1

@Ojciec5tkidzieci jak live dalej tak bedzie grał to @Rust_Cohle tak samo będzie się odpalał xD

0

@matirix20 3:0? na spokojnie? Widze mocny optymizm u ciebie wleciał xD

3

@Joe_Pesci pewnie tak xD

4



Drogie te płotki z koszem na śmieci

0

@Rust_Cohle słucham rapu, wiadomo ze nie mam gustu

1

@Rust_Cohle zero gustu

0

@Emhyr Nie pamiętam jak wyglądał GRID, ale tam chyba nie było takich ładnych, komiksowych efektów?

0



Nawet ładnie się nowy NFS prezentuje

0

@Transu96 Ale nie chodzą też lepiej :|

5

@Transu96 to co, teraz przez kilka miesięcy będziesz szukał odpowiednich słuchawek? xD

4

@Kondziubarca Mowi dyktator kraju, gdzie miliony ludzi nie ma biezacej wody

0

@Pstryk Jak można odzyskać coś czego nigdy się nie miało?

22



Kowal vs Staśko - coraz dziwniejsze robi się to uniwersum xD

2

@Kidd Im więcej randomowych ludzi na melanżu tym większe prawdopodobieństwo występowania takich przypadków, co nie zmienia faktu że jest to pojebane. :|

10

@Herato I za ten sezon życia dostanie ZP, przecież to nie jest nagroda za całą karierę

1

@michal26 Simpowało się do niej za młodego. :D

1

@J4no Może domestos to przesada, ale konsekwencje razem z starymi powinien ponieść.
I to, że to nie był jego pies absolutnie niczego nie zmienia

6

@J4no 12 lat to nie jest już głupiutki noworodek a w miarę kumaty dzieciak, przynajmniej takim powinien być

Ewidentnie ma nayebane w głowie, bo normalnemu człowiekowi, nawet dziecku nie przyszłoby do głowy żeby robić takie gowno innym

1

O panie, 12 latek z Szczecina oblał psa Domestosem bo ten... pogryzł mu buty

0

@Marcelinho99 Wcale jakas gwarancja sukcesów nie jest xD

0

@VegetaPolska w lecie bedzie gral dla Realu

1



Mysle, ze warto przypomnieć gdzie zaczęła sie przygoda Haalanda

0

@masq O As Dusk Falls nawet nie słyszałem, muszę zerknąć. :|
a TWD to moja ulubiona gierka od telltale, pierwszy sezon wgniata w fotel

2

@masq Jak Ci siadł tego rodzaj rozgrywki to koniecznie ograj Detroit Become Human

2

@ObiektywnyKibic121 Zagrać może i zagra ale pytanie jak zagra. xD Ogolnie byczku pieniądze nie zwiększają wydolności organizmu, moga sobie nawet miliardy zarabiac i to nic nie zmieni

0

@shinthps A jak napisałem, że Viserys zagrał TOP role w 8 odcinku to też spoiler bo macie już świadomosc, ze moim zdaniem aktor zagral genialnie i czyms sie wyróżniał, a lepiej byloby tego nie wiedziec? Imo przewrazliwienie na punkcie spoilerow, ale niech osadzi moderacja jak trza

0

@Kessie A gdzie tu masz jakis element fabuły? xD

1

@Rust_Cohle potezny spoiler, chlopu spada korona xD

1

SPOILER ROD SMOKA


O cholera, scena w której Viserysowi spada korona i Deamon ją zakłada była przypadkowa, aktorzy improwizowali a wyszła jedna z mocniejszych scen w odcinku. xD

0

@Szreko Nie wiem czy najlepiej, bo konkurencje ma naprawdę potężną. HBO trafiło 10/10 z castingiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?