marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 TVP w kwestii narracji anty-opozycja to wciąż TVP, niezależnie od nazwy
5
https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1627309007630131201
W TVP siedza 2 wilki xd
3
@sk13 Gomes ma dożywotniego propsa za ładne wypuszczenie Alby w El Clasico. :|
Niech mu się wiedzie
5
@koksik2700 Panie, nie dosc ze to jakas manipulatorka to dodatkowo ma bombelka
uciekaj jak najszybciej
1
@MesQueUnClub96 Dodi jak zwykle na sile chce byc kontrowersyjny xD
1
@Firestone Sytuacja win win. Wyrzucaja Real a my potem dalej z nich ciśniemy
2
@MesQueUnClub96 Syndrom Lewego, dobry początek a potem zjazd z forma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Coś co się nie zaczęło (i pewnie w tym sezonie się już nie zacznie) nie może się skończyć. :|
0
Kibole Widzewa którzy zniszczyli mural na jakimś przedszkolu swoimi bazgrołami i teraz spłakani blokują komentarze na swojej stronie fejsbukowej xDD
https://pbs.twimg.com/media/FpPoQxpXgAM9b_P?format=png&name=small
Ewidentnie sprowokowani przez kanciastoportego
1
@QQL5 Zawsze dodatkowe pieniadze na bombelki, jestem za
9
https://pbs.twimg.com/media/FpO_sB7XgAYOcjs?format=jpg&name=small
Celny komentarz xDD
5
@kuz cisniecie jej jak najbardziej uzasadnione, zyczenie smierci czy mieszanie w to rodzicow to juz mocna przeginka imo
12
@require Osoba ktora skupia sie podczas jazdy na strimowaniu i telefonie mowi, ze cos jest niezgodne z prawem. xDD
1
@VegetaPolska to teraz wszystkie tinderowki twoje
0
@Encore No właśnie, gdybanie xD A łysol się spłakał jakby tylko pod nas gwizdali
1
@Encore No ale nie mozna plakac, ze sedzia wypaczyl wynik meczu kiedy twoj rywal lekko mogl dwa karniaki dostac xd
7
Erik ten Hag: Mogliśmy strzelić Barcelonie cztery gole, a sędzia wpłynął na losy całego dwumeczu
Tymczasem sędzia:
Łysolowi się odkleiło. :|
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro Jedyny?
Tutaj piłeczka od Pedriego z ostatniego meczu z Villarreal.
Takich podań zapewne znajdę więcej u naszych piłkarzy, ale zbytnio nie chce mi sie szukac. :|
1
@Faro Jak ma dzień to tak :D ale jest strasznie chimeryczny, ma problem żeby ustabilizować formę i nawet jak ją ma to za cholerę nie jest dokładnym piłkarzem
4
Fati niedoceniony kozak, Lewandowski placek którego należy sprzedać a Dembele nagle został dokładnym piłkarzem. Tyle kwiatków od jednej osoby jednego dnia to ja dawno nie przeczytałem. :D
13
@Faro Dembele jest bardzo dokładny? Przecież to najbardziej niechlujny piłkarz jakiego moje oczy widziały xD
2
@Faro spocony macio staje w obronie beznadziejnego Fatiego
7
Czytanie LR podczas meczu przypomina jazdę na rollercoasterze, co 5 minut inna narracja xDD
1
@Ali3231 Pierwsze nie mogl grac z Busim, bo musial za niego biegac (czego czesto nie robil xD) a teraz potrafi grac tylko z zawodnikami typu Busi? xD
1
@Faro https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12791579#comment-12791615
A potem placzesz, ze ludzie tutaj sa rozni xDD
9
Xavi opluł wielka PL i postanowił rotować składem na mecz z United, zamiast z Cadizem. Proste xD
2
@krzysiobyczek Ci malkontenci są z nami w pokoju?
1
@BenBarca Wszystko jest planem bożym
1
https://x.com/DialoguW/status/1625759520138952704
Kukiz mowiacy o kims "sprzedajna szmata"? To juz hipokryzja