2

@Sulimo Marvel skończył się na 4 fazie.

43

@ViscaelBarca2007 "Messi, zrób coś" xD

36

@RomanHoffer Ponad 4k wyszedłeś na fabryce? Przecież to całkiem spoko pensja

2

@Nano22 Myśle, ze opcja nr. 2
Zalezy tez jaki wynik i styl w Klasykach

0

@Varkond Jakby nie patrzeć to Kratos umiera

0

Tyle słyszę o tym Harrym Pocie, że zaraz pewnie sam to kupię. :D A kupka wstydu tylko rośnie i rośnie

3

@Conradxc Nieważne jak, ważne że mówią. :)
Najlepiej to nie udostępniać, nie komentować i Magical zdechnie w internecie śmiercią naturalną

1

@wasacz Ty chyba w Anno 1800 nie grałeś, tam nawet 4k nie potrzebujesz żeby gra zjadła i wydaliła RAM z peceta. xD

2

@Qba2312 Wy serio myślicie, że problemy z ćpaniem pojawiły się równo z galami freaków? xDD
Może jeszcze powiedz, że to jedyna branża gdzie występują takie problemy

2

https://x.com/MinisterrAcosta/status/1623328069371953152

Jedno z bardziej oryginalnych wypowiedzeń z tyrki jakie widziałem xDD

0

@kiper09 No nie, świat nie działa tak że możesz stwierdzić, że neutralne czynniki zewnętrzne zabiły chłopa. Dorosły chłop, znał zasady i wiedział na czym polega świat freakow.

To nie był gnębiony dziaciak z szkoły, który popełnił samobójstwo bo rówieśnicy nie dawali mu żyć. W takim przypadku dopiero możemy obwiniać czynniki zewnętrzne a nie tutaj gdzie dorosły chłop który miał problemy z narkotykami przedawkował. xDD

1

@kiper09 Czyli jak jakiś raper dostanie pierwszy kwit od wytwórni za wydanie płyty, przewali to na narkotyki i przedawkuje to winę ponosi wytwórnia bo dała mu zarobić kwit w toksycznym środowisku? No nie bardzo

0

@kiper09 Przez gale? Coż to za łopatologiczne łączenie wątków. xD

9

@BulaKG Żaden klasyczek, ćpuny do wora a wór do jeziora. :|

0

@Tasde Valve pewnie jutro rozpatrzy wniosek. :D Trza czytać co się kupuje

8

@MesQueUnClub_87 Też nie mogłem się na początku przekonać do jej wyglądu ale jej gra aktorska oddaje z nawiązką

0

Jeżeli ktoś planuje zakup Atomic Heart polecam obejrzeć ten materiał:


1

@DawidekFCB Stalker, Final Fantasy i DLC do Cyberpunka.

1

@wasacz Sama marka HP to ogromny zastrzyk do sprzedanych egzemplarzy gry.
EDIT
@
4k w 60 FPSach? Co w bebechach peceta siedzi? :D

2

@Jakchcesz Jeszcze trzeba uwzględnić różnorodność maszyn u graczy, ogólnie ciężki temat no ale bez przesady. Każda gra AAA jaka ostatnio wychodzi ma jakieś problemy z optymalizacja xD

2

@FCB24 Idac Twoim tokiem rozumowania napisanie prawie 19k komentarzy w ledwie 3,5k dni na LR to tez patologia, ile godzin na to poszło. ^^

5

2

@macio_944 Niech się nie śpieszą, może zdążę peceta ulepszyć xDD

1

Jak nie byłem przekonany co do aktorki grającej Ellie w TLOU tak z odcinka na odcinek coraz bardziej się do niej przekonuje, charakterek odgrywa praktycznie w stosunku 1:1 do gry. :D

1

@Kgorecki2500 W kwestii gierek pomijając kwestie techniczne to nikogo nie warto słuchać. :D Ile ludzi tyle guścików, więc chwała Valve za możliwy zwrot gierki

3



A jednak dowieźli xD

0

@Kondziubarca Szczerze wątpię, dopiero następny sezon będzie weryfikacyjny dla Fatiego.

1

@mikokarla Chyba dla nas samych. :D Oprócz Balde zapewne nikt z nich nic pozytywnego nie wniesie na boisko.

1

@MesQueUnClub96 Haaland nie jest typem piłkarza który sam sobie wykreuje sytuacje? Szok i niedowierzenie

0

@Dembouz1899 Zacny serial żeby sobie ot tak obejrzeć ale nic ambitnego imo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?