marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 Ale on pisze o Japonii, wiem ze z narracja lepiej sie kleją totalitarne kraje no ale bez takich manipulacji Tadzik :|
0
@Reviven Ale jaki Ty zwrot chcesz, skoro nie odprowadzasz podatku? ;p
9
@Comentateiro Pudrowanie piłkarskiego trupa
1
@BorzyKrzys o, filmweb ma nawet zacne funkcje, dziękować
1
@bartas97 filmy świetne ale wszystkie obejrzane xD
0
Coś ciekawego na netflixie? Film, nie serial najlepiej
0
@BorzyKrzys a ja nie wiem, nawet tego konta nie znam
Ktoś tylko to udostępnił
0
https://pbs.twimg.com/media/FrNS1s9XgBUNFrC?format=jpg&name=900x900
Prawica w imię obrony życia jest gotowa je odbierać, nieźle
3
@Emhyr na wstawianie tego ryjca publicznie jakis paragraf powinien byc
1
@MesQueUnClub96 widze po avatarze, ze psycha siadla i nie zamierza wstac
2
@clyde Ale orańsko xD
3
@betonito Lepsze liczby to chyba tylko Bayern ale to tylko bundesliga
0
@Nano22 Kazdy chce byc Vegeta
0
ten inter to jakas żenada totalna
0
@MesQueUnClub96 melisę na uspokojenie niech ci stary zrobi
2
Pieprzony dzik, niesamowity dzisiaj jest
0
@Firestone Piłkarzem to może za dużo powiedziane, ale w polu karnym jest lepszy
7
@MesQueUnClub96 Ja juz sie boje tych wakacji, bedziesz mial stanowczo za duzo czasu :|
3
Czuje się zaszczycony, El Jarek mnie zablokował na twitterze. :D
do cv lekko sie nada
1
@Jakchcesz ale to nie do mnie tak, nie do mnie :|
0
@MesQueUnClub96 Co za diobeł mnie podkusił żeby podbijać nimi kurs
0
Jak Inter? Jest szansa za zwycięstwo?
3
@MesQueUnClub96 Ale bije je tak bezjajecznie, ze masakra. xD
1
@MesQueUnClub96 Wciąż lepiej niż Lewy, który nawet przy karnych zatracił pazur
0
@Lionel_Messi10 Wzór Hajto wleciał
17
Fani Diablo mogą skorzystać. :D
2
@Gaz W takiej sytuacji czego by nie powiedział to będzie źle, wszystkie logiczne argumenty będzie trzymał na ewentualna drogę sądową.
1
@Pewex Nie no, normalna sprawa że polityk śmiga z pistoletem w gaciach na jakimś zgromadzeniu publicznym, kiedy obok zapewne ma profesjonalną ochronę. :D
9
Patrzac na poziom obchodzenia sie z bronia w Polsce (patrz. sytuacja z granatnikiem na komendzie) mozna sie spodziewac komunikatow, że znany polityk postrzelił się w dupę. :|
7
@barcanawieki pismaki ścigają się w wymyślaniu nowych pomówień tak jak plotek transferowych a naiwna wiara wszystko łapie i robi wyświetlenia. :D