2

@HighestInTheRoom Polska tylko dla patriotów!!!


2

@ElTomas fify nigdy nie ma sensu kupować

2

@Qba2312 Akurat Gra o Tron potrzebowała jeszcze sezonu lub dwóch

A co najważniejsze potrzebowała książek, bo kiedy materiał źródłowy się skończył to i serial się posypał

2

@tomek8756 Odważny człowiek :|

1

@Jakchcesz Z tego co kojarzę pecety też mają dostać ten update, ale ręki sobie uciąć nie dam. :D

7

Next genowy patch dla Wieśka 3 wlatuje 14 grudnia. :D

10

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1591937096125669377

Zycie pisze najlepsze scenariusze xd

1

@paweldunajecfcb Perez ładnie wtedy wypunktował kilku graczy

3



Leo który trenował u takich tuzów jak Kuman i Setien musiałby w jakąś depresje popaść xD

1

Ronaldo za ten piękny wywiadzik imo powinien zahaczyć o rezerwy.

1

@okiemtypera_lucaxx95 dobrze, że cię jara 22 facetów biegających za piłka

1

@pt9 Wróciłem sobie wczoraj do FUT'a na chwilę i jeszcze bardziej zadziwiają mnie ludzie którzy katują to non-stop. Bramkarze mają jakieś fikuśne animacje, dodatkowo potężne bomby zwane potocznie power shotami bramkarze najczęściej ściągają jak byle szmatę, OP strzały z fałsza - wtedy na bramce tracą resztę szarych komórek nieważne kto broni - Courtois czy Butland.
Dodatkowo co mecz trzeba patrzeć jak Mendy praktycznie sam wyłącza Twoje skrzydło z gry i jacyś wolniejsi piłkarze najczęściej doganiają piłkarzy 90+ tempa. xD


1

@jedrek7000 Traktuj to jako zabawę bo się jeszcze przejedziesz :D

11

@krajana Niektórym to pomaga mentalnie się dźwignąć, nie ma w tym nic złego.

0

@Janiama Zareagowałeś jakby mieli minimum wymordować kadrę

2

@Messibestplayerintheworld To jedna z tych gier w które musisz sam zagrać i się przekonać czy Ci siądzie

6

0

@MESSIah16 Takie to już życie, jeden talent odpali, drugi przepadnie a trzeci nawet szansy na wykazanie się nie dostanie

1

@LionelM95 najsilniejsi bossowie w gowie z myślą o endgame, nie zrobiłem ich wszystkich :x

4

@GeneralXavi Da się, prawie 400h przegrałem na ps w BF4 xD

Kwestia przyzwyczajenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB_dimiC Myślę, ze w Polsce niewiele jest rodzin które spełniają wszystkie trzy warunki przedstawione przez Mentzena. :D

Wiadomo, że to lekkie prowo więc z dystansem panowie

2


Gromadka dzieci? Dom? Dwa samochody?

Wychodzi na to, że w Polsce jest może z 10 normalnych rodzin. :D

2

@DaPidejpi bo ludzie w większości patrzą tylko na cyferki, nie zaglebiajajac się bardziej w złożoność piłeczki

Stąd przez lata porównywali Ronaldo do Messiego :v

6

@DaPidejpi Najlepszy napastnik? Jak najbardziej, najlepszy piłkarz? A w życiu

2

@norbi77 Kaczyński wypowiadający się o orientacji seksualnej to to samo co ksiądz doradzający małżeństwu. abstrakcja :|

1

@wasacz Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz - zasada wiecznie obowiązująca na LR.

1

@ptrx Usuń ten wylew bo wstyd

1

@mindbender84 Myślę, że spora część zwolenników 8 gwiazdek znajdzie argumenty dlaczego tak uważa a nie rzuci tekst w stylu "bo tak" xD

Poza tym obwinianie człowieka za całe zło, który od jakiś 7 lat nie rządzi w Polsce to wyższa abstrakcja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?