3

@AdiKingu96 no dokładnie, nie ma o czym dyskutować xDD

0

@Mroziu nie trzeba byc piekarzem zeby stwierdzic, ze chleb jest przypieczony

3



Ależ piękny powrót!

1

https://x.com/CallofDuty/status/1588576860631453701

Neymar będzie się turlał na respawn xDD

5

@The Game 10 te jego spotkania można oglądać jak dobry kabaret

ale potem człowiek przypomni sobie jaka wladze ma ten czlowiek i juz mu do smiechu nie jest xD

5



Co on pieprzy w ogóle xD

8

@mm_ to, ze ktoś nie napisał posta na instagramie nie oznacza, ze maja miedzy soba kose xD

0




Ale co Plague Tale ma soundtrack to miazga, ostatni raz taki klimacik z słuchawek podczas grania to miałem w naszym Wiedzminie.

1

@WiernyKibic2012 z zaczepiania quebonafide

0

@GeneralXavi Pique jest wielkim piłkarzem, po prostu Ty miałeś inne oczekiwania

5

Pique można wiele zarzucić, ale za nasze barwy wskoczyłby w ogień. Bezapelacyjna legenda!

0

@Virusk3 Alba kozak grajek, pomijając że lubi przypajacować na boisku to
jedyny problem z nim byl taki, ze nie mial sensownego zmiennika, gral wszystko od dechy do dechy i po prostu nie dojeżdżał

0

@FabianMrozek Absolutnie mnie juz nie dziwi ten "były" asystent.

7

@Limit_l3ss Coś ci sie odkleiło xDD

1

@Faro sam pewnie pisales, ze jego czas sie juz skończył xd

0

@John_Doe matko boska, co gale ta sama spiewka xD

0

@Compadre Lewy na luzie zgarnie krola strzelcow, jeden karny nic nie zmieni a Pique ladnie sie bedzie mogl pozegnac

oczywiscie nie dostaniemy karnego, to strefa marzen xd

2

@MESSIah16 A dla mnie po prostu nie ma Xaviego bez Iniesty i vice versa. Duet idealny, wzajemnie się uzupełniali. Nie jestem w stanie postawić jednego nad drugim.

7

@Danny Gaucho Znowu im pacjent uciekł

1

@Kuba_1 Wciąż pamiętam ten zacny wślizg kiedy Krycha grał jeszcze w Hiszpanii, koncertowo wyczyscil Leo

0

@Survier Pique i Ramos to topowi piłkarze na swoich pozycjach więc porównywanie ich jak najbardziej ma sens.

9

@MESSIah16 Ibre dalej boli xD

4

@NeKenI jeszcze jaka satysfakcja xD

62

Nie ma nic gorszego w robocie, niż typ który jest większy od Ciebie statusem, uja się zna na Twojej robocie ale jest pierwszy do komentarza i dodatkowo jest po prostu wrednym chujki3m. Będzie w końcu dyscyplinarka za symboliczna lepe na ryj. :|

2

@PatrychoO Myślę, że Amicie zostawia w spokoju i akcją będzie się rozgrywać w czasach współczesnych.
Przynajmniej scena po napisach ktora opisujesz wyżej na to wskazuje

3



Jak się inspirować to od najlepszych. :D

0

@michal26 pytanie do czego jest zdolny zdesperowany putin, bo to ze sie nie cofnie to wiadomo

1

@macio_944 Wszyscy jesteśmy zniewoleni!!!

Chyba, że koledze chodziło tylko o szczepionki na covid, reszta nieważna. :v

0

Ciekawe ile Sentien dzisiaj kuponów uwalil xD

1

@sendesara co ty za głupoty opowiadasz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?