0

@ini_barca XD Alemany dokonał praktycznie niemożliwego w jedno okienko ale, ze gra nie jest tip top juz spada na niego krytyka. Choragiewki

0

@ChampionLW No jak widać gra z kontry przynosi u nich efekty, po co mają zmieniać coś co działa?

1

@MesQueUnClub96 Perez nie musi nic robić, bo my i tak za 2 lata nie będziemy istnieć

0



Znajome głosy w cyberku xD

1

@Nano22 Ale my jesteśmy krajem świeckim. Neutralnym w sprawie religii i przekonań.

Przynajmniej teoretycznie, bo dziadkowi się odkleja.

I poza tym trzeba rozróżniać chrześcijańskie wartości, które często zwyczajnie pokrywają się z byciem dobrym człowiekiem a tym co robi PIS razem z kościołem - to już niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem

1

@Crystalline Każde korpo jest nastawione na zyski, tak czy siak gierki od nich to ścisły top

0

Już za 3 dni wlatuje Uncharted na blaszaki, obowiązkowy tytuł z stajni sony

1

@TheNekro94 Łatwiutko łyknie dzisiaj terrorystę

7

@Przemek2323 Jedyne co jest sprzeczne tutaj z zdrowym rozsądkiem to rządy tego człowieka

0



Elon imo sporo stracił pod względem PR na tej wojnie

0

Ale Martyrs siada na banie, jedno z bardziej realnych przedstawień przemocy jakie widziałem w kinematografii

1

@masq Graficznie i stylistycznie jest miazga jak dla mnie, ale sama gierka mnie nie przekonuje. Może jak wleci na jakąś ofensywna promocję to dam szanse

0

@lucas/catalan ty to jedyne co możesz zrobić to zrobić kolejny ranking aktorek porno

a nie, nie możesz xD

5

@Kgorecki2500 Tak

w sumie raczej jakiś mega wstępny projekt, tworzony przez jednego człowieka ale ma potencjał na grę xD

3



Unreal Engine to silnik który wprowadzi branże na kolejny level, jak to wygląda przepięknie

0

@MRE Ja mając do wyboru obecne partie wybiorę... nie mam pojęcia. Większość partii kłóci się z moim wewnętrznym "ja" albo w kwestii gospodarki albo poglądów. Znowu będzie trzeba głosować na mniejsze zło, żeby tylko zwiększyć prawdopodobieństwo odsunięcia obecnych psychopatów od władzy

2

@michal26 Nie widze manipulacji, pierwsza czesc wypowiedzi nie zmienia kontekstu drugiej. Nie trzeba mieć wiele kompetencji, żeby ludzie o tobie mówili. Ot, wystarczy mieć nutkę kontrowersji w sobie. xD

1



W konfederacji bez zmian xDD

31

Świetna informacja, brakowało Żula w naszej defensywie

8

@Encore Nie chciałbym być SO czy bramkarzem gdyby taka bestia na mnie leciała xD

0

@sebasek99 No nie wiem, woda w wino, chodzenie po wodzie. Jezus ewidentnie jechał na czitach

0

@FC1899Barca Ty w ogóle czytałeś artykuł na który się powołujesz czy tak sobie pieprzysz dla samego pieprzenia? xDD

0

@wojopancer Ty to pewnie katujesz muzyke klasyczna 24/24

3

@Medium właśnie to było moje pierwsze skojarzenie xD

5

https://x.com/PawelOzdoba/status/1581007130198364161

Chłop co się urodził na bliskim wschodzie i ma cerę rodem z północnych regionów xD
klata też niczego sobie

1

@NaFazieHitman Pewnie Pezet jest jednym z twoich ulubionych grajków, nie? xD

0

@FC1899Barca I zajebiście

2

@BaroPodertos Nie pierwszy i nie ostatni raz ludzie wycieraja sobie mordy tym sloganem

17

@LioNey99 No to mamy to zasuwanie, pressing i brak dziada Messiego

i co jeszcze mamy? prawdopodobnie lige europy xD

3

@hayek To niezła porcja dla dwóch osób xD Tak na oko patrząc to z dwie takie porcje trzeba wszamać żeby się najeść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?