marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Marvel skończył się na 4 fazie.
43
@ViscaelBarca2007 "Messi, zrób coś" xD
36
@RomanHoffer Ponad 4k wyszedłeś na fabryce? Przecież to całkiem spoko pensja
2
@Nano22 Myśle, ze opcja nr. 2
Zalezy tez jaki wynik i styl w Klasykach
0
@Varkond Jakby nie patrzeć to Kratos umiera
0
Tyle słyszę o tym Harrym Pocie, że zaraz pewnie sam to kupię. :D A kupka wstydu tylko rośnie i rośnie
3
@Conradxc Nieważne jak, ważne że mówią. :)
Najlepiej to nie udostępniać, nie komentować i Magical zdechnie w internecie śmiercią naturalną
1
@wasacz Ty chyba w Anno 1800 nie grałeś, tam nawet 4k nie potrzebujesz żeby gra zjadła i wydaliła RAM z peceta. xD
2
@Qba2312 Wy serio myślicie, że problemy z ćpaniem pojawiły się równo z galami freaków? xDD
Może jeszcze powiedz, że to jedyna branża gdzie występują takie problemy
2
https://x.com/MinisterrAcosta/status/1623328069371953152
Jedno z bardziej oryginalnych wypowiedzeń z tyrki jakie widziałem xDD
0
@kiper09 No nie, świat nie działa tak że możesz stwierdzić, że neutralne czynniki zewnętrzne zabiły chłopa. Dorosły chłop, znał zasady i wiedział na czym polega świat freakow.
To nie był gnębiony dziaciak z szkoły, który popełnił samobójstwo bo rówieśnicy nie dawali mu żyć. W takim przypadku dopiero możemy obwiniać czynniki zewnętrzne a nie tutaj gdzie dorosły chłop który miał problemy z narkotykami przedawkował. xDD
1
@kiper09 Czyli jak jakiś raper dostanie pierwszy kwit od wytwórni za wydanie płyty, przewali to na narkotyki i przedawkuje to winę ponosi wytwórnia bo dała mu zarobić kwit w toksycznym środowisku? No nie bardzo
0
@kiper09 Przez gale? Coż to za łopatologiczne łączenie wątków. xD
9
@BulaKG Żaden klasyczek, ćpuny do wora a wór do jeziora. :|
0
@Tasde Valve pewnie jutro rozpatrzy wniosek. :D Trza czytać co się kupuje
8
@MesQueUnClub_87 Też nie mogłem się na początku przekonać do jej wyglądu ale jej gra aktorska oddaje z nawiązką
0
Jeżeli ktoś planuje zakup Atomic Heart polecam obejrzeć ten materiał:
1
@DawidekFCB Stalker, Final Fantasy i DLC do Cyberpunka.
1
@wasacz Sama marka HP to ogromny zastrzyk do sprzedanych egzemplarzy gry.
EDIT
@
4k w 60 FPSach? Co w bebechach peceta siedzi? :D
2
@Jakchcesz Jeszcze trzeba uwzględnić różnorodność maszyn u graczy, ogólnie ciężki temat no ale bez przesady. Każda gra AAA jaka ostatnio wychodzi ma jakieś problemy z optymalizacja xD
2
@FCB24 Idac Twoim tokiem rozumowania napisanie prawie 19k komentarzy w ledwie 3,5k dni na LR to tez patologia, ile godzin na to poszło. ^^
5
https://www.gry-online.pl/newsroom/hogwarts-legacy-na-pc-z-problemami-wydajnosc-podobno-nie-zachwyca/z324094
Twórcy maja wyebane na optymalizacje odcinek 2137
2
@macio_944 Niech się nie śpieszą, może zdążę peceta ulepszyć xDD
1
Jak nie byłem przekonany co do aktorki grającej Ellie w TLOU tak z odcinka na odcinek coraz bardziej się do niej przekonuje, charakterek odgrywa praktycznie w stosunku 1:1 do gry. :D
1
@Kgorecki2500 W kwestii gierek pomijając kwestie techniczne to nikogo nie warto słuchać. :D Ile ludzi tyle guścików, więc chwała Valve za możliwy zwrot gierki
3
A jednak dowieźli xD
0
@Kondziubarca Szczerze wątpię, dopiero następny sezon będzie weryfikacyjny dla Fatiego.
1
@mikokarla Chyba dla nas samych. :D Oprócz Balde zapewne nikt z nich nic pozytywnego nie wniesie na boisko.
1
@MesQueUnClub96 Haaland nie jest typem piłkarza który sam sobie wykreuje sytuacje? Szok i niedowierzenie
0
@Dembouz1899 Zacny serial żeby sobie ot tak obejrzeć ale nic ambitnego imo