15

@Encore Elegancko. Wejdze za pięknego Żiru i Francja osłabiona na start

0

Cholera, ładny ten Wiesiek na uber+ :D

0

@Pewex Co tym razem? :D

0

Intro z Wieśka 3, soundtrack.. tyle lat a dalej robi wrażenie:D

6

@John_Doe ale z Chorwacja normalnie sobie podziękowali po meczu, dziwne nie? O co może chodzić, że tacy napięci z Holandia byli, hmm :D

1

@ronni37 na steam automatycznie zaczęła się pobierać aktualizacja

1

@tomek8756 Skrajności są złe - dlatego jesień i wiosna to moje top pory roku

Chociaż jak zima faktycznie jest zima, pelno śniegu a nie błota i ciapy to jest piękna

0

@PawkoFCB za jakieś pół godzinki będzie testowane xD

1

@Medium Co dalej? Komputery dla rocznika po 2009 zakazane, bo plecy krzywe? Kawa też bo ciśnienie? Niezdrowe żarcie bo cukrzyca? Rozumiem inicjatywę bo fajki to straszne gówno ale restrykcje w ten sposób jedyne do czego moga doprowadzić to do wzrostu czarnego rynku oraz lawiny kolejnych restrykcji . - bardziej sensownych i mniej sensownych, zależy co się będzie komu kalkulować. Eko świry dojdą do głosu to samochodu na paliwo nie kupisz bo smog z samochodów w tej skali też szkodzi xd

0



sanah wybija sie na wiesku

1

@bartas97 ręka rękę myje - taki to sens

2



ja w te soulslike nawet na padzie nie potrafie grac, a tutaj dziewczyna jeszcze ogarnia na macie tanecznej xDD co za podzielność uwagi, wow

1

@maroon No nie, nie jest to tylko jedno drzewo. xD bardziej bym to porównał do choroby, która zżera las i coraz więcej drzew obumiera.

1

@Hosh da się. :|

3

@mrboom Wiadomo, że wśród księży jest sporo księży przez duże K, ale czarne owce w ich stadzie rzutują na cała organizacje. Nie ma co się dziwić, dopóki kościół nie oczyści tego toksycznego środowiska będą piętnowani przez obywateli

9

https://x.com/Stumbras997/status/1602550772222263297

Ponoć to nie pierwszy przypadek, kiedy ta klecha zachowywała się dziwnie ale niestety dzieciakom nikt nie chciał wierzyć - do czasu aż to nagrali.

0

https://pbs.twimg.com/media/Fj2NsZJXoAAVu9Q?format=png&name=small

Netflix znowu to zrobił, mamy hit! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nocki to fajna zmiana, bo cisza i spokój w tyrce ale jak człowiek jak potem wstanie to jakby wrócił z melanżu życia. xD

2

Cholera, myślałem ze RDR2 zajmuje dużo miejsca na dysku (120gb) a tutaj wjeżdża Valhalla z 160gb xD

4

@Medium Drzwi w kabinie? ja myślę, że tam co innego jest trzymane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Draks[FCB] Mass Effect, tylko musisz powalczyć z pierwsza czescia ktora lekko sie zestarzała

1

@IronSanHybrid No w końcu to symulator kuriera, mechanika chodzenia musi mieć jakieś urozmaicenie. :D

Kiedyś sam spróbuje, niestety to jedna z tych gier która kochasz albo nienawidzisz - na całe szczęście już leży w kolejce na wirtualnej półce wstydu. :D

0

@IronSanHybrid ekspertów ewidentnie polski rzad wziął z la ramblii

3



Imo strasznie 0-1 myślenie. Święta to okazja do spotkania z bliskimi, atmosfera w której większość z nas była wychowywana i niewiele to ma wspólnego z kościołem.

Chyba, że pani Jowicie chodzi ogólnie o krytykę kościoła a nie ateistów, wtedy przykre że katolicy zakładają klapki na oczy i nie widzą co robi kościół bo są katolikami. :|

0

@masq DS2 to oznaka, że trzeba się w końcu zmierzyć z pierwsza czescia! :D

4

Morawiecki z kolegami to dobry agent, gdzie się nie pojawi to zostawia burdel

6

@tomek8756 Ogolnie zawody ktore wymagaja kontaktu z spoleczenstwem

3

@Rust_Cohle dokladnie, jeszcze pół biedy jak tylko taki baran ucierpi bo ma to na wlasne zyczenie, ale zdarzy sie ze ucierpi osoba postronna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?