marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe czy ludzie anty-halloween, którzy twierdzą że to nie Polskie święto już się przygotowują do odprawieniu dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Baros1990 Odnoszę się tylko do wczorajszego meczu Realu z Girona.
Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz coś o Barcelonie :|
2
@Comentateiro Dokładnie, lepiej postawić wielki mur oddzielający Polske od świata i żyć w swojej bańce
25
A ja się nie dziwię, że Real jest oburzony postawa sędziów w wczorajszym meczu.
Tyle lat pchali Real - to teraz kiedy chociaż minimalnie rolę się odwróciły prześcieradła wpadły w szok, proste
0
@Majkel34 A skad Ty to wiesz? :|
0
@Medium ale ten sentino jest imo asluchalny xD
5
@norbi77 Mam nadzieję, że w końcu wlecą zasady które ograniczą taką pajacerkę
6
@Jakchcesz Dla mnie to dziwienie sie radosci Xaviego to taka abstrakcja, ze masakra xD
1
@kryhaa
"Martyrs skazani na strach" siada na banie ladnie
1
@MAGNETO To z tego, że stracili 2 punkty? :|
Oj, chyba się złapałem, wstyd :D
0
@Kuuba77 alba tutaj też często jest nazywany pajacem więc po co chcesz go przypominać xd
2
https://mobile.twitter.com/songpinganq/status/1586550254962368515
Niczym z dobrej książki sf o dystopii
0
@FC1899Barca Pedri, mówi Panu to coś?
1
@fcbarcafan19 Nie rozumiem fenomenu płacenia za takie rzeczy, kiedy jest od zawalenia takiej treści w sieci za darmo xD tutaj chyba jakas gruba psychologia wlatuje
9
@Sensible I to je prawdziwa boiskowa magia, a nie jakies kółeczka kiedy rywal jest oddalony o 5 metrow :|
2
@Lola120 ta godzina dłużej snu to jedno z większych kłamstw w historii ludzkości :(
1
@nadachu ty się lepiej linki naucz wklejać a nie piszesz jakieś pierdoly
0
@MICHU2 A nie zdobył tyle samo punktów co Pep, że tak Cie to śmieszy?
2
Ale Plague Tale Requiem jest śliczne, dodatkowo świetny soundtrack i klimat, który wylewa się z ekranu.
Twórcy dowieźli kontynuację idealna imo
1
@ranger3120 8:33
2
@bartekvisca Cavil pudrował trupa. Teraz tylko zwiekszaja sie szanse, ze ten serial zdechnie i ktoś poważniejszy niz netflix połasi się na prawa autorskie
tak, hbo - mówię o was
13
@MICHU2 Nie potrafiłby. Jak grałby w Francji to nie zyskałby nagle IQ boiskowego
0
@MesQueUnClub_87 "W lesie dziś nie zaśnie nikt" robi wrażenie, szczególnie 2 część..
1
@Rewolucja123 Kiedys Messi pudrował Barce, teraz robi to Lewy xD
0
@Marcelinho99 Messi w takich momentach wygrywał nam mecze przez kilka lat xD
0
@macio_944 to teraz netflixowy wiedzmin umiera, redzi i sapek dogaduja sie z hbo i dostajemy serial na jaki ta marka zasługuje
2
@ronni37 temu trzeba poker zalegalizować
0
@FC1899Barca Idealne podsumowanie pamięci kibica xD
Chyba, że jeszcze nie kibicowałeś za czasów MSN
0
Ależ finał pierwszego sezonu rodu smoka to ogień, idealne zwienczenie prologu
6
@Gaz Mówili też, że Messi blokuje drużynę
Ale z sentymentem się wspomina te bzdety które ludzie tu wypisywali xd