8

@Qlimax86 Wstrząsające.

0

@LeoMessi1994 Gdybys ustalal kursy na fortunie, to juz bylbym milionerem.

15

@Encore Elegancko. Wejdze za pięknego Żiru i Francja osłabiona na start

0

Cholera, ładny ten Wiesiek na uber+ :D

0

@Pewex Co tym razem? :D

0

Intro z Wieśka 3, soundtrack.. tyle lat a dalej robi wrażenie:D

6

@John_Doe ale z Chorwacja normalnie sobie podziękowali po meczu, dziwne nie? O co może chodzić, że tacy napięci z Holandia byli, hmm :D

1

@ronni37 na steam automatycznie zaczęła się pobierać aktualizacja

1

@tomek8756 Skrajności są złe - dlatego jesień i wiosna to moje top pory roku

Chociaż jak zima faktycznie jest zima, pelno śniegu a nie błota i ciapy to jest piękna

0

@PawkoFCB za jakieś pół godzinki będzie testowane xD

1

@Medium Co dalej? Komputery dla rocznika po 2009 zakazane, bo plecy krzywe? Kawa też bo ciśnienie? Niezdrowe żarcie bo cukrzyca? Rozumiem inicjatywę bo fajki to straszne gówno ale restrykcje w ten sposób jedyne do czego moga doprowadzić to do wzrostu czarnego rynku oraz lawiny kolejnych restrykcji . - bardziej sensownych i mniej sensownych, zależy co się będzie komu kalkulować. Eko świry dojdą do głosu to samochodu na paliwo nie kupisz bo smog z samochodów w tej skali też szkodzi xd

0



sanah wybija sie na wiesku

1

@bartas97 ręka rękę myje - taki to sens

2



ja w te soulslike nawet na padzie nie potrafie grac, a tutaj dziewczyna jeszcze ogarnia na macie tanecznej xDD co za podzielność uwagi, wow

1

@maroon No nie, nie jest to tylko jedno drzewo. xD bardziej bym to porównał do choroby, która zżera las i coraz więcej drzew obumiera.

1

@Hosh da się. :|

3

@mrboom Wiadomo, że wśród księży jest sporo księży przez duże K, ale czarne owce w ich stadzie rzutują na cała organizacje. Nie ma co się dziwić, dopóki kościół nie oczyści tego toksycznego środowiska będą piętnowani przez obywateli

9

https://x.com/Stumbras997/status/1602550772222263297

Ponoć to nie pierwszy przypadek, kiedy ta klecha zachowywała się dziwnie ale niestety dzieciakom nikt nie chciał wierzyć - do czasu aż to nagrali.

0

https://pbs.twimg.com/media/Fj2NsZJXoAAVu9Q?format=png&name=small

Netflix znowu to zrobił, mamy hit! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nocki to fajna zmiana, bo cisza i spokój w tyrce ale jak człowiek jak potem wstanie to jakby wrócił z melanżu życia. xD

2

Cholera, myślałem ze RDR2 zajmuje dużo miejsca na dysku (120gb) a tutaj wjeżdża Valhalla z 160gb xD

4

@Medium Drzwi w kabinie? ja myślę, że tam co innego jest trzymane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Draks[FCB] Mass Effect, tylko musisz powalczyć z pierwsza czescia ktora lekko sie zestarzała

1

@IronSanHybrid No w końcu to symulator kuriera, mechanika chodzenia musi mieć jakieś urozmaicenie. :D

Kiedyś sam spróbuje, niestety to jedna z tych gier która kochasz albo nienawidzisz - na całe szczęście już leży w kolejce na wirtualnej półce wstydu. :D

0

@IronSanHybrid ekspertów ewidentnie polski rzad wziął z la ramblii

3



Imo strasznie 0-1 myślenie. Święta to okazja do spotkania z bliskimi, atmosfera w której większość z nas była wychowywana i niewiele to ma wspólnego z kościołem.

Chyba, że pani Jowicie chodzi ogólnie o krytykę kościoła a nie ateistów, wtedy przykre że katolicy zakładają klapki na oczy i nie widzą co robi kościół bo są katolikami. :|

0

@masq DS2 to oznaka, że trzeba się w końcu zmierzyć z pierwsza czescia! :D

4

Morawiecki z kolegami to dobry agent, gdzie się nie pojawi to zostawia burdel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?