marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320202864_1689405351455492_7918986230461568549_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=iQ7jI6iXPe0AX98u2Uh&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AfCjrvLyz8JiRyl7_-t3BOboW-kpWNueyl8FpTPpbawCsw&oe=639F5EF8
Chińskie bajeczki w większości to fuj w społeczeństwie a tu proszę - w tym zacnym rankingu hentajce przewodzą xDD
15
@Encore Elegancko. Wejdze za pięknego Żiru i Francja osłabiona na start
0
Cholera, ładny ten Wiesiek na uber+ :D
0
@Pewex Co tym razem? :D
0
Intro z Wieśka 3, soundtrack.. tyle lat a dalej robi wrażenie:D
6
@John_Doe ale z Chorwacja normalnie sobie podziękowali po meczu, dziwne nie? O co może chodzić, że tacy napięci z Holandia byli, hmm :D
1
@ronni37 na steam automatycznie zaczęła się pobierać aktualizacja
1
@tomek8756 Skrajności są złe - dlatego jesień i wiosna to moje top pory roku
Chociaż jak zima faktycznie jest zima, pelno śniegu a nie błota i ciapy to jest piękna
0
@PawkoFCB za jakieś pół godzinki będzie testowane xD
1
@Medium Co dalej? Komputery dla rocznika po 2009 zakazane, bo plecy krzywe? Kawa też bo ciśnienie? Niezdrowe żarcie bo cukrzyca? Rozumiem inicjatywę bo fajki to straszne gówno ale restrykcje w ten sposób jedyne do czego moga doprowadzić to do wzrostu czarnego rynku oraz lawiny kolejnych restrykcji . - bardziej sensownych i mniej sensownych, zależy co się będzie komu kalkulować. Eko świry dojdą do głosu to samochodu na paliwo nie kupisz bo smog z samochodów w tej skali też szkodzi xd
0
sanah wybija sie na wiesku
1
@bartas97 ręka rękę myje - taki to sens
2
ja w te soulslike nawet na padzie nie potrafie grac, a tutaj dziewczyna jeszcze ogarnia na macie tanecznej xDD co za podzielność uwagi, wow
1
@maroon No nie, nie jest to tylko jedno drzewo. xD bardziej bym to porównał do choroby, która zżera las i coraz więcej drzew obumiera.
1
@Hosh da się. :|
3
@mrboom Wiadomo, że wśród księży jest sporo księży przez duże K, ale czarne owce w ich stadzie rzutują na cała organizacje. Nie ma co się dziwić, dopóki kościół nie oczyści tego toksycznego środowiska będą piętnowani przez obywateli
9
https://x.com/Stumbras997/status/1602550772222263297
Ponoć to nie pierwszy przypadek, kiedy ta klecha zachowywała się dziwnie ale niestety dzieciakom nikt nie chciał wierzyć - do czasu aż to nagrali.
0
https://pbs.twimg.com/media/Fj2NsZJXoAAVu9Q?format=png&name=small
Netflix znowu to zrobił, mamy hit! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nocki to fajna zmiana, bo cisza i spokój w tyrce ale jak człowiek jak potem wstanie to jakby wrócił z melanżu życia. xD
2
Cholera, myślałem ze RDR2 zajmuje dużo miejsca na dysku (120gb) a tutaj wjeżdża Valhalla z 160gb xD
19
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319093140_524662646372834_7755362905317335598_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=G7ESfeatSd0AX_vqA7s&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AfC-Kve7CLs4vCfVAj9jNj7sWyhaMCuSIiaZbT9s31Hzdg&oe=639C698B
ciekawe czy pomoga
4
@Medium Drzwi w kabinie? ja myślę, że tam co innego jest trzymane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Draks[FCB] Mass Effect, tylko musisz powalczyć z pierwsza czescia ktora lekko sie zestarzała
1
@IronSanHybrid No w końcu to symulator kuriera, mechanika chodzenia musi mieć jakieś urozmaicenie. :D
Kiedyś sam spróbuje, niestety to jedna z tych gier która kochasz albo nienawidzisz - na całe szczęście już leży w kolejce na wirtualnej półce wstydu. :D
0
@IronSanHybrid ekspertów ewidentnie polski rzad wziął z la ramblii
3
Imo strasznie 0-1 myślenie. Święta to okazja do spotkania z bliskimi, atmosfera w której większość z nas była wychowywana i niewiele to ma wspólnego z kościołem.
Chyba, że pani Jowicie chodzi ogólnie o krytykę kościoła a nie ateistów, wtedy przykre że katolicy zakładają klapki na oczy i nie widzą co robi kościół bo są katolikami. :|
0
@masq DS2 to oznaka, że trzeba się w końcu zmierzyć z pierwsza czescia! :D
4
Morawiecki z kolegami to dobry agent, gdzie się nie pojawi to zostawia burdel
6
@tomek8756 Ogolnie zawody ktore wymagaja kontaktu z spoleczenstwem
3
@Rust_Cohle dokladnie, jeszcze pół biedy jak tylko taki baran ucierpi bo ma to na wlasne zyczenie, ale zdarzy sie ze ucierpi osoba postronna