marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci jak live dalej tak bedzie grał to @Rust_Cohle tak samo będzie się odpalał xD
0
@matirix20 3:0? na spokojnie? Widze mocny optymizm u ciebie wleciał xD
3
@Joe_Pesci pewnie tak xD
4
Drogie te płotki z koszem na śmieci
0
@Rust_Cohle słucham rapu, wiadomo ze nie mam gustu
1
@Rust_Cohle zero gustu
0
@Emhyr Nie pamiętam jak wyglądał GRID, ale tam chyba nie było takich ładnych, komiksowych efektów?
0
Nawet ładnie się nowy NFS prezentuje
0
@Transu96 Ale nie chodzą też lepiej :|
5
@Transu96 to co, teraz przez kilka miesięcy będziesz szukał odpowiednich słuchawek? xD
4
@Kondziubarca Mowi dyktator kraju, gdzie miliony ludzi nie ma biezacej wody
0
@Pstryk Jak można odzyskać coś czego nigdy się nie miało?
22
Kowal vs Staśko - coraz dziwniejsze robi się to uniwersum xD
2
@Kidd Im więcej randomowych ludzi na melanżu tym większe prawdopodobieństwo występowania takich przypadków, co nie zmienia faktu że jest to pojebane. :|
10
@Herato I za ten sezon życia dostanie ZP, przecież to nie jest nagroda za całą karierę
1
@michal26 Simpowało się do niej za młodego. :D
1
@J4no Może domestos to przesada, ale konsekwencje razem z starymi powinien ponieść.
I to, że to nie był jego pies absolutnie niczego nie zmienia
6
@J4no 12 lat to nie jest już głupiutki noworodek a w miarę kumaty dzieciak, przynajmniej takim powinien być
Ewidentnie ma nayebane w głowie, bo normalnemu człowiekowi, nawet dziecku nie przyszłoby do głowy żeby robić takie gowno innym
1
O panie, 12 latek z Szczecina oblał psa Domestosem bo ten... pogryzł mu buty
0
@Marcelinho99 Wcale jakas gwarancja sukcesów nie jest xD
0
@VegetaPolska w lecie bedzie gral dla Realu
1
Mysle, ze warto przypomnieć gdzie zaczęła sie przygoda Haalanda
0
@masq O As Dusk Falls nawet nie słyszałem, muszę zerknąć. :|
a TWD to moja ulubiona gierka od telltale, pierwszy sezon wgniata w fotel
2
@masq Jak Ci siadł tego rodzaj rozgrywki to koniecznie ograj Detroit Become Human
2
@ObiektywnyKibic121 Zagrać może i zagra ale pytanie jak zagra. xD Ogolnie byczku pieniądze nie zwiększają wydolności organizmu, moga sobie nawet miliardy zarabiac i to nic nie zmieni
0
@shinthps A jak napisałem, że Viserys zagrał TOP role w 8 odcinku to też spoiler bo macie już świadomosc, ze moim zdaniem aktor zagral genialnie i czyms sie wyróżniał, a lepiej byloby tego nie wiedziec? Imo przewrazliwienie na punkcie spoilerow, ale niech osadzi moderacja jak trza
0
@Kessie A gdzie tu masz jakis element fabuły? xD
1
@Rust_Cohle potezny spoiler, chlopu spada korona xD
1
SPOILER ROD SMOKA
O cholera, scena w której Viserysowi spada korona i Deamon ją zakłada była przypadkowa, aktorzy improwizowali a wyszła jedna z mocniejszych scen w odcinku. xD
0
@Szreko Nie wiem czy najlepiej, bo konkurencje ma naprawdę potężną. HBO trafiło 10/10 z castingiem.