0

@wasacz Mesjasza "gemingu" wymyśliliście wy, gracze

0

@wasacz kastrowanie zawartosci z gier to normalna sprawa jednak xD Nie wiem co wy tak tego cyberpunka pod tym wzgledem sie uczepiliście. Wiedzmin 3 dostal ekrany ladowania, stracil wspomniane chociazby w trailerze peleryny czy cos na wzor ukrytego ostrza i pewnie jeszcze tona rzeczy o ktorych nie pamietam ale o tym jakos nikt nigdy nie mowil xD

1

@Medium temu juz dawno zaczalem rotowac platformami do streamingu bo to sie mija z celem.

1

@Kgorecki2500 w lidlu maja tydzien ukrainski jak cos

2

@Compadre Najwieksza zmora polskich patriotow obok teczy - kolorowe balony

5



Ukraińcy przyjeżdżają do Polski pewnie po socjale i dodatki
Ukraińcy jednak zakładają własne biznesy i uczciwie pracuja, łeee to polszka tak nie mozna!!


Ciekawe co sadza o polskich sklepach na obcych ziemiach, maja pakowac manatki i wracac do PL? :|

1

@wasacz jezeli obecny stan gry cie nie zadowala i wciaz czekasz na naprawe to mysle, ze juz nie zagrasz bo tam praktycznie nie ma juz nic do naprawienia. :|

0

@MysticCat podeślij te swoje doświadczenia, badania bo coś ich znaleźć nie mogę

0

@MysticCat Jezeli nikt by nie polemizowal z nauka to wciaz wierzylibysmy, ze slonce krazy wokol ziemi. I nie mowie o odczuwaniu bolu w ludzki sposob, ale skoro dotkniesz ryby i ta zaczyna wierzgac to chyba oznacza, ze ma swoj 'uklad nerwowy' odpowiedzialny za czucie. Ma nawet swoj instynkt ktory mowi jej zeby spieprzala jak nawinie sie na haczyk a nie szla bezmyslnie do worka wedkarza wiec nie jest jakims bezmyslnym stworzeniem.

tak czy siak jak jakies stworzenie nie czuje bolu dokladnie tak jak czlowiek nie oznacza, ze w ogole nie czuje. Nie jestesmy biologicznym pepkiem swiata, zeby stwierdzic ze nasz bol jest jedyna sluszna definicja bolu i reszta sie nie liczy. :|


4

@Transu96 możesz się poczuć jakbyś w gothica grał

11

@MesQueUnClub96 Suarez, ktory w prime byl lepszym pilkarzem od Lewego nie pobil tego rekordu to skad teza, ze Lewy w prime moglby go pobic?

3

@MysticCat Z tego co widziałem w google, temat bólu u ryb jest mocno kontroweryjny, bo to ze nie czuja w ludzki sposob bolu nie oznacza, ze nie czuja go na swoj sposob. Ale tu juz musialbym bardziej zaglebic sie w temat, a na to teraz zbytnio czasu nie mam

No i nie zmienia to faktu, ze jest to zwykla obrzydliwa fanaberia ludzi, nic wiecej

0



Ci to grubo leca. xD Juz pomijajac fakt, ze dla nas jest to po prostu obrzydliwe to jest to podrecznikowy przyklad znecania sie nad zwierzetami. Zabic i zjesc? Okej. Skazac na cierpienie i zjesc? juz gorzej.

3

@okiemtypera_lucaxx95 polaczki nawet na swieto ktore opiera sie na jedzeniu paczkow potrafia marudzic, fenomen socjologiczny xD

2

https://x.com/_quoante/status/1625187041767047197

jak nie potężna tęcza to potężne baloniki. Jak żyć

3

@Pawel13sz Przeczytane głosem Hajto xD

2

@Objectivo Ja czytałem, że nawet 40kg xD

7

https://pbs.twimg.com/media/Fo6FDeUXgAIOujI?format=jpg&name=large

Charakteryzacja w TLOU to ścisły TOP, chłop co się tym zajmował solidna premie powinien dostać xD

4

Ratownicy kiedy ktoś dziękuje Bogu za ratunek


16

@MESSIah16 Jak dzieje sie cos super to wiadomo, zasługa Boga ale jak na swiecie odwalaja sie jakies straszne rzeczy to nagle Bog umywa raczki. xD

6

@Jakchcesz Ja to bym swojej chciał dać coś idealnego

ale jest ciężko skoro ma już mnie

3

@pt9 To ci wyszło, winszuje. xDD

2

Tłusty czwartek>Walentynki
Factos.

5

@sonek Obniżki? Żeby Niemcy wykupili??

0

@Hosh Pierwszy raz jak ogrywałem na PS4 to odbiłem się z hukiem przez sterowanie na padzie, dopiero kilka lat później - na klawiaturze mogłem docenić KC. Obok Wieśka moje ulubione RPG.

2

https://mobile.twitter.com/PLAION_POL/status/1625117593244934145

Świetna wiadomość dla imerysjnych świrów

2

@gaucho104 Może dlatego się spuszczają, że chłop nawet nie jest nominalnym PO a gra przyzwoicie na tej pozycji?

0

@clyde purchlak top, wjechał cały na biało jak boss i zmasakrował tych łowców

7



Ktora to juz sytuacja przez ktora Pedri zostaje okradziony z asysty

a potem ci co ogladaja mecze na flashscore placza, ze chlopak asyst nie daje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?