0

Dawno nie miałem takich emocji podczas meczu, ajaj. :D

11

Leo "generał, wódz, marszałek" Messi xD

0

Francja na obecną chwilę zjedzona, nie mają żadnych argumentów

1

Żeby tylko Dembele nam nie podupadł mentalnie po tym finale

0

@DonMatteo901 To mu wyszło xD

0

@Encore bardzo dobra decyzja, nie przyczynił się żeby awansować do finału to dlaczego miałby potencjalnie spijać śmietankę?

0

@paweldunajecfcb Przed nami? Kibicowanie Francji spoczko, ale aż takie utożsamianie się z nimi? xD

2

@okiemtypera_lucaxx95 metoda plują ci w twarz to udawaj, że to deszcz wbita od młodych lat widzę xd

0

@Crystal37 Wiesz co kroczy przed upadkiem?

5

Ale, że beda rozdarte serca przy Francji i Argentynie to się nie spodziewałem. xD Kibicujcie komu chcecie i dajta żyć panowie

2

@Nano22 Pepsi bez Xaviego i Iniesty gola jednego nie strzeli

Kurła, do czego to dochodzi, że nawet kibice Barcy przybierają narracje jak odklejona część madrytu.

9

@neeed Dembele zdobywajacy 2 mundiale potwierdzi tylko fakt, że kupę roboty robi narodowość i niezdobycie mundialu przez Messiego w żaden sposób nie dyskredytuje jego bycia GOATem

0

@HarveySpecter Polsce też oczywiście nie kibicujesz bo gra tam Mati Cash, a swego czasu Olisadebe?

6

@KmN panie, pieniądze to nie wszystko
Zostawaj na meczyku i elegancko oglądaj

0

@Tuc ja tego nie rozumiem. Ty znasz dana osobe, jej zainteresowania, pasje i inne takie a pytasz randomowe osoby o prezent dla niej :D

0

@LeoMessi1994 Czym cię ta Francja przekonała na tym turnieju, że totalnie skreślasz ich rywali?

0

@agaFCB lepiej choinkami niz bomblami

0

@Sewey10 No wielu ludzi z kregow politycznych ma zdjecia z Putinem, bo jeszcze do niedawna byl to potezny gracz, czy to definiuje wedlug Ciebie to, ze w Chorwacji zyje sie jak w Rosji?

1

@Jakchcesz dokładnie, jak ja coś spieprzę w robocie to liczę się z zjebka a Ci nietykalni xd

4

Sędziowie po meczach powinni mieć specjalne konferencje na których musieliby uargumentowac dlaczego podjęli takie decyzję a nie inne

Niestety nigdy do tego nie dojdzie bo fifa chroni swoich pupilkow niemiłosiernie

3

@cris2706 Marvel to juz generyczna fabryka filmów. Nawet z CGI nie wyrabiaja, bo z filmu na film jest coraz gorsze.

Do zakonczenia historii Avengersow nawet przyjemne kino, potem odpuscilem.

0

@Uukasz_93 Osobiście odpuściłem gdzieś po wejściu Negana. Straszna telenowela się z tego zrobiła

10

0

@tomek8756 Łukasz Mejza

2

@Deviler w strategie

7



Nitrozyniak Tuskiem polskiej polityki xDD
My im płacimy za taką błazenadę, to je dramat proszę państwa

0

@LewoSkrzydlowy11 Część Sławek czy tam Robert

12



Czy oni trzymali uzbrojony granatnik na komendzie i jeszcze zaczęli się nim bawić? Ostateczny argument za tym, że mężczyźni żyją krócej od kobiet. :|

0

@HighestInTheRoom Jednak jeżeli chodzi o gierki to trzeba się szanować. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?