marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
https://x.com/VIPMaxwell/status/1601867895478312961
Kierowcy tez juz zaczynaja swoje popisy xd
2
@Prorokk wole hbo
0
@VegetaPolska bez bazy nexusa? Tak średnio bym powiedział, tak średnio
0
@4drian0 ale ta piłeczka chodziła. Polska tikitaka
0
@kiper09 Dla mnie to sytuacja win-win. Obie marki skorzystają, nikt pokrzywdzony nie jest. xD
1
@norbi77 Akurat ja uważam, że obie strony pokazały chamska strone piłki nożnej. :P
No ale tak to juz w sporcie - szczegolnie na takim poziomie bywa
1
@norbi77 Łeee, Messi spuszcza głowę, słaby kapitan
Messi pokaże pazur
Łeee, tak nie można - chamstwo.
xDD wszystko idealnie sklejone pod narracje
0
@kiper09
next genowy wiesiek
1
@bartekvisca Może zapytaj znajomych dlaczego kibicowali Holandii xD Teraz kazdy kto nie kibicuje Argentynie jest anty-Leo?
8
@Firestone Zupełnie inna skala. Brazylia lubi sobie potańczyć, a Portugalia jest bucowata sama w sobie
16
@Borry przepięknie się nam Bruno spłakał
1
@TheNekro94 Zdobycie MŚ przez Argentynę sprawi tylko to, że hejterzy będą głośniej szczekać. xD
6
@LS Sam sobie tych wynagrodzeń nie podpisał.
Poza tym kontrakt Messiego to tylko kropla w morzu, która doprowadziła do obecnej sytuacji. Nieudane inwestycje na setki milionów, nieproporcjonalne zarobki do umiejętności zawodników, kompromitacje w lidze mistrzów przez co też cierpieliśmy finansowo czy też pod względem pr.
13
@HarveySpecter Rozumiem logikę ale bez presji w finale mistrzostw świata? No bez jaj xD
0
@draxidox Co rozumiemy poprzez męskie zachowania?
17
@Barca1992 ale to sa imbecyle, masakra xd
9
@paweldunajecfcb Ty to jednak masz dobra pamiec
1
@batoon Dead Space wychodzi dopiero pod koniec stycznia, kto go mial ograc?
Callisto Protocol gracze sobie chwala mimo wszystko, stan techniczny na premiere byl mocno przecietny ale ponoc juz jest git
1
@Sulimo znając życie na święta to i tak klasycznie będzie błoto xd
4
@Barca1992 Po co gdybać kto MVP turnieju, skoro jeszcze półfinał i finał a faworyci do tej nagrody wciąż w grze?
1
@PatrychoO obie drużyny pokazały swoj charakterek w tym meczu ale to po Argentynie sie jedzie jakby minimum kogos zabili w tym meczu xd
0
@Rust_Cohle Dembele to moglby sie chociaz w bramke nauczyc trafiac
1
@Przemek2323 Młody zdolny człowiek, nie każdy zostaje prezesem w wieku 23 lat
0
Z serii filmy które źle się zestarzały:
0
Polski WW3 dostał pierwsza 'operacje'
fajnie, ze się podnieśli po słabszej "premierze" - nowe mapy bardzo przyjemne
2
A gdzie postępowanie przeciwko beznadziejnemu sędziowaniu? No tak, zapomniałem - na swoich złego słówka nie można powiedzieć
1
@msmsms OP się dziwi, że Leo z tak słaba znajomością angielskiego może być idolem ludzi to mu napisałem dlaczego nim jest i wszyscy mają w dupie jego angielski.
Czegoś nie zrozumiałeś, że piszesz o chlebie i niebie?
0
@clyde Wszystko musi być odpowiednio ułożone pod narracje. ^^
60
@Vintee jest idolem za to co robi na boisku a nie za to jak wlada jezykiem angielskim
0
@Jakchcesz Czyli będzie trzeba zainwestować w totalnego potworka, żeby w mega wymagających grach nie schodzić do 1080p. :D bo znając życie będzie mnie to razić w oczy podobnie jak zejście z 60fpsów do 30 xD