marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom Polska tylko dla patriotów!!!
2
@ElTomas fify nigdy nie ma sensu kupować
2
@Qba2312 Akurat Gra o Tron potrzebowała jeszcze sezonu lub dwóch
A co najważniejsze potrzebowała książek, bo kiedy materiał źródłowy się skończył to i serial się posypał
2
@tomek8756 Odważny człowiek :|
1
@Jakchcesz Z tego co kojarzę pecety też mają dostać ten update, ale ręki sobie uciąć nie dam. :D
7
Next genowy patch dla Wieśka 3 wlatuje 14 grudnia. :D
10
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1591937096125669377
Zycie pisze najlepsze scenariusze xd
1
@paweldunajecfcb Perez ładnie wtedy wypunktował kilku graczy
3
Leo który trenował u takich tuzów jak Kuman i Setien musiałby w jakąś depresje popaść xD
1
Ronaldo za ten piękny wywiadzik imo powinien zahaczyć o rezerwy.
1
@okiemtypera_lucaxx95 dobrze, że cię jara 22 facetów biegających za piłka
1
@pt9 Wróciłem sobie wczoraj do FUT'a na chwilę i jeszcze bardziej zadziwiają mnie ludzie którzy katują to non-stop. Bramkarze mają jakieś fikuśne animacje, dodatkowo potężne bomby zwane potocznie power shotami bramkarze najczęściej ściągają jak byle szmatę, OP strzały z fałsza - wtedy na bramce tracą resztę szarych komórek nieważne kto broni - Courtois czy Butland.
Dodatkowo co mecz trzeba patrzeć jak Mendy praktycznie sam wyłącza Twoje skrzydło z gry i jacyś wolniejsi piłkarze najczęściej doganiają piłkarzy 90+ tempa. xD
1
@jedrek7000 Traktuj to jako zabawę bo się jeszcze przejedziesz :D
11
@krajana Niektórym to pomaga mentalnie się dźwignąć, nie ma w tym nic złego.
0
@Janiama Zareagowałeś jakby mieli minimum wymordować kadrę
2
@Messibestplayerintheworld To jedna z tych gier w które musisz sam zagrać i się przekonać czy Ci siądzie
6
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1591771709098655750
Można się pogubić. :|
0
@MESSIah16 Takie to już życie, jeden talent odpali, drugi przepadnie a trzeci nawet szansy na wykazanie się nie dostanie
1
@LionelM95 najsilniejsi bossowie w gowie z myślą o endgame, nie zrobiłem ich wszystkich :x
30
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315112961_8867300883340577_856639928648833596_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=d0ATAi2Pjh4AX_RPPIu&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfCdGx-mT431zjlJzcHaXyAJn7wru21ULOJaN2mr-ukzIg&oe=6374BB0F
Każda wizyta u lekarza. xDD
4
@GeneralXavi Da się, prawie 400h przegrałem na ps w BF4 xD
Kwestia przyzwyczajenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC Myślę, ze w Polsce niewiele jest rodzin które spełniają wszystkie trzy warunki przedstawione przez Mentzena. :D
Wiadomo, że to lekkie prowo więc z dystansem panowie
2
Gromadka dzieci? Dom? Dwa samochody?
Wychodzi na to, że w Polsce jest może z 10 normalnych rodzin. :D
2
@DaPidejpi bo ludzie w większości patrzą tylko na cyferki, nie zaglebiajajac się bardziej w złożoność piłeczki
Stąd przez lata porównywali Ronaldo do Messiego :v
6
@DaPidejpi Najlepszy napastnik? Jak najbardziej, najlepszy piłkarz? A w życiu
2
@norbi77 Kaczyński wypowiadający się o orientacji seksualnej to to samo co ksiądz doradzający małżeństwu. abstrakcja :|
1
@wasacz Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz - zasada wiecznie obowiązująca na LR.
1
@ptrx Usuń ten wylew bo wstyd
1
@mindbender84 Myślę, że spora część zwolenników 8 gwiazdek znajdzie argumenty dlaczego tak uważa a nie rzuci tekst w stylu "bo tak" xD
Poza tym obwinianie człowieka za całe zło, który od jakiś 7 lat nie rządzi w Polsce to wyższa abstrakcja xD