marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno nie miałem takich emocji podczas meczu, ajaj. :D
11
Leo "generał, wódz, marszałek" Messi xD
0
Francja na obecną chwilę zjedzona, nie mają żadnych argumentów
1
Żeby tylko Dembele nam nie podupadł mentalnie po tym finale
0
@DonMatteo901 To mu wyszło xD
0
@Encore bardzo dobra decyzja, nie przyczynił się żeby awansować do finału to dlaczego miałby potencjalnie spijać śmietankę?
0
@paweldunajecfcb Przed nami? Kibicowanie Francji spoczko, ale aż takie utożsamianie się z nimi? xD
2
@okiemtypera_lucaxx95 metoda plują ci w twarz to udawaj, że to deszcz wbita od młodych lat widzę xd
0
@Crystal37 Wiesz co kroczy przed upadkiem?
5
Ale, że beda rozdarte serca przy Francji i Argentynie to się nie spodziewałem. xD Kibicujcie komu chcecie i dajta żyć panowie
2
@Nano22 Pepsi bez Xaviego i Iniesty gola jednego nie strzeli
Kurła, do czego to dochodzi, że nawet kibice Barcy przybierają narracje jak odklejona część madrytu.
9
@neeed Dembele zdobywajacy 2 mundiale potwierdzi tylko fakt, że kupę roboty robi narodowość i niezdobycie mundialu przez Messiego w żaden sposób nie dyskredytuje jego bycia GOATem
0
@HarveySpecter Polsce też oczywiście nie kibicujesz bo gra tam Mati Cash, a swego czasu Olisadebe?
6
@KmN panie, pieniądze to nie wszystko
Zostawaj na meczyku i elegancko oglądaj
0
@Tuc ja tego nie rozumiem. Ty znasz dana osobe, jej zainteresowania, pasje i inne takie a pytasz randomowe osoby o prezent dla niej :D
0
@LeoMessi1994 Czym cię ta Francja przekonała na tym turnieju, że totalnie skreślasz ich rywali?
0
@agaFCB lepiej choinkami niz bomblami
0
@Sewey10 No wielu ludzi z kregow politycznych ma zdjecia z Putinem, bo jeszcze do niedawna byl to potezny gracz, czy to definiuje wedlug Ciebie to, ze w Chorwacji zyje sie jak w Rosji?
1
@Jakchcesz dokładnie, jak ja coś spieprzę w robocie to liczę się z zjebka a Ci nietykalni xd
4
Sędziowie po meczach powinni mieć specjalne konferencje na których musieliby uargumentowac dlaczego podjęli takie decyzję a nie inne
Niestety nigdy do tego nie dojdzie bo fifa chroni swoich pupilkow niemiłosiernie
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320688841_6315539438480728_7467150111013632640_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PCWa6d_6UPsAX8Y18vE&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfDJNhCYzvq9252Gz8c5D4E3vpuhwxFol8kr5Ezm9aaN-w&oe=63A2C2E3
Ukrainizacja Polski poszła stanowczo za daleko..
3
@cris2706 Marvel to juz generyczna fabryka filmów. Nawet z CGI nie wyrabiaja, bo z filmu na film jest coraz gorsze.
Do zakonczenia historii Avengersow nawet przyjemne kino, potem odpuscilem.
0
@Uukasz_93 Osobiście odpuściłem gdzieś po wejściu Negana. Straszna telenowela się z tego zrobiła
10
https://pbs.twimg.com/media/FkFqlQ6XwAA5LTS?format=jpg&name=small
No to zaczynamy zabawę xDD
0
@tomek8756 Łukasz Mejza
2
@Deviler w strategie
7
Nitrozyniak Tuskiem polskiej polityki xDD
My im płacimy za taką błazenadę, to je dramat proszę państwa
0
@LewoSkrzydlowy11 Część Sławek czy tam Robert
12
Czy oni trzymali uzbrojony granatnik na komendzie i jeszcze zaczęli się nim bawić? Ostateczny argument za tym, że mężczyźni żyją krócej od kobiet. :|
0
@HighestInTheRoom Jednak jeżeli chodzi o gierki to trzeba się szanować. :|