marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr nie ma najlepszego rapera, są tylko ulubieni
17
Dziwny dialog dziennikarza z Dumfriesem.
- Czy zdajesz sobie sprawę, że wyeliminowanie Messiego sprawi, że nie tylko Argentyna, ale i cały świat będzie w żałobie?
- Myślę, że w Holandii jest 16 milionów ludzi, którzy nie będą płakać.
- To wyjątek.
- A dla kogo my gramy?
Większość dziennikarzy sportowych, nie tylko w Polsce jak widać ma ładnie zryty beret xD
O ile nie złapałem się na fejka oczywiście
19
@JimMorrisonFCB Sprzedał kolegów i uciekł do Bayernu
3
@Cotutajsiedzieje no tak to mniej wiecej wyglada od setek, jak nie tysiecy lat. ;p
4
@Deviler Milik to lepiej nie, jeszcze trafi swojego na froncie :|
3
@Rastafarnianin Jednak? wątpiłeś w to kiedyś? xD
1
@Katalończyk 99 no ja słyszałem, że to słówko latało już w szczecinie na melanżach w latach 90
4
Essa - czyli jak przebyć drogę od ćpunów z szczecina do młodzieżowego słowa roku. xDD
42
Posłowie decydujący, że obywatele w razie w mają stawić się w wojsku
Ci sami posłowie kiedy przyjdzie co do czego pierwsi uciekną za granice.
Pierwsi do układania innym życia, ostatni do dawania przykładu. :|
5
@macio_944 Oni sami nie wiedza o uja chodzi xD Panstwo z dykty
11
@Luciano99 trzeba @VegetaPolska wysłać do ciebie na szkolenia
45
Tebas to ukryta opcja PL, żeby Anglicy jeszcze bardziej uciekli La lidze.
1
@mekston Messi - złoto
Tak to widzę
2
Nitro zbanowany na jutubie xD W sumie jedyne z czego zapamiętam chłopaka to, że cisnął ludzi na wszystkie możliwe sposoby a kiedy ktoś jego obraził to strzelał foszka.
2
@bartas97 Hiszpania jest słabiutka obecnie. Ci do dalej uważają ich za topowa kadre zatrzymali się w czasach złotego pokolenia Hiszpanów
7
Dorota jak zwykle siedzi w portfelu Lewandowskiego. :|
Zamiast skupić się na tym co rozdaje pieniądze na lewo i prawo dostaję się... Lewandowskiemu. xDD
1
@Gaz Ale zeby tak nasza legende nazywać nieudacznikiem to naprawde wstydu trzeba nie miec
0
@Kazragore Jeżeli nie masz uczulenia na japońskie klimaty, tzn. jrpg to szczerze polecam remake FF7. Półotwarte lokacje, przeplatane z korytarzowymi sekwencjami, wciągająca historia, fajni bohaterowie i elegancki system walki, oparty na umiejętnościach drużyny.
Na początku ciężko było mi traktować poważnie cały klimat w grze, bo to jednak był mój pierwszy jrpg w życiu ale po kilku godzinach pochłonęło mnie na maksa
0
@Kazragore Na nowego Dragon Age i Mass Effecta czekam z dystansem, Bioware straciło w moich oczach robiąc z genialnych gier rpg/akcji gry mmo dla pojedynczego gracza. Duzo bym dal, zeby Bioware wróciło do półotwartych/korytarzowych projektów świata, bo te otwarte światy imo im nie wychodzą. :D
0
@Kazragore na początku mnie ta nowa trylogia strasznie nudziła, jednak to nie klasa wiedźmina - trzeba sobie dawkować xD
1
O, najnowszy Assassyn dostępny na Steam. Pomijając fakt, że dalej trzeba obcować z innymi sklepami to dobrze, że najwięksi producenci wracają na sklep od Valve, lubię mieć wszystko w jednym miejscu. :D
Dodatkowo można go wyrwać na promocji
4
@Kuba_1 wróżka na forum, podeślij numery w lottka
3
@Vekk matematyka nie jest mocna strona kolegi
3
@Medium Już ja wiem jak skończy się ten wielki powrót
Lee, to już nie to samo kiedyś to było xd
2
@Medium Janek wie co dobre
5
@cris2706 No zestawienie całkowicie absurdalne. Brazylia sobie tańczy bo może i jak widać chce, a Anglicy klękając wspierali ruch BLM.
Widać, że nie przepadasz za Brazylia tylko po kiego klepiesz elaboraty o nich to nie wiem
1
@AnnaMarianna Dawno nie było żadnej sondy publicznej
1
@Borneo chrustiansen xDD
5
@maroon Ty oglądasz piłkę, czy pokazy męskich sylwetek?
1
@The_Notorious szukaj filmów z żółtymi napisami