marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Bo jest osoba medialna, taki post dotrze do osoby ktora nie toleruje osob lgbt, jest fanem Casillasa i moze jej cos w glowie przeskoczy
i niby mało wazna informacja, a juz mi sie kilka postow na fb przewinelo i cala LR oblana spamem xD
0
Iker z Puyolem "zostają gejami" przed mundialem w Katarze? Nie zdziwi mnie jak zaraz będzie wysyp piłkarzy gejów. :|
0
@PatrykBarca Typowy ekspert, nie widział nawet a pierwszy do komentarza xD
0
@oddychaj co ty gadasz
4
To niezłe zgromadzenie publiczne xDD
Btw, kim jest ten Bąkiewicz, że policja nawet nie myśli przy wykonywaniu rozkazów xD
1
@wojopancer Ale co tu tłumaczyć? xD
7
@MAGNETO Magia dorosłości, imo za dzieciaka wszystko sprawiało większa frajde
28
Ależ Putler piękny prezent na urodziny dostał. Płonie most Krymski. :D
8
https://x.com/ftblbanterhub/status/1578013180693221376
zróbmy to samo odnośnie gry Krychowiaka w kadrze xD
1
@KmN Zagadaj do tatuażysty który będzie Cię dziarał, wytłumacz mu co i jak a on Ci zacny wzór przygotuje
3
@VegetaPolska bys posta na la bambie strzelił, ze na ciebie spojrzały xd
6
@Rl9k1nG jak zwykle z rigczem
0
@Rl9k1nG imo to zdjęcie nie powinno znaleźć się w sieci.
1
@Kondziubarca Kogo normalnego obchodzi PO, kiedy to PIS rządzi od 2015?
3
@GeneralXavi Ale, że mamy się zwracać do siebie w internecie per pan/pani? Borek ładnie się odkleił xD
2
@Medium Jezus w Arsenalu na ładnego cracka wyrasta
6
@FC1899Barca Biden z rozumem i godnością człowieka
0
@gumaz Kiedyś zdecydowanie więcej
po 20 jakoś mi się już nie chce xd
2
@ranger3120 w sumie jak pis znowu wygra wybory, to tak - zasługują.
ale na inflacje ponad 20%
0
@Ojciec5tkidzieci Btw warte obejrzenia? Już kilka razy przewija mi się ten serial w sieci, ale jakoś nie mogę się zebrać żeby obejrzeć
0
@Aragorn33 Strasznie szybko? xD
0
@Nessi2021 kto ma udowodnić swoją pensje?
1
@MesQueUnClub_87 Pomijając problemy ze strony EA na pececie to gra mi się mega średnio, piłkarze są bardziej drewniani, nie ma tej płynności
no ale z poważnymi wnioskami to poczekam tak do 10 aktualizacji bo wtedy będzie wiadomo w jakim kierunku pójdzie fifa. :|
0
@CuleLbn On? jakiś nowy nabytek?
2
@Sensible Już myślałem, że @masq coś przeskoczyło w głowie xD
2
@urbipl bardzo mądrze zaprojektowany stadion xd
1
@avanes 200 milionow tam, 70 baniek tam, 5 miliardow tam
musimy faktycznie byc bardzo bogatym krajem skoro skoro stac nas wyrzucać pieniadze w bloto
1
O cię panie, już się mówi o ponad 30 ofiarach..
0
Co by nie sądzić o tej sytuacji trzeba przyznać, że ładnie nas rozegrali
0
@Gibbon_FCB Co roku jest ten rok xD