odnośnie dotacji na przebudowę stadionu Rakowa, którego właścicielem jest Michał Świerczyński

Co ciekawe w.w czlowiek jest również właścicielem X-komu, który wygrywa (lub wygrał - nie sledze tego zbytnio) przetarg na dostarczenie laptopów do nauki, który rząd z Morawieckim na czele ma zasponsorowac

Kropki już sami połączcie. :|

3

@MesQueUnClub96 Całościowo to są bardzo podobni napastnicy aczkolwiek Haaland w dużo lepszej formie obecnie

8



Coaching wchodzi na wyższy level. xD

0

@ViscaelBarca2007 Busi to trochę taki Neuer na swojej pozycji

3

@Uukasz_93 7 milionów? U takiego Bartomeu już miałby z 20-25 milionów + bonusy

Że akurat nam się trafił taki prezydent

3



Jak tam gracze FIFA, mentalnie przygotowani, że jakaś piłkarka przepcha waszego Gullita bez większego problemu? :D

3

@Emhyr Zwykła przedwyborcza, populistyczna gadka.

Co najgorsze oparta na śmierdzi dziecka, hatfu.

1

@masq Potężne wzmocnienie

1

@Andres8Iniesta Rabiot ma jeden zasadniczy minus - mamusie :|

1

@PatriBarca Tylko, że ten "skrzydłowy" na chwile wciąga dupa naszych crackow

7

@Sulimo Wszystkie te łajzy wysłabym bezpowrotnym do rosji

0



Przepiękna wazelinka xD

0

Mial być pogrom nad Realem a tu cyk, 1:1

Chyba wszyscy wiemy co to oznacza w rewanżu, jak co sezon - oczekiwania co do odpadnięcia madryciakow ogromne a Real się ślizga do następnych edycji xD

0

@GeneralXavi Co roku to samo uczucie, ktos ma rozwalic Real a ostatecznie madryciaki sie czołgają do finału xd

0

@Granto Czysto teoretycznie tak ale chyba wszyscy sobie zdajemy sprawe , ze spora czesc polskich rodzin ma ogromny problem z alkoholem i nie mozna negowac jego negatywnego wplywu na spoleczenstwo.

Skoro ministerstwo zdrowia chce walczyc z reklamowaniem wyrobow tytoniowych to imo tez powinni wziac sie za reklamy alkoholi.

0



Rozumiem inicjatywę walki z szkodliwymi reklamami, ale gdzie było ministerstwo zdrowia jak była promocja na browarki? Moja szkodliwość jest gorsza niż twoja? ;p

0

Poszło 50 zeta na City

Wiec pewnie Real lekko to bierze, nie ma za co

0

@kuz No jednak jego kariera dalej trwa, niby nic nie musi ale pewnie jeszcze jakies trofea dołożyłby do kolekcji :D tak zwana ambicja sportowa, chyba ze Leo stal sie juz spasionym kotem pod tym wzgledem

1

Prawda jest taka, ze transfer Messiego do arabów oznacza wypisanie się z poważnej piłki, pytanie tylko czy Messi wyzej postawi pieniadze czy kariere

Osobiscie zaden scenariusz mnie nie zdziwi, bo takiej ilosci pieniedzy to zaden normalny czlowiek nie odrzuci a z drugiej strony jest ta nutka niepewności bo jednak na wysokim poziomie moglby pograc jeszcze w europie + zblizajaca sie CA

2

@barcanawieki Madryciak z krwi i kości

0

@mateusz1989VeB Ciekawy tok rozumowania xD

0

@Xpert77 To, ze w Polsce dalej jest społeczne pozwolenie na łamanie przepisów ruchu drogowego średnio mnie dziwi, ot zdarza się ¯\_(ツ)_/¯

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?