marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz Mesjasza "gemingu" wymyśliliście wy, gracze
0
@wasacz kastrowanie zawartosci z gier to normalna sprawa jednak xD Nie wiem co wy tak tego cyberpunka pod tym wzgledem sie uczepiliście. Wiedzmin 3 dostal ekrany ladowania, stracil wspomniane chociazby w trailerze peleryny czy cos na wzor ukrytego ostrza i pewnie jeszcze tona rzeczy o ktorych nie pamietam ale o tym jakos nikt nigdy nie mowil xD
1
@Medium temu juz dawno zaczalem rotowac platformami do streamingu bo to sie mija z celem.
1
@Kgorecki2500 w lidlu maja tydzien ukrainski jak cos
2
@Compadre Najwieksza zmora polskich patriotow obok teczy - kolorowe balony
5
Ukraińcy przyjeżdżają do Polski pewnie po socjale i dodatki
Ukraińcy jednak zakładają własne biznesy i uczciwie pracuja, łeee to polszka tak nie mozna!!
Ciekawe co sadza o polskich sklepach na obcych ziemiach, maja pakowac manatki i wracac do PL? :|
1
@wasacz jezeli obecny stan gry cie nie zadowala i wciaz czekasz na naprawe to mysle, ze juz nie zagrasz bo tam praktycznie nie ma juz nic do naprawienia. :|
0
@MysticCat podeślij te swoje doświadczenia, badania bo coś ich znaleźć nie mogę
0
@MysticCat Jezeli nikt by nie polemizowal z nauka to wciaz wierzylibysmy, ze slonce krazy wokol ziemi. I nie mowie o odczuwaniu bolu w ludzki sposob, ale skoro dotkniesz ryby i ta zaczyna wierzgac to chyba oznacza, ze ma swoj 'uklad nerwowy' odpowiedzialny za czucie. Ma nawet swoj instynkt ktory mowi jej zeby spieprzala jak nawinie sie na haczyk a nie szla bezmyslnie do worka wedkarza wiec nie jest jakims bezmyslnym stworzeniem.
tak czy siak jak jakies stworzenie nie czuje bolu dokladnie tak jak czlowiek nie oznacza, ze w ogole nie czuje. Nie jestesmy biologicznym pepkiem swiata, zeby stwierdzic ze nasz bol jest jedyna sluszna definicja bolu i reszta sie nie liczy. :|
4
@Transu96 możesz się poczuć jakbyś w gothica grał
11
@MesQueUnClub96 Suarez, ktory w prime byl lepszym pilkarzem od Lewego nie pobil tego rekordu to skad teza, ze Lewy w prime moglby go pobic?
3
@MysticCat Z tego co widziałem w google, temat bólu u ryb jest mocno kontroweryjny, bo to ze nie czuja w ludzki sposob bolu nie oznacza, ze nie czuja go na swoj sposob. Ale tu juz musialbym bardziej zaglebic sie w temat, a na to teraz zbytnio czasu nie mam
No i nie zmienia to faktu, ze jest to zwykla obrzydliwa fanaberia ludzi, nic wiecej
0
Ci to grubo leca. xD Juz pomijajac fakt, ze dla nas jest to po prostu obrzydliwe to jest to podrecznikowy przyklad znecania sie nad zwierzetami. Zabic i zjesc? Okej. Skazac na cierpienie i zjesc? juz gorzej.
3
@okiemtypera_lucaxx95 polaczki nawet na swieto ktore opiera sie na jedzeniu paczkow potrafia marudzic, fenomen socjologiczny xD
2
@cules100pro @Seba_89_ a co sądzicie o tym?
https://pbs.twimg.com/media/Fo7rzIzaUAIkVrB?format=jpg&name=small
2
https://x.com/_quoante/status/1625187041767047197
jak nie potężna tęcza to potężne baloniki. Jak żyć
3
@Pawel13sz Przeczytane głosem Hajto xD
2
@Objectivo Ja czytałem, że nawet 40kg xD
7
https://pbs.twimg.com/media/Fo6FDeUXgAIOujI?format=jpg&name=large
Charakteryzacja w TLOU to ścisły TOP, chłop co się tym zajmował solidna premie powinien dostać xD
4
Ratownicy kiedy ktoś dziękuje Bogu za ratunek
16
@MESSIah16 Jak dzieje sie cos super to wiadomo, zasługa Boga ale jak na swiecie odwalaja sie jakies straszne rzeczy to nagle Bog umywa raczki. xD
6
@Jakchcesz Ja to bym swojej chciał dać coś idealnego
ale jest ciężko skoro ma już mnie
3
@pt9 To ci wyszło, winszuje. xDD
2
Tłusty czwartek>Walentynki
Factos.
5
@sonek Obniżki? Żeby Niemcy wykupili??
0
@Hosh Pierwszy raz jak ogrywałem na PS4 to odbiłem się z hukiem przez sterowanie na padzie, dopiero kilka lat później - na klawiaturze mogłem docenić KC. Obok Wieśka moje ulubione RPG.
2
https://mobile.twitter.com/PLAION_POL/status/1625117593244934145
Świetna wiadomość dla imerysjnych świrów
2
@gaucho104 Może dlatego się spuszczają, że chłop nawet nie jest nominalnym PO a gra przyzwoicie na tej pozycji?
0
@clyde purchlak top, wjechał cały na biało jak boss i zmasakrował tych łowców
7
Ktora to juz sytuacja przez ktora Pedri zostaje okradziony z asysty
a potem ci co ogladaja mecze na flashscore placza, ze chlopak asyst nie daje xD