2

@MESSIah16 Pewnie przyszłe pokolenia będą miały swoich kozaków, a Messiego będą wspominać jak my teraz starsze legendy - przez jutuba

4

masakra co się ostatnio dzieje, u mnie w tyrce praktycznie wszyscy chorzy. xD
czas chyba na l4 miedzy swietami

2

@Lionel_Messi10 Danny akurat potrzebny, nikt lepiej nie zweryfikuje tych statystyk. :D

0

@Medium 2023 zaraz i ktos jeszcze piraci gry? xd

13

@Janas11224 Ilez tutaj fanow nieletnich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@Ojciec5tkidzieci Matko boska, mam wrażenie że oni ciągle zrywają i wracają do siebie. Telenowela. :D

7

@aleksandrowielki Obronił się warsztatem? Optymistyczne podejście. :D

0

@tomek8756 moich szarych komórek już nie stać na czytanie takich wysrywów. :|

5

@PatrychoO I niech sobie kopię, tutaj jakby wrócił to znowu by tylko zbierał baty, że sam nie wygrał trypletu

2

Leo nie wróci? I dobrze, teraz czas na pokolenie młodych - bez tego człapaka w składzie.

Jeszcze do niedawna taka narracja tutaj panowała, ale to się wszystko szybko zmienia. ;D

8

@MESSIah16
>martinez to pajac, bo trzymał lalkę Kyliana
>życz mu połamania nóg

Nieszkodliwe zachowanie vs życzenie ciężkiej kontuzji, jak pierwszy jest pajacem to jak określić drugie zachowanie? :|

I oczywiście zgadzam się, że Martinez robi niepotrzebna szopkę ale niektórzy fruwają jeszcze bardziej xDD

8

@barcelonaLM Ale tylko w przypadku Argentyny.

0

@MaFCB Opanuj umiejętność czytania z zrozumieniem, a nie tylko bezmyślnego składania literek to nie będziesz się głupio pytał

21

Ty robaczku płać mandat za niedokładnie odśnieżone auto, miasto może mieć wyebane w chodniki, mogą być oblodzone czy też zasypane xD


Jak uwielbiam zimę tak cieszę się, że już powoli temperatura jest na plusie. Jak widać Polski nie stać na kilkanaście centymetrów śniegu w zimę

5

@Kgorecki2500 Obadaj sobie Martyrs - skazani na strach. :D

0

@MESSIah16 Martinez z MS, Dembele z MS.
i to jest czynnik który według niektórych decyduje czy piłkarz jest goatem czy nie xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PawkoFCB Tak, pamiętam i wciąż nazywam Leo najlepszym piłkarzem w historii, wam pozostaje tylko bol tylniej części ciała

1

@kuz Gorsze od szczucia cycem jest obcinanie głów za za pokazanie piersi. xD
Rozumiem, że mundial w katarze. Przesiąknąłeś klimatem.. no ale bez przesady. :|

3



Nabity, jak widać odbezpieczony granatnik bezpieczny ale w odpowiednich łapach. xDD
Kogo oni w tej milicji zatrudniają

0

@AlexDark00 w 2020 kto lepszy

4

@Ksavix juz 2 osoby herb cofnęły xDD

1

@Encore lepiej PSG z Leo Messim na czele niz madryciaki

4

@cris2706 To, ze mieli chwilowa odskocznie w postaci Mundialu nie znaczy, ze sie nie przejmuja sytuacja w swoim kraju.

11



W punkt! Nie wyobrażam sobie zejść z sędziowania finału mundialu do... ekstraklasy.

3

@Cochise Pięknie życie zweryfikowało ten elaborat.

0

@Cochise Tam było coś o pięknym, romantycznym powrocie do United, nie? xD

3

@wyrek Zawsze mógł grać za darmo to najśmieszniejszy "argument" jaki pada w takich dyskusjach xDD

1

@Pixelo No pojawiały się porównania - szczególnie te jeżeli chodzi o liczbę bramek.

Prawdopodobnie dlatego, że Lewy seryjnie strzelał gole i przebił w tym aspekcie Leo w pojedynczych sezonach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?