marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kszysiek7 Kibicuje Polsce, potem Leo Messiemu ze względu na sentyment do tego piłkarza aczkolwiek mam totalnie w trąbce kto komu kibicuje. Równie dobrze możesz kibicować na tym mundialu Tunezji czy Katarowi.
Btw, kibicujesz Polsce tylko dlatego, że się tutaj urodziłeś? Totalnie randomowy czynnik, który decyduje o Twoim kibicowskim przywiązaniu, totalnie tego nie kupuje. :D
7
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/317076055_5807727579343217_9099159194881494394_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=LtgIJbfEKtsAX-jnuO1&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfBZtj6fxeNr5fnvmgxSsONJz16dcdMpIwLMTUx_mL3peA&oe=63886C48
TOP5 w zasięgu? :D
1
Patrzę sobie na TOP najchętniej granych gier na Steam i tam... Team Fortress 2, który ma ponad 100k graczy.
Ale Valve ma potworka pod ręką, jak dobrze kojarzę to gra nie wspierana od lat a takie wyniki kręci. :D
15
@Kszysiek7 O, następny gagatek. :D
0
@Deviler Jakby zdał za pierwszym to tym bardziej musiałby się nauczyć jeździć. xD
3
@wasacz Znalazłeś pewnie z 2 komentarze twierdzące, ze Lewy drewniak - pewnie jeszcze od jakiś naczelnych hejterow Lewusa i przypisujesz, ze cala strona ma taka narracje.
To jest bardziej przerazajace. :v
13
@koksik2700 podobna narracja;)
Ogólnie to już wiem co przez tyle czuła ta bardziej odklejona część Madrytu, zaślepiona przez nienawiść do Messiego.
Różnica jest taka, że ich Leo wpędził w traumę swoim poziomem na boisku
Ciebie w tą spirale złości do Leo wpędziło jego odejście, nawet przykre :D
39
@koksik2700 Messi bez Iniesty i Xaviego bramki żadnej nie strzeli
ale żeś klasyk madryciaków przypomniał
0
@koksik2700 Oby Leo Messi odpadł, do Argentyny to Ty nic nie masz. :)
0
@MAGNETO Juz zapomnieli o Barcelonie Sentiena xDD
4
Prosty morał. :D
0
@Limit_l3ss Problem Dembele to regularność, utrzymanie formy. TOPowy skrzydłowy nie może ciągle przeplatać dobrych i beznadziejnych meczów.
2
Magia Robercika. :D
0
Pięknie się Lewy zrehabilitował za nietrafionego karnego, widać że to jeszcze nie ten poziom ale po delikatnym dołku formy Lewus wraca na dobre tory
1
@masq Rośnij baloniku. :D
0
@wojtekfcb79 Bramka już Ci wypaczyła obraz polskiej reprezentacji?
0
@Tomcio Krychowiak w kadrze to właśnie ten szczyt, numer to tylko wisienka na torcie. xD
0
@RomanHoffer lepiej mi to przelej
3
@maroon Powiedz kobietom które właśnie protestują, palac swoje hidzaby, ze to sztuczne zaszczepianie norm. ;]
1
@NaFazieHitman Rozchodzi się stricte o sytuacje w Iranie i pobicie kobiety przez policję religijna
Co Ci się odkleiło z tą równością, skrajna lewica to ja nie wiem i nie chce wiedzieć, może jakiś uraz albo masz po prostu zryty leb xD
3
@Hosh Dokładnie tak, każda kulturę i obyczaje należy szanować
2
Panowie, od dzisiaj trzeba zaakceptować agresywne zapędy Rosjan bo to część ich kultury, prawda @NaFazieHitman?
3
@NaFazieHitman
Ale Ci się odkleiło xD
2
@NaFazieHitman część kultury rusków od setek lat to agresywna ekspansja i podbijanie terytorium, mam to zaakceptować bo to część ich kultury?
policja religijna pobiła kobietę za 'niestosowny' ubiór a Ty jeszcze ich bronisz, lubisz żyć pod czyimś butem?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Oprócz Polski oczywiście
0
https://x.com/nrb23x/status/1595757289767583745
Zaraz wyjście na boisko będzie brakiem szacunku do rywala. ;p
0
@Medium a znając życie prześlizgają się gdzieś do półfinału xD
1
@Lionel_Messi10 ale jak widac zgadzasz sie z opinia tworcy watku, ktory cos zarzucil wedke i sie nie udziela :|
1
@Lionel_Messi10 a co ma niestrzelony karny z ostatniego meczu reprezentacji do zlotych pilek z 2020 i 2021?
0
@Pawel13sz Ale fikuśnie wątki połączyłeś xDD Widać, że nie możesz zaakceptować faktu, że Suarez fatalnie się postarzał