1

@Kszysiek7 Kibicuje Polsce, potem Leo Messiemu ze względu na sentyment do tego piłkarza aczkolwiek mam totalnie w trąbce kto komu kibicuje. Równie dobrze możesz kibicować na tym mundialu Tunezji czy Katarowi.

Btw, kibicujesz Polsce tylko dlatego, że się tutaj urodziłeś? Totalnie randomowy czynnik, który decyduje o Twoim kibicowskim przywiązaniu, totalnie tego nie kupuje. :D

1

Patrzę sobie na TOP najchętniej granych gier na Steam i tam... Team Fortress 2, który ma ponad 100k graczy.
Ale Valve ma potworka pod ręką, jak dobrze kojarzę to gra nie wspierana od lat a takie wyniki kręci. :D

15

@Kszysiek7 O, następny gagatek. :D

0

@Deviler Jakby zdał za pierwszym to tym bardziej musiałby się nauczyć jeździć. xD

3

@wasacz Znalazłeś pewnie z 2 komentarze twierdzące, ze Lewy drewniak - pewnie jeszcze od jakiś naczelnych hejterow Lewusa i przypisujesz, ze cala strona ma taka narracje.

To jest bardziej przerazajace. :v

13

@koksik2700 podobna narracja;)
Ogólnie to już wiem co przez tyle czuła ta bardziej odklejona część Madrytu, zaślepiona przez nienawiść do Messiego.
Różnica jest taka, że ich Leo wpędził w traumę swoim poziomem na boisku
Ciebie w tą spirale złości do Leo wpędziło jego odejście, nawet przykre :D

39

@koksik2700 Messi bez Iniesty i Xaviego bramki żadnej nie strzeli
ale żeś klasyk madryciaków przypomniał

0

@koksik2700 Oby Leo Messi odpadł, do Argentyny to Ty nic nie masz. :)

0

@MAGNETO Juz zapomnieli o Barcelonie Sentiena xDD

4



Prosty morał. :D

0

@Limit_l3ss Problem Dembele to regularność, utrzymanie formy. TOPowy skrzydłowy nie może ciągle przeplatać dobrych i beznadziejnych meczów.

2



Magia Robercika. :D

0

Pięknie się Lewy zrehabilitował za nietrafionego karnego, widać że to jeszcze nie ten poziom ale po delikatnym dołku formy Lewus wraca na dobre tory

1

@masq Rośnij baloniku. :D

0

@wojtekfcb79 Bramka już Ci wypaczyła obraz polskiej reprezentacji?

0

@Tomcio Krychowiak w kadrze to właśnie ten szczyt, numer to tylko wisienka na torcie. xD

0

@RomanHoffer lepiej mi to przelej

3

@maroon Powiedz kobietom które właśnie protestują, palac swoje hidzaby, ze to sztuczne zaszczepianie norm. ;]

1

@NaFazieHitman Rozchodzi się stricte o sytuacje w Iranie i pobicie kobiety przez policję religijna
Co Ci się odkleiło z tą równością, skrajna lewica to ja nie wiem i nie chce wiedzieć, może jakiś uraz albo masz po prostu zryty leb xD

3

@Hosh Dokładnie tak, każda kulturę i obyczaje należy szanować

2

Panowie, od dzisiaj trzeba zaakceptować agresywne zapędy Rosjan bo to część ich kultury, prawda @NaFazieHitman?

3

@NaFazieHitman
Ale Ci się odkleiło xD

2

@NaFazieHitman część kultury rusków od setek lat to agresywna ekspansja i podbijanie terytorium, mam to zaakceptować bo to część ich kultury?

policja religijna pobiła kobietę za 'niestosowny' ubiór a Ty jeszcze ich bronisz, lubisz żyć pod czyimś butem?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Oprócz Polski oczywiście

0

https://x.com/nrb23x/status/1595757289767583745

Zaraz wyjście na boisko będzie brakiem szacunku do rywala. ;p

0

@Medium a znając życie prześlizgają się gdzieś do półfinału xD

1

@Lionel_Messi10 ale jak widac zgadzasz sie z opinia tworcy watku, ktory cos zarzucil wedke i sie nie udziela :|

1

@Lionel_Messi10 a co ma niestrzelony karny z ostatniego meczu reprezentacji do zlotych pilek z 2020 i 2021?

0

@Pawel13sz Ale fikuśnie wątki połączyłeś xDD Widać, że nie możesz zaakceptować faktu, że Suarez fatalnie się postarzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?