1

Spędziłem już prawie 50h w Kronikach Myrtany i kurde, tak powinien wyglądać Gothic 3 :D a nie jakiś prekursor Skyrima

1

@Kgorecki2500 Stracisz 530k, nie ma za co xd

4

@martin3131 Łatwo zjadać kogoś taktycznie jeżeli miało się MSN w formie z przodu. :V

5

@ChampionLW krótko xD

12

100 mecz a ma dopiero jakieś 20 lat, masakra :o

2

Charakteryzacja zarażonych w TLOU to ścisły top, kawal dobrej roboty

I kochane HBO już zamówiło drugi sezon, taka platforma jest potrzebna w dobie przeciętności Netflixa :|

2

@Encore panie, la rambli nie czytasz? Jakie tip top, jedynie dobra forma Marca ratuje a tak to przyjedzie silniejszy zespół i weryfikacja

0

@Black_Wolf_95 Neymar to już powoli emeryturka a nie zbawienie lewej flanki u nas xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Mns21 A potem placz na caly swiat, ze ktos Viniego szkaluje za symulki/pajacowanie i przypinaja to jeszcze pod rasizm xd

1

@michal26 Niestety w Polsce służba zdrowia jest w coraz gorszej kondycji i nic nie zapowiada poprawy.

0

@ToJa79 Chłopak nawet pełnego sezonu po maratonie kontuzji nie rozegrał i cyk, sprzedaż xD

Ale nie dziwi mnie to, Ter Stegena też tutaj wszyscy sprzedawali przy słabszym okresie a teraz znowu aspiruje na jednego z kapitanów według społeczności xD

5

@tobiasson92 https://pbs.twimg.com/media/Fnfg9SfXwAAghUs?format=png&name=small

Dopóki w konfederacji są takie jednostki to pozostaną memem. :|

7

0

@LionelM95 The Last Of Us 2, ale jestem fanatykiem marki wiec zero obiektywności xd

0



Szkoda tylko, ze zainteresowali sie psem po tylu latach

0

@Krzychu1010 Krzywe linie boga top

1

Dwie gorące dyskusje dzięki temu, że jeden koleś ma ból tyłka o samochód. Niesamowite xD

7

Ordo Iuris zachęca hotelarzy, by nie wynajmowali pokoi z dużymi łóżkami parom, które nie są małżeństwami. xDD


Istny wzór do naśladowania jeżeli chodzi o małżeństwa.

4

@IronSanHybrid Koleś zaraz prywatnego detektywa zatrudni, żeby udowodnić że to nie auto @Janas11224 xDD

1

@zenoowity wyjdzie po mleko i nie wróci

2

@koksik2700 Nie wiem w jakich aspektach, jak ogrywałem takiego Morrowinda który wyszedł w podobnym okresie co Gothic to jedyna przewaga jednym nad drugim to wielkość świata co moim zdaniem nawet nie działa na minus w Gothicu


Oczywiście pomijam takie gierki jak Baldursy czy Fallouty bo to jednak trochę inne gierki

4

@Pewex ogolnie imo argument, ze gothic to drewno to inwalida. Ktorka gierka z tamtych czasow nie byla drewniana? xD

2

Cholera, czemu kroniki myrtany musiały zrobić questa z pełzaczami w kopalni. Powrót koszmaru z dzieciństwa xD

0

@sendesara Czyli wychodzi na to, że jego prime był w wieku 23 lat

0

@czarnatom Lewituje? a co on, Jezus?

2

@Kondziubarca A Czesiek, o ktorym Stano zlego słowka nie powiedzial to gral super ofensywna pileczke. xD

4

@Nano22 Wydaje mi sie, ze jakies nerwy polaczone z okiem sie tam znajduja
To samo z zebem, niby boli tylko zab a napierdziela cie pol ryja

1

@Transu96 Daja możliwość grania wypożyczonymi zawodnikami w danym trybie więc w czym problem? :D

1

@macio_944 Można było się spodziewać, że chłopak po takiej serii kontuzji posypie się mentalnie. Nic tylko kibicować, żeby Fati znowu pokazywał swój pazur jak sprzed kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?