marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AdiKingu96 no dokładnie, nie ma o czym dyskutować xDD
0
@Mroziu nie trzeba byc piekarzem zeby stwierdzic, ze chleb jest przypieczony
3
Ależ piękny powrót!
1
https://x.com/CallofDuty/status/1588576860631453701
Neymar będzie się turlał na respawn xDD
5
@The Game 10 te jego spotkania można oglądać jak dobry kabaret
ale potem człowiek przypomni sobie jaka wladze ma ten czlowiek i juz mu do smiechu nie jest xD
5
Co on pieprzy w ogóle xD
8
@mm_ to, ze ktoś nie napisał posta na instagramie nie oznacza, ze maja miedzy soba kose xD
0
Ale co Plague Tale ma soundtrack to miazga, ostatni raz taki klimacik z słuchawek podczas grania to miałem w naszym Wiedzminie.
1
@WiernyKibic2012 z zaczepiania quebonafide
0
@GeneralXavi Pique jest wielkim piłkarzem, po prostu Ty miałeś inne oczekiwania
5
Pique można wiele zarzucić, ale za nasze barwy wskoczyłby w ogień. Bezapelacyjna legenda!
0
@Virusk3 Alba kozak grajek, pomijając że lubi przypajacować na boisku to
jedyny problem z nim byl taki, ze nie mial sensownego zmiennika, gral wszystko od dechy do dechy i po prostu nie dojeżdżał
0
@FabianMrozek Absolutnie mnie juz nie dziwi ten "były" asystent.
7
@Limit_l3ss Coś ci sie odkleiło xDD
1
@Faro sam pewnie pisales, ze jego czas sie juz skończył xd
0
@John_Doe matko boska, co gale ta sama spiewka xD
0
@Compadre Lewy na luzie zgarnie krola strzelcow, jeden karny nic nie zmieni a Pique ladnie sie bedzie mogl pozegnac
oczywiscie nie dostaniemy karnego, to strefa marzen xd
2
@MESSIah16 A dla mnie po prostu nie ma Xaviego bez Iniesty i vice versa. Duet idealny, wzajemnie się uzupełniali. Nie jestem w stanie postawić jednego nad drugim.
7
@Danny Gaucho Znowu im pacjent uciekł
1
@Kuba_1 Wciąż pamiętam ten zacny wślizg kiedy Krycha grał jeszcze w Hiszpanii, koncertowo wyczyscil Leo
0
@Survier Pique i Ramos to topowi piłkarze na swoich pozycjach więc porównywanie ich jak najbardziej ma sens.
9
@MESSIah16 Ibre dalej boli xD
4
@NeKenI jeszcze jaka satysfakcja xD
62
Nie ma nic gorszego w robocie, niż typ który jest większy od Ciebie statusem, uja się zna na Twojej robocie ale jest pierwszy do komentarza i dodatkowo jest po prostu wrednym chujki3m. Będzie w końcu dyscyplinarka za symboliczna lepe na ryj. :|
2
@PatrychoO Myślę, że Amicie zostawia w spokoju i akcją będzie się rozgrywać w czasach współczesnych.
Przynajmniej scena po napisach ktora opisujesz wyżej na to wskazuje
3
Jak się inspirować to od najlepszych. :D
0
@michal26 pytanie do czego jest zdolny zdesperowany putin, bo to ze sie nie cofnie to wiadomo
1
@macio_944 Wszyscy jesteśmy zniewoleni!!!
Chyba, że koledze chodziło tylko o szczepionki na covid, reszta nieważna. :v
0
Ciekawe ile Sentien dzisiaj kuponów uwalil xD
1
@sendesara co ty za głupoty opowiadasz xd