marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ini_barca XD Alemany dokonał praktycznie niemożliwego w jedno okienko ale, ze gra nie jest tip top juz spada na niego krytyka. Choragiewki
0
@ChampionLW No jak widać gra z kontry przynosi u nich efekty, po co mają zmieniać coś co działa?
1
@MesQueUnClub96 Perez nie musi nic robić, bo my i tak za 2 lata nie będziemy istnieć
0
Znajome głosy w cyberku xD
1
@Nano22 Ale my jesteśmy krajem świeckim. Neutralnym w sprawie religii i przekonań.
Przynajmniej teoretycznie, bo dziadkowi się odkleja.
I poza tym trzeba rozróżniać chrześcijańskie wartości, które często zwyczajnie pokrywają się z byciem dobrym człowiekiem a tym co robi PIS razem z kościołem - to już niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem
1
@Crystalline Każde korpo jest nastawione na zyski, tak czy siak gierki od nich to ścisły top
0
Już za 3 dni wlatuje Uncharted na blaszaki, obowiązkowy tytuł z stajni sony
1
@TheNekro94 Łatwiutko łyknie dzisiaj terrorystę
7
@Przemek2323 Jedyne co jest sprzeczne tutaj z zdrowym rozsądkiem to rządy tego człowieka
0
Elon imo sporo stracił pod względem PR na tej wojnie
0
Ale Martyrs siada na banie, jedno z bardziej realnych przedstawień przemocy jakie widziałem w kinematografii
1
@masq Graficznie i stylistycznie jest miazga jak dla mnie, ale sama gierka mnie nie przekonuje. Może jak wleci na jakąś ofensywna promocję to dam szanse
0
@lucas/catalan ty to jedyne co możesz zrobić to zrobić kolejny ranking aktorek porno
a nie, nie możesz xD
5
@Kgorecki2500 Tak
w sumie raczej jakiś mega wstępny projekt, tworzony przez jednego człowieka ale ma potencjał na grę xD
3
Unreal Engine to silnik który wprowadzi branże na kolejny level, jak to wygląda przepięknie
0
@MRE Ja mając do wyboru obecne partie wybiorę... nie mam pojęcia. Większość partii kłóci się z moim wewnętrznym "ja" albo w kwestii gospodarki albo poglądów. Znowu będzie trzeba głosować na mniejsze zło, żeby tylko zwiększyć prawdopodobieństwo odsunięcia obecnych psychopatów od władzy
2
@michal26 Nie widze manipulacji, pierwsza czesc wypowiedzi nie zmienia kontekstu drugiej. Nie trzeba mieć wiele kompetencji, żeby ludzie o tobie mówili. Ot, wystarczy mieć nutkę kontrowersji w sobie. xD
1
W konfederacji bez zmian xDD
31
Świetna informacja, brakowało Żula w naszej defensywie
8
@Encore Nie chciałbym być SO czy bramkarzem gdyby taka bestia na mnie leciała xD
0
@sebasek99 No nie wiem, woda w wino, chodzenie po wodzie. Jezus ewidentnie jechał na czitach
0
@FC1899Barca Ty w ogóle czytałeś artykuł na który się powołujesz czy tak sobie pieprzysz dla samego pieprzenia? xDD
0
@wojopancer Ty to pewnie katujesz muzyke klasyczna 24/24
3
@Medium właśnie to było moje pierwsze skojarzenie xD
5
https://x.com/PawelOzdoba/status/1581007130198364161
Chłop co się urodził na bliskim wschodzie i ma cerę rodem z północnych regionów xD
klata też niczego sobie
1
@NaFazieHitman Pewnie Pezet jest jednym z twoich ulubionych grajków, nie? xD
0
@FC1899Barca I zajebiście
2
@BaroPodertos Nie pierwszy i nie ostatni raz ludzie wycieraja sobie mordy tym sloganem
17
@LioNey99 No to mamy to zasuwanie, pressing i brak dziada Messiego
i co jeszcze mamy? prawdopodobnie lige europy xD
3
@hayek To niezła porcja dla dwóch osób xD Tak na oko patrząc to z dwie takie porcje trzeba wszamać żeby się najeść