1

@Survier ten co połączył dwa ostatnio popularne wątki w jeden xDD

9



Co Ronaldo zrobił wczoraj drybling, prawdziwy GOAT i żaden pucharek dla Leo tego nie zmieni.

0

@sevs Pamiętam jeszcze nagonkę na diablo z środowiska kleru, że to dzieło szatana

To były piękne czasy dla graczy, wszędzie zarzucali nam bycie psychopatami, satanistami i gry były winne całemu złu na świecie. xD

19



Kolejne wycieki rozmowy Vegeciaka z jego wybranka

1

@Faro to je wolne forum panie

No prawie, Harry Potter nie jest mile widziany

4

@Donnie_Darko Christensen 30 milionów xD

0

@jeyx77x od premiery tego nie naprawili xx

1

@clyde W sumie zazdroszczę, że dopiero teraz poznałaś ten świat, ja sobie trochę zabiłem pierwsze wrażenie ogrywając go na PS4. :|

4

@AlexDark00 Aha, zawodnik miesiąca nie pasuje do narracji to cyk, zmieniamy na bardzo miarodajne oceny z jakieś stronki.

Whoscored pasuje?
https://www.whoscored.com/Teams/65/Show/Spain-Barcelona#top-team-stats-defensive

czy niezbyt bo też wywraca Twoja narracje na glebę? xD

5

@AlexDark00 Używasz jako argumentu nagrody której Messi przez jakieś 3 lata nie mógł zdobyć?

A przez całą karierę (od 2013 - wtedy zaczęli przyznawać nagrodę dla zawodnika miesiąca) zdobył tych statuetek tylko (albo aż - zależy jak spojrzeć) 10.

21



Buntowniczy niczym Kukiz.. ciekawe czy skończą tak samo xD

4

@mekston nie znudziło Ci się złomowanie Alexa? xD

2

@miqula to akurat prawda

99

@barcelonaLM Widocznie Davies trochę inaczej to widzi i 0 na koncie nie odgrywają kluczowej roli

1

@Bulbulator ja się nie dziwie, że my leżymy pod względem przygotowania fizycznego jak nasi piłkarze robią sobie krzywdę na treningach xD

4

@Joe_Pesci i cyk, Korwin przed wyborami odpala rakiety pogrążające konfe xDD

2

@VegetaPolska uważaj bo twoja jedyna ale nie wyjątkowa będzie zazdrosna

1

https://mobile.twitter.com/LegacyKillaHD/status/1639489269579358209

I elegancko, szkoda tylko że chlopa zdążyli wyrzucić z wszystkich projektów.

9

@GeneralXavi Miano mężczyzny na podstawie preferencji politycznych.
Skislem xD

Mężczyźni z lewicy to nie mężczyźni, a konfederaci i pisowcy to średniowieczne wsioki idąc podobnym tokiem rozumowania xD

9



Jak wygrać kazda walke, 100% skuteczności xD

1

@fart ta zmiana czasu to straszny bezsens xd

1

@mkord potrzebuje wokół siebie zawodników którzy potrafią coś więcej niż laga na Robercika

14



Ciekawy wątek pokazujący różnice między Zielińskim w reprezentacji w klubie

a raczej różnice między kolegami. :V

0

@require Patrząc na mentalność w Argentynie dla nich ważniejsza jest reprezentacja niż indywidualność i stąd przez lata większe uwielbienie dla Maradony

Przyjdzie jakiś placek, który będzie się kopal po czole w klubach ale jak poprowadzi reprezentacje do trofeów to też będzie uwielbiany i stawiany obok największych

0

@Herato Messi czy Mbappe? Jak najbardziej tak bo to sa zawodnicy bardziej wszechstronni ale Ronaldo do tego grona zaliczyć nie można

3

@Cotutajsiedzieje W sensie, ze drepta i ogranicza młodych?

0

@kondzix2115 O, przykład człowieka który nie wyrósł z Konfederacji, dziwne zjawisko :|

10

0

@koziar Ciezko ich unikac, skoro sa praktycznie w calym internecie

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?