marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spędziłem już prawie 50h w Kronikach Myrtany i kurde, tak powinien wyglądać Gothic 3 :D a nie jakiś prekursor Skyrima
1
@Kgorecki2500 Stracisz 530k, nie ma za co xd
4
@martin3131 Łatwo zjadać kogoś taktycznie jeżeli miało się MSN w formie z przodu. :V
5
@ChampionLW krótko xD
12
100 mecz a ma dopiero jakieś 20 lat, masakra :o
2
Charakteryzacja zarażonych w TLOU to ścisły top, kawal dobrej roboty
I kochane HBO już zamówiło drugi sezon, taka platforma jest potrzebna w dobie przeciętności Netflixa :|
2
@Encore panie, la rambli nie czytasz? Jakie tip top, jedynie dobra forma Marca ratuje a tak to przyjedzie silniejszy zespół i weryfikacja
0
@Black_Wolf_95 Neymar to już powoli emeryturka a nie zbawienie lewej flanki u nas xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Mns21 A potem placz na caly swiat, ze ktos Viniego szkaluje za symulki/pajacowanie i przypinaja to jeszcze pod rasizm xd
1
@michal26 Niestety w Polsce służba zdrowia jest w coraz gorszej kondycji i nic nie zapowiada poprawy.
0
@ToJa79 Chłopak nawet pełnego sezonu po maratonie kontuzji nie rozegrał i cyk, sprzedaż xD
Ale nie dziwi mnie to, Ter Stegena też tutaj wszyscy sprzedawali przy słabszym okresie a teraz znowu aspiruje na jednego z kapitanów według społeczności xD
5
@tobiasson92 https://pbs.twimg.com/media/Fnfg9SfXwAAghUs?format=png&name=small
Dopóki w konfederacji są takie jednostki to pozostaną memem. :|
7
Jak wszyscy się tak chwala to ja wrzuce swojego mercedesa, biedaki.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/QItk9kqTURBXy9jZGQzNjFiYjVjMGYyOTQ2MmE4YTYyN2U1N2Y1ZGUxNS5qcGVnkpUDzFHNAQjNBnrNA6WTBc0EsM0CpN4AAqEwAaExAA
0
@LionelM95 The Last Of Us 2, ale jestem fanatykiem marki wiec zero obiektywności xd
0
Szkoda tylko, ze zainteresowali sie psem po tylu latach
0
@Krzychu1010 Krzywe linie boga top
1
Dwie gorące dyskusje dzięki temu, że jeden koleś ma ból tyłka o samochód. Niesamowite xD
7
Ordo Iuris zachęca hotelarzy, by nie wynajmowali pokoi z dużymi łóżkami parom, które nie są małżeństwami. xDD
Istny wzór do naśladowania jeżeli chodzi o małżeństwa.
4
@IronSanHybrid Koleś zaraz prywatnego detektywa zatrudni, żeby udowodnić że to nie auto @Janas11224 xDD
1
@zenoowity wyjdzie po mleko i nie wróci
2
@koksik2700 Nie wiem w jakich aspektach, jak ogrywałem takiego Morrowinda który wyszedł w podobnym okresie co Gothic to jedyna przewaga jednym nad drugim to wielkość świata co moim zdaniem nawet nie działa na minus w Gothicu
Oczywiście pomijam takie gierki jak Baldursy czy Fallouty bo to jednak trochę inne gierki
4
@Pewex ogolnie imo argument, ze gothic to drewno to inwalida. Ktorka gierka z tamtych czasow nie byla drewniana? xD
2
Cholera, czemu kroniki myrtany musiały zrobić questa z pełzaczami w kopalni. Powrót koszmaru z dzieciństwa xD
0
@sendesara Czyli wychodzi na to, że jego prime był w wieku 23 lat
0
@czarnatom Lewituje? a co on, Jezus?
2
@Kondziubarca A Czesiek, o ktorym Stano zlego słowka nie powiedzial to gral super ofensywna pileczke. xD
4
@Nano22 Wydaje mi sie, ze jakies nerwy polaczone z okiem sie tam znajduja
To samo z zebem, niby boli tylko zab a napierdziela cie pol ryja
1
@Transu96 Daja możliwość grania wypożyczonymi zawodnikami w danym trybie więc w czym problem? :D
1
@macio_944 Można było się spodziewać, że chłopak po takiej serii kontuzji posypie się mentalnie. Nic tylko kibicować, żeby Fati znowu pokazywał swój pazur jak sprzed kontuzji