marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://mobile.twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1610183974835331072
A wy jak uważacie? Dla mnie kara śmierci nie powinna mieć miejsca, dopóki istnieje prawdopodobieństwo, że skazuje się na nią niewinna osobę. Wiadomo, że byłby to mały procent ale statystyka a ludzkie życie to dwie różne sprawy.
0
@clyde Za to ta profanacja Wiedzmina i Rodowod Krwi dostana pewnie jeszcze z kilka sezonow xD
39
@Comentateiro Fałsz. 'Wygranie życia' zależy od indywidualnych celów, dzieci niekoniecznie muszą się w to wpisywać.
6
@Janas11224 Ciężko uwierzyć w taki ruch, Newcastle zbyt mądrze budowało drużynę żeby teraz sprowadzać Ronaldo z emerytury
5
@Striker Jedna z tych rzeczy których mi najbardziej brakuje, przeglądanie strony w nocy na telefonie przyprawia o ból głowy
0
@AlexDark00 farmazonisz to ty byczku na temat Lewandowskiego xD
0
@AlexDark00 juz nie mam co robic tylko przegladac te twoje elaboraty xd
jak ci sie chce szukac to wejdz w pierwsza lepsza dyskusje o lewym w ktorej brales udzial i tam pewnie znajdziesz
1
Nigdy nie sądziłem, że wciągnie mnie gra o budowaniu dróg i rozwiązywaniu problemów z korkami. Jednak te city buildery mają coś w sobie xD
0
@Janas11224 ja sie tam czuje duzo bezpieczniej kiedy zawina niebezpieczna zgraje przestepcow, ktorzy mieli przy sobie oszalamiajacego grama. Wiem, ze wtedy prawo dziala jak powinno
6
@Medium zawsze mialem wrazenie, ze to placek w defensywie ale nadrabial ofensywnie
teraz tu i tu dupa
0
@AlexDark00 Ale ty nigdy nie kończysz na tym, że Lewus zagrał słabo - ty mu po tym zaczynasz umniejszać i wymyślasz jakieś abstrakcyjne teorie żeby Lewy wypadł gorzej - tak, jest to hejt miśku
3
https://x.com/VIPMaxwell/status/1609643009737359362
Instrukcja pt. 'jak wsiadac do samochodu' potrzebna na juz
0
@VegetaPolska Nie dawaj randomowym kobietom z tindera pieniędzy byku
3
@DaPidejpi
1. Większa część la bamby
2. @AlexDark00 i jego fanatyczny hejt w stosunku do Lewego i co za tym idzie teorie które temu dopisywał. Konkurował mu ewidentnie @masq ale chłop ewidentnie zaprzestał krucjaty anty messi
54
@michal26 Szczęście świata, że ruscy przy swoich imperialistycznych zapędach są zwyczajnie głupi
0
@Faro Frostbite ma swoje wady, szczególnie w grach które nie są fpsami ale gameplay to akurat sprawka EA, przecież oni co aktualizacje potrafią wywrócić grę do góry nogami xD
1
@urbipl To dostali ruscy prezent na nowy rok
1
@trolownik zaraz zobaczy filmik jak Haaland jako jedyny z City ładnie poskładał koszulkę czy tam bluzę przed oddaniem, kiedy reszta drużyna rzucała ciuchami i stwierdzi, że Norweg to ułożony młody człowiek
0
@VegetaPolska wysłała Ci nudesa?
0
@LambiPL Co ma zachowanie sztucznej inteligencji u npc do aspektów wizualnych miasta to nie wiem :p
1
@MesQueUnClub_87 to już w sumie cecha wszystkich otwartch światów ostatnio - tona pytajników, dziesiątki questów opartym na tym samym i nic kreatywnego
Dlatego coraz bardziej docieniam takie gry jak Plague Tale, zwarta akcja i fabuła na ok 15h. Stanowczo za mało takich gierek
0
@maroon dlatego doprecyzowałem
I nie, małolatów mi nie żal ale tutaj bardziej bym wynil rodziców, którzy nie pilnują z jakiegoś powodu swoich pociech
4
@Nano22 My mamy wiedzieć dlaczego coś Ci się nie podoba? xD może nie siadła rozgrywka i tyle
0
@Criss18Barca ekonomiści wzięci z tvp?
1
@draxidox Wiadomo, ze R* to minimum dwie półki wyżej ale oni kupę lat dopieszczają swoje technologie, silnik i gry. Redzi wleźli z cyberkiem na obcy grunt dodatkowo na silniku, który sprawia im olbrzymie problemy. Technicznie nie dowieźli ale nadrobili historia, narracja, postaciami i klimatycznym soundtrackiem - akurat te rzeczy można brać za pewniak u Redow, bo nigdy u nich to nie zawiodło.
a samo miasto w Cyberpunku jest wizualnie pięknie, dopieszczone i pełne detali. Jeżeli chodzi o 'pojedyncze' miasta to nic ładniejszego nie widziałem w swoim growym życiu.
Bezpośrednie porównania z grami R też moim zdaniem nie są aż takie trafne, bo duży, żyjący świat nigdy nie był mocnym punktem Redow - nawet w uwielbianym Wiedzminie 3.
0
@Joe_Pesci Na obecna chwile premiera jest planowana na ten rok, wiecej szczegółów brak xd
2
Ale człowiek już wróciłby do Night City, to DLC fabularne to chyba najważniejsza premiera u mnie w 2023. :D
1
@Culers Nikt nie mówił którego roku ma być ten grudzień xd
1
@maroon chodzi mi o bezposrednie uzytkowanie petard/fajerwerków a nie o ofiary postronne czy tez ciag przyczynowo-skutkowy jak w przypadku sploszenia konia.
0
@koziar @maniak33333 na filmiku zasłaniała opaske lgbt na ramieniu tego ziomka, pewnie jakas afera z tego wyszla wiec w odpowiedzi dostalismy zdjecie ponizej. :D