marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 Pewnie przyszłe pokolenia będą miały swoich kozaków, a Messiego będą wspominać jak my teraz starsze legendy - przez jutuba
4
masakra co się ostatnio dzieje, u mnie w tyrce praktycznie wszyscy chorzy. xD
czas chyba na l4 miedzy swietami
2
@Lionel_Messi10 Danny akurat potrzebny, nikt lepiej nie zweryfikuje tych statystyk. :D
0
@Medium 2023 zaraz i ktos jeszcze piraci gry? xd
13
@Janas11224 Ilez tutaj fanow nieletnich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Ojciec5tkidzieci Matko boska, mam wrażenie że oni ciągle zrywają i wracają do siebie. Telenowela. :D
7
@aleksandrowielki Obronił się warsztatem? Optymistyczne podejście. :D
0
@tomek8756 moich szarych komórek już nie stać na czytanie takich wysrywów. :|
5
@PatrychoO I niech sobie kopię, tutaj jakby wrócił to znowu by tylko zbierał baty, że sam nie wygrał trypletu
2
Leo nie wróci? I dobrze, teraz czas na pokolenie młodych - bez tego człapaka w składzie.
Jeszcze do niedawna taka narracja tutaj panowała, ale to się wszystko szybko zmienia. ;D
8
@MESSIah16
>martinez to pajac, bo trzymał lalkę Kyliana
>życz mu połamania nóg
Nieszkodliwe zachowanie vs życzenie ciężkiej kontuzji, jak pierwszy jest pajacem to jak określić drugie zachowanie? :|
I oczywiście zgadzam się, że Martinez robi niepotrzebna szopkę ale niektórzy fruwają jeszcze bardziej xDD
8
@barcelonaLM Ale tylko w przypadku Argentyny.
0
@MaFCB Opanuj umiejętność czytania z zrozumieniem, a nie tylko bezmyślnego składania literek to nie będziesz się głupio pytał
21
Ty robaczku płać mandat za niedokładnie odśnieżone auto, miasto może mieć wyebane w chodniki, mogą być oblodzone czy też zasypane xD
Jak uwielbiam zimę tak cieszę się, że już powoli temperatura jest na plusie. Jak widać Polski nie stać na kilkanaście centymetrów śniegu w zimę
5
@Kgorecki2500 Obadaj sobie Martyrs - skazani na strach. :D
0
@MESSIah16 Martinez z MS, Dembele z MS.
i to jest czynnik który według niektórych decyduje czy piłkarz jest goatem czy nie xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321086918_1122805795088958_271836810223318993_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YzO2B7zL1wYAX_7geKp&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfCPPZvMdNTs1EsKhfDQYEFHc9SmpbgcP69D-7WpPY5WTg&oe=63A6E415
Żona do salonu wyrzucona :D
1
@PawkoFCB Tak, pamiętam i wciąż nazywam Leo najlepszym piłkarzem w historii, wam pozostaje tylko bol tylniej części ciała
1
@kuz Gorsze od szczucia cycem jest obcinanie głów za za pokazanie piersi. xD
Rozumiem, że mundial w katarze. Przesiąknąłeś klimatem.. no ale bez przesady. :|
3
Nabity, jak widać odbezpieczony granatnik bezpieczny ale w odpowiednich łapach. xDD
Kogo oni w tej milicji zatrudniają
0
@AlexDark00 w 2020 kto lepszy
4
@Ksavix juz 2 osoby herb cofnęły xDD
1
@Encore lepiej PSG z Leo Messim na czele niz madryciaki
4
@cris2706 To, ze mieli chwilowa odskocznie w postaci Mundialu nie znaczy, ze sie nie przejmuja sytuacja w swoim kraju.
11
W punkt! Nie wyobrażam sobie zejść z sędziowania finału mundialu do... ekstraklasy.
3
@Cochise Pięknie życie zweryfikowało ten elaborat.
0
@Cochise Tam było coś o pięknym, romantycznym powrocie do United, nie? xD
3
@wyrek Zawsze mógł grać za darmo to najśmieszniejszy "argument" jaki pada w takich dyskusjach xDD
1
@Pixelo No pojawiały się porównania - szczególnie te jeżeli chodzi o liczbę bramek.
Prawdopodobnie dlatego, że Lewy seryjnie strzelał gole i przebił w tym aspekcie Leo w pojedynczych sezonach.