marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
1
@Rastafarnianin Lewandowski juz w La Lidze by nie zagral xD
1
Jak to jest, że na naszą bramkę Real nie potrafi oddać celnego strzału, a przychodzi mecz LM i walą Liverpoolu 5 bramek?
El Clasico to rzecz niezrozumiała nawet dla największych ekspertów piłkarskich xD
https://mobile.twitter.com/ESPNFC/status/1631391243061297152
A Vini godnie przejął paleczke po największych pajacach, którzy grali w Realu
0
@4drian0 czy się udało to się okaże xD
6
@Dundersztyc Nie ukrywam, ból dupska hejterów Messiego po zdobyciu przez niego mistrzostw świata czyta się jeszcze przyjemniej. :D
0
@Medium Nie rozumiem z czym masz problem, bawi mnie oburzenie ludzi przy jednoczesnym olaniu PO, to się nie wyklucza xDD
0
@require i beda kolejne rozdawnictwa, bo my jako narod chetnie dajemy sie przekupic, proste.
@Medium ja nawet nie wiem jaki oni maja program wyborczy chlopie xD partia jako partia mi powiewa, odnosze sie tylko do polityki rozdawnictwa. Nikt nie chce strzelic samoboja na samym starcie.
5
Bawi mnie trochę czepianie się PO, że idzie kierunkiem socjali i rozdawnictwa.
Przecież zabranie jakichkolwiek dodatków to polityczne harakiri, mogą od razu partię rozwiązać xD
3
@AdiKingu96 zaoszczędzić w fast-foodzie xD
2
@Rust_Cohle a co to za przenosna lodowka?
6
https://pbs.twimg.com/media/FqDY2e_XgAAw9Jk?format=jpg&name=small
xDD Potrzebujesz eksperta? Wejdz w internet, kazdy specjalista od wszystkiego
9
@Wittgenstein Wiadomo od lat, ze Leo to GOAT w kopanej ale nazywanie mistrzostw swiata smiesznym turniejem w Katarze? To jedno z najwazniejszych, jak nie najwazniejsze trofeum jakie moze wygrac pilkarz xD
6
@Kondziubarca nie trzeba rozkrecac afery, sami sie wykluczymy
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, to mój wybór i nikomu nic do tego aczkolwiek rozumiem jeżeli ktoś głosuje populistycznie, głosy stricte pod swoich kibiców żeby potem nie ględzili, obrażali i pieron wie co jeszcze. xD Jeżeli ktoś ma w te głosowania wywalone to mógłby tak zagłosować dla świętego spokoju imo
1
@Encore Miał świadomość, że byłby na celowniku dojczów jak Alaba teraz jest na celowniku madryciaków
0
patrząc na sytuacje z Alaba możecie przestać się dziwić, że piłkarze głosują na swoich ziomkow z druzyny, totalnie nieobiektywnie. :D
0
@FCB24 w takiej sytuacji mogla rowniez przez X czasu przerabiac temat z terapeuta zanim odwazyla sie o tym glosno powiedziec.
Malo informacji, zadnych dowodow a tutaj juz jakies gdybanie. ;p
0
Oho, odcinek TLOU z "Left Behind" znowu wywołał kontrowersje. :D W 2014 gracze chyba skipowali kazde przerywniki filmowe, zeby robic pif paf bo wtedy jakoś kontrowersji nie było. xD
7
Ruskie zerwali kontrakt? Wciskamy to jako sukces Polski xDD
1
@Encore Pokrecil sie, pokrecil i stracil. Super skrzydlowy. :|
3
@MesQueUnClub96 Co ty farmazonisz w ogóle xD
8
Rashford po mundialu TOP 1 z pozycji ofensywnych.
2
@MrPGG Wzorowy przykład 'jak nie oceniac sytuacji po zdjeciu' xD
0
@baginczyk nie dość, że będziesz przewalał hajs u buka to jeszcze na tych grupach z typami xd
4
Kupiłem nowego COD'a w alternatywie do (wtedy) beznadziejnego BF'a 2042 i po kilku miesiącach.. lepiej gra mi się w BF'a xD Zwykły multik w codzie jest praktycznie nierozwijany za to w te kilka miesiecy battlefielda ładnie ponaprawiali, mapy pozmieniali i ogólnie mam wrażenie, że jest lepiej (ale wciaz nie wystarczająco) wspierany.
Co nie zmienia faktu, że jeszcze za czasów przepustki premium w bfie taki rozwój byłby nie dopuszczalny, EA powinno wrócić imo do tego modelu
12
@Peszko07 W ogóle szumu nie ma xD
I gdyby Xavi wpuścił jakiegoś gówniaka na derbowy mecz, ten strzeliłby gola dającego remis to pewnie pierwszy byś się nim podniecał
0
@Emhyr Nope, z kazdej wtopy Realu mozna sie cieszyc niezaleznie od przyszlych meczow Barcy
9
Real przewalił kupon i humor gituwa xD
1
@Kgorecki2500 Mi zamiast socieladu został Liverpool
i tak szczerze tego meczu obawiam sie najbardziej xD
1
@MesQueUnClub96 Chodzi o hipokryzje i zakłamanie pisu a nie o to kto co ściągał
@TheNekro94 Jak to jak, wina Tuska, lgbt i zgniłego zachodu! :D