1

@MesQueUnClub96 TVP w kwestii narracji anty-opozycja to wciąż TVP, niezależnie od nazwy

5

3

@sk13 Gomes ma dożywotniego propsa za ładne wypuszczenie Alby w El Clasico. :|
Niech mu się wiedzie

5

@koksik2700 Panie, nie dosc ze to jakas manipulatorka to dodatkowo ma bombelka
uciekaj jak najszybciej

1

@MesQueUnClub96 Dodi jak zwykle na sile chce byc kontrowersyjny xD

1

@Firestone Sytuacja win win. Wyrzucaja Real a my potem dalej z nich ciśniemy

2

@MesQueUnClub96 Syndrom Lewego, dobry początek a potem zjazd z forma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle Coś co się nie zaczęło (i pewnie w tym sezonie się już nie zacznie) nie może się skończyć. :|

0

Kibole Widzewa którzy zniszczyli mural na jakimś przedszkolu swoimi bazgrołami i teraz spłakani blokują komentarze na swojej stronie fejsbukowej xDD

https://pbs.twimg.com/media/FpPoQxpXgAM9b_P?format=png&name=small
Ewidentnie sprowokowani przez kanciastoportego

1

@QQL5 Zawsze dodatkowe pieniadze na bombelki, jestem za

9

5

@kuz cisniecie jej jak najbardziej uzasadnione, zyczenie smierci czy mieszanie w to rodzicow to juz mocna przeginka imo

12

@require Osoba ktora skupia sie podczas jazdy na strimowaniu i telefonie mowi, ze cos jest niezgodne z prawem. xDD

1

@VegetaPolska to teraz wszystkie tinderowki twoje

0

@Encore No właśnie, gdybanie xD A łysol się spłakał jakby tylko pod nas gwizdali

1

@Encore No ale nie mozna plakac, ze sedzia wypaczyl wynik meczu kiedy twoj rywal lekko mogl dwa karniaki dostac xd

7

Erik ten Hag: Mogliśmy strzelić Barcelonie cztery gole, a sędzia wpłynął na losy całego dwumeczu

Tymczasem sędzia:



Łysolowi się odkleiło. :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faro Jedyny?


Tutaj piłeczka od Pedriego z ostatniego meczu z Villarreal.
Takich podań zapewne znajdę więcej u naszych piłkarzy, ale zbytnio nie chce mi sie szukac. :|

1

@Faro Jak ma dzień to tak :D ale jest strasznie chimeryczny, ma problem żeby ustabilizować formę i nawet jak ją ma to za cholerę nie jest dokładnym piłkarzem

4

Fati niedoceniony kozak, Lewandowski placek którego należy sprzedać a Dembele nagle został dokładnym piłkarzem. Tyle kwiatków od jednej osoby jednego dnia to ja dawno nie przeczytałem. :D

13

@Faro Dembele jest bardzo dokładny? Przecież to najbardziej niechlujny piłkarz jakiego moje oczy widziały xD

2

@Faro spocony macio staje w obronie beznadziejnego Fatiego

7

Czytanie LR podczas meczu przypomina jazdę na rollercoasterze, co 5 minut inna narracja xDD

1

@Ali3231 Pierwsze nie mogl grac z Busim, bo musial za niego biegac (czego czesto nie robil xD) a teraz potrafi grac tylko z zawodnikami typu Busi? xD

1

@Faro https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12791579#comment-12791615

A potem placzesz, ze ludzie tutaj sa rozni xDD

9

Xavi opluł wielka PL i postanowił rotować składem na mecz z United, zamiast z Cadizem. Proste xD

2

@krzysiobyczek Ci malkontenci są z nami w pokoju?

1

@BenBarca Wszystko jest planem bożym

1

https://x.com/DialoguW/status/1625759520138952704

Kukiz mowiacy o kims "sprzedajna szmata"? To juz hipokryzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?