2

Ciekawe czy ludzie anty-halloween, którzy twierdzą że to nie Polskie święto już się przygotowują do odprawieniu dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Baros1990 Odnoszę się tylko do wczorajszego meczu Realu z Girona.
Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz coś o Barcelonie :|

2

@Comentateiro Dokładnie, lepiej postawić wielki mur oddzielający Polske od świata i żyć w swojej bańce

25

A ja się nie dziwię, że Real jest oburzony postawa sędziów w wczorajszym meczu.
Tyle lat pchali Real - to teraz kiedy chociaż minimalnie rolę się odwróciły prześcieradła wpadły w szok, proste

0

@Majkel34 A skad Ty to wiesz? :|

0

@Medium ale ten sentino jest imo asluchalny xD

5

@norbi77 Mam nadzieję, że w końcu wlecą zasady które ograniczą taką pajacerkę

6

@Jakchcesz Dla mnie to dziwienie sie radosci Xaviego to taka abstrakcja, ze masakra xD

1

@kryhaa

"Martyrs skazani na strach" siada na banie ladnie

1

@MAGNETO To z tego, że stracili 2 punkty? :|

Oj, chyba się złapałem, wstyd :D

0

@Kuuba77 alba tutaj też często jest nazywany pajacem więc po co chcesz go przypominać xd

2

0

@FC1899Barca Pedri, mówi Panu to coś?

1

@fcbarcafan19 Nie rozumiem fenomenu płacenia za takie rzeczy, kiedy jest od zawalenia takiej treści w sieci za darmo xD tutaj chyba jakas gruba psychologia wlatuje

9

@Sensible I to je prawdziwa boiskowa magia, a nie jakies kółeczka kiedy rywal jest oddalony o 5 metrow :|

2

@Lola120 ta godzina dłużej snu to jedno z większych kłamstw w historii ludzkości :(

1

@nadachu ty się lepiej linki naucz wklejać a nie piszesz jakieś pierdoly

0

@MICHU2 A nie zdobył tyle samo punktów co Pep, że tak Cie to śmieszy?

2

Ale Plague Tale Requiem jest śliczne, dodatkowo świetny soundtrack i klimat, który wylewa się z ekranu.

Twórcy dowieźli kontynuację idealna imo

1

2

@bartekvisca Cavil pudrował trupa. Teraz tylko zwiekszaja sie szanse, ze ten serial zdechnie i ktoś poważniejszy niz netflix połasi się na prawa autorskie

tak, hbo - mówię o was

13

@MICHU2 Nie potrafiłby. Jak grałby w Francji to nie zyskałby nagle IQ boiskowego

0

@MesQueUnClub_87 "W lesie dziś nie zaśnie nikt" robi wrażenie, szczególnie 2 część..

1

@Rewolucja123 Kiedys Messi pudrował Barce, teraz robi to Lewy xD

0

@Marcelinho99 Messi w takich momentach wygrywał nam mecze przez kilka lat xD

0

@macio_944 to teraz netflixowy wiedzmin umiera, redzi i sapek dogaduja sie z hbo i dostajemy serial na jaki ta marka zasługuje

2

@ronni37 temu trzeba poker zalegalizować


0

@FC1899Barca Idealne podsumowanie pamięci kibica xD

Chyba, że jeszcze nie kibicowałeś za czasów MSN

0

Ależ finał pierwszego sezonu rodu smoka to ogień, idealne zwienczenie prologu

6

@Gaz Mówili też, że Messi blokuje drużynę

Ale z sentymentem się wspomina te bzdety które ludzie tu wypisywali xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?