8

@Rust_Cohle z toba to lepiej sie zegnac niz witac :|

0

@Aragorn33 Panie, co to tam taka zdrada, niepotrzebnie aferę kręcą ;p

0

@TheNekro94 OSTR top ale teraz jak słyszę jego ksywkę to mam w głowie ten żenujący wers o kizo i leosi xD

1

@BorzyKrzys Jezeli tacy ludzie maja promowac zielsko w Polsce, to ono nawet za 100 lat nie bedzie legalne xD

7

1

@Mario96w Dalej żre berlinki, top.
Aczkolwiek tarczyńskie też wjadą na spróbowanie jak polecasz :p

1

@sidi12843 Przekładanie rzeczywistości na gierke, wtf. xD

1

@wasacz Wiadomo, ze nie jest to technologia na pierwsza lepsza karte xDD

1

@Medium o matko, już prawie zapomniałem o tych farmazonach xD

2



Wciąż mnie przeraża, że często młodzi ludzie - z całym życiem przed sobą posuwają się do takich rzeczy, masakra.

7

@Kettger Ostatecznie tak, ale taki Umtiti to był top transfer

0

@TheNekro94 TVP zawsze wybiera mecz z polakiem rodakiem :p

0

@66gold666 ale jak ma być jego zmiennikiem jak Leo to totalnie inna pozycja?

9

@MesQueUnClub96 Nikogo tez nie obchodza Twoje posty a jednak czesto zbytnio rzucaja sie w oczy. :|

0



XBOX ewidentnie proukraiński, własna wersja językowa, kto to widział

0

@Joe_Pesci patusy ale malik nie lepszy

5



Jaki artysta tacy fani xDD

10

Patrząc na gorące dyskusje, nasz Kylian idzie po nagrodę odklejenie miesiąca:v

4



Od 8 lat pisowcy nie są w stanie sprowadzić wraku rządowego tupolewa z Rosji.
Naiwność?

Zdrada?

Strach?
:|

1

@Messibestplayerintheworld a konkretnie ray tracing, zabawy zielonych tylko dla kart z serii 4000

4

@GdefnyMU ja sie juz nie dziwie, ze Vegeciak ma swoj swiat i swoje kredki skoro to sa jego idole

1

@VegetaPolska Ta jedyna, miłość największa, kilka miesięcy do niej świrujesz i co? To koledzy łapią ja za piersi. xDD

0

@IronSanHybrid yebałbym prądem

3

@sidi12843 Topowy, niestety w Barcelonie to tak funkcjonuje, że im więcej wydasz na transfer tym gorzej będzie piłkarz śmigał xd

1

@ikar34 O nie, w dużej grupie zdarzają się czarne owce
jak do tego doszło nie wiem xD

8

@MesQueUnClub96 I co najśmieszniejsze nagle zapomnieli o tym mega brutalu, nowym Pepe - Gavim xDD

3



Stanowski jaki odpalony xDD Oczywiście jako dowody wystarcza madryckie pismaki i cyk, można zacząć nagonkę

1

@MesQueUnClub96 Piekna kampania wyborcza dzieki temu wypadowi powstsala, nie zapomne jej nigdy :|

3

@AlwaysBlaugrana niestety czuję, że City jeszcze majstra zgarnie

0

@Joe_Pesci @Medium

wstyd panowie, ze nie wspomnieliście tego hitu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?