marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Rust_Cohle z toba to lepiej sie zegnac niz witac :|
0
@Aragorn33 Panie, co to tam taka zdrada, niepotrzebnie aferę kręcą ;p
0
@TheNekro94 OSTR top ale teraz jak słyszę jego ksywkę to mam w głowie ten żenujący wers o kizo i leosi xD
1
@BorzyKrzys Jezeli tacy ludzie maja promowac zielsko w Polsce, to ono nawet za 100 lat nie bedzie legalne xD
7
@draxidox https://x.com/kazurjedynascie/status/1646632009739976705
A o tych panach Rafał zapomniał?
1
@Mario96w Dalej żre berlinki, top.
Aczkolwiek tarczyńskie też wjadą na spróbowanie jak polecasz :p
1
@sidi12843 Przekładanie rzeczywistości na gierke, wtf. xD
1
@wasacz Wiadomo, ze nie jest to technologia na pierwsza lepsza karte xDD
1
@Medium o matko, już prawie zapomniałem o tych farmazonach xD
2
Wciąż mnie przeraża, że często młodzi ludzie - z całym życiem przed sobą posuwają się do takich rzeczy, masakra.
7
@Kettger Ostatecznie tak, ale taki Umtiti to był top transfer
0
@TheNekro94 TVP zawsze wybiera mecz z polakiem rodakiem :p
0
@66gold666 ale jak ma być jego zmiennikiem jak Leo to totalnie inna pozycja?
9
@MesQueUnClub96 Nikogo tez nie obchodza Twoje posty a jednak czesto zbytnio rzucaja sie w oczy. :|
0
XBOX ewidentnie proukraiński, własna wersja językowa, kto to widział
0
@Joe_Pesci patusy ale malik nie lepszy
5
Jaki artysta tacy fani xDD
10
Patrząc na gorące dyskusje, nasz Kylian idzie po nagrodę odklejenie miesiąca:v
4
Od 8 lat pisowcy nie są w stanie sprowadzić wraku rządowego tupolewa z Rosji.
Naiwność?
Zdrada?
Strach?
:|
1
@Messibestplayerintheworld a konkretnie ray tracing, zabawy zielonych tylko dla kart z serii 4000
4
@GdefnyMU ja sie juz nie dziwie, ze Vegeciak ma swoj swiat i swoje kredki skoro to sa jego idole
1
@VegetaPolska Ta jedyna, miłość największa, kilka miesięcy do niej świrujesz i co? To koledzy łapią ja za piersi. xDD
0
@IronSanHybrid yebałbym prądem
3
@sidi12843 Topowy, niestety w Barcelonie to tak funkcjonuje, że im więcej wydasz na transfer tym gorzej będzie piłkarz śmigał xd
1
@ikar34 O nie, w dużej grupie zdarzają się czarne owce
jak do tego doszło nie wiem xD
8
@MesQueUnClub96 I co najśmieszniejsze nagle zapomnieli o tym mega brutalu, nowym Pepe - Gavim xDD
3
Stanowski jaki odpalony xDD Oczywiście jako dowody wystarcza madryckie pismaki i cyk, można zacząć nagonkę
1
@MesQueUnClub96 Piekna kampania wyborcza dzieki temu wypadowi powstsala, nie zapomne jej nigdy :|
3
@AlwaysBlaugrana niestety czuję, że City jeszcze majstra zgarnie
0
@Joe_Pesci @Medium
wstyd panowie, ze nie wspomnieliście tego hitu