marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Różnica między Xavim a Valverde jest taka, że ten drugi miał Messiego który maskował bolączki kadry i swoim geniuszem często wyciągał wynik lepszy niż gra na boisku, która była obrzydliwie minimalistyczna.
Ernesto zapoczątkował najnudniejsza Barcelonę w 21 wieku imo, a wy już za nim z utęsknieniem patrzycie xd
2
Mareczek jest niesamowity
0
@Sinirsey mogles od razu napisać bądź facet i nie okazuj emocji xd
1
https://x.com/kosa64/status/1613472025489588224
Ich idiotyczne reklamy nie zachęciły ludzi? Szok i niedowierzenie xD
16
@Tomo1989 Bo kobiety bardziej cenią dawanie w szyje niż rodzenie dzieci.
1
@Szreko Moim zdaniem jedyna szansa na skończenie sagi to śmierć (tfu) Martina i dokończenie jej przez innego twórcę.
Ale to już niestety nie byłoby to samo.
0
Ciekawe kto odsunie Martina od innych projektów, żeby w końcu skończył Pieśń Lodu i Ognia. :|
2
@ranger3120 a potem cyk na tindera i samotna matka z kolejnym ogloszeniem xd
15
https://x.com/oocNastolatki/status/1613110875350798336
Pamiętaj @VegetaPolska, łobuz kocha najmocniej
6
https://pbs.twimg.com/media/FmI4m7FWIBEIOLY?format=jpg&name=900x900
Ojoj, chyba będzie hit. :D
0
@Kgorecki2500 Ogarniaj zwierzaka jak najszybciej :D
0
@Encore Jeżeli mówimy o tym samym wypadku to bardzo dobrze, że nikogo postronnego nie zabili przy okazji, a wypadek mieli na własne życzenie.
Jeszcze ten filmik, gdzie jeden typ mówił ze jak umrzeć to dzień przed 3 króli. :V
2
gracze nigdy się nie nauczą xDD
3
Żabki co sobie samowolkę robią xDD
7
@P33ck Dembele w tym przypadku jest najlepszy z najgorszych. xD
0
@VegetaPolska A znając życie jak minimalna pójdzie do góry, to prezes utnie Ci to z premii. xD
0
Pierwsze kółeczko które dało efekty xD
4
@Kidd Oczywista oczywistość, niestety
38
@Kessie Urus to kozak totalny, walczy o każdą piłkę, nigdy nie odpuszcza a dodatkowo jest mega inteligentny na boisku co pokazała wczorajsza sytuacja z schowaniem łapy
25
Dwóch policjantów prawdopodobnie nielegalnie zgarnęło dwie nastolatki w wiadomo jakim celu, bo wcale nie jechali na komendę z nimi. Po drodze walnęli w drzewo a rannym nie udzielili pomocy, a nawet kazali im się oddalić lekko mówiąc. Policjanci obecnie siedzą na L4.
Komendant główny bawi się granatnikiem? Sprawa wyciszana jak się tylko da.
Tymczasem dziecko w 'tajemnicy' przed matka zjadło kajzerkę za 33 grosze? Niebiescy są na miejscu w 10 minut, podjeżdżając na sygnale. xD
Od razu człowiek czuje się bezpieczniej. :|
Policja to wzorowy przykład jak po kilku latach ciężkiego budowania dobrego wizerunku zniszczyć wszystko w mgnieniu oka.
10
co sobie chłopaki zapasy zrobili to ich xD
0
@Lucassito no, ofensywa poraża
3
@kkbarca Artete tak samo byście wywalali z klubu
Chłop nie od razu zbudował swój Arsenal
0
@Kengo Podniesione ciśnienie nawet na trzeźwo gdybym nie wiedział, że tam jest taka latarnia xD
17
Ale klimacik
5
@Commandement a niech Ci jakiś poważniejszy wydatek wyskoczy, szamiesz tynk ze ścian
3
@Pewex Zestawienie Avatara w jednych szrankach z takimi tytanami jak Władca Pierścieni czy Harry Potter mocno.. kontrowersyjne imo.
3
@Ojciec5tkidzieci Ale żeś filmy przypomniał :D Genialne parodie.
9
Eminem z pisont groszy pracują nad serialem 8 mila.
Czekanko mocne
0
@masq TR to gra szczególnie dla fanów pierwszego i drugiego terminatora, dla niektórych wręcz kanoniczna
Ale recek z tego co pamiętam jakis świetnych nie zebrała