3

@Criss18Barca Vardy juz sie gotuje na jakies saneczki

1

@NaFazieHitman Te procesy jeszcze w uj się pociągną

21

Kevin Spacey jak do tej pory wygrał wszystkie procesy w których zarzucano mu molestowanie, a kariera? Zakończona - bo zdążyli go wyrzucić z wszystkich projektów.


0

@Dalhi No to nie jest tylko kolejne wydanie, a totalne odświeżenie. Spójrz sobie na rimejki Residentów. Przecież to praktycznie inna gra.

3

@Jakchcesz Ja twardo próbuje grać, ale jeszcze nie udało mi się ani jednego ukończyć xD nie ta psycha

3

Resident Evil 4 remake
Dead Space Remake
Silent Hill 2 remake
The Callisto Protocol

Fani horrorów rozpieszczeni na maksa, zaczynam trochę zazdrościć. xD

9

@Patrykl145 Dobrze, że chociaż na Cou się nabrał

2

@pioz123 Otóż to, Fati miał powolutku wchodzić w sezon i spokojnie się ogrywać.
Ale niestety wyniki się schrzaniły i już na chłopaka marudzą, wymagając cudów. xD

2

@HighestInTheRoom Zdziwiłbym się gdyby było inaczej, skoro Fati jest 2(?) lata młodszy i praktycznie tyle samo czasu stracił przez kontuzje. :|

6

Ansu Fati rozgrywając jakieś 300 minut z hakiem w LL załadował 3 brameczki i 3 asysty.
Vini w 800 minut załadował 5 bramek i zanotował jedna asystę.

Różnica? Jeden to piłkarski wrak, który należy według niektórych sprzedać, chłopak bez psychiki i podniszczony przez kontuzje, a drugi super objawienie Realu i crack. :|

Juz pomijam fakt, że jak Fati byłby regularniejszy już teraz i zdobyłby te 2,3 bramki w meczach z rzędu to znowu byłby przez hejterków nazwany cudownym dzieckiem szkółki. :D

0

@JimMorrisonFCB Imo trochę bezsensowna zmiana. Na ławce kiszą się zawodnicy, którzy mało grają a trener wprowadza Busiego przy bezpiecznym wyniku.

13

@Medium no ale chłop tez dziwny, skoro 4 zdrady wybaczył

2

@koksik2700 I demokracja polega też na tym, ze możemy o takich rzeczach rozmawiać i je krytykować według własnych kryteriów. Przynajmniej jeszcze. xD

0

@michal26 Nie jest to zbyt popularny układ, ale religia nie powinna tutaj mieć nic do gadania.

1

@don'T.R.I.P.e Bo jak sami twierdzą małżeństwo jest sprawą prywatną
a sprawa prywatna to ich sprawa, proste :|

3


Program idealny dla chłopaków w trakcie dojrzewania. xD

14

@Emhyr ja tam już podchodzę z dystansem do tych mega cracków z ligi holenderskiej xd

3

@Kluivert_P Polska niegotowa na legalizacje, przeciez tutaj wciaz jest to uwazane przez duza czesc spoleczenstwa za twardy narkotyk xD

0

Ta Fifa to zaczyna być dla mnie gra-zagadka. xD Udało mi się ją odpalić, uruchomiła mi się normalnie, uruchomiło mi się nawet centrum treningowe (co z tego, że już jakieś 40h pogragłem) i co najśmieszniejsze - mam polski komentarz.

Ja nie wiem, EA mi chyba jakąś alphe udostępniło i zapomnieli przełączyć. :|

0

@marcin62 Cyberek takie hejty dostawał za stan techniczny (słuszne) a EA za to co wyprawiają od premiery najnowszego BF'a praktycznie nikt nie szkaluje. :|

1

@arasz1819 Wielki mental, ot co

3

Ale zajebiście, teraz fifa nie uruchamia się i nawet żadnego komunikatu nie ma. Najlepsza inwestycja w życiu xDD

0

@Kurkmen Na całe szczęście energetyki neutralnie przechodzą przez mój organizm xD

1

@Zoker Jest osoba publiczna wiec logiczne, ze ludzie o nim pisza bo takie zachowania nalezy szkalowac

a co widzimy w tym poscie? No do sejmu nie startuje, wiec po temacie xD Jeszcze ta wzmianka o byciu wielkim aktorem, jakby to cos mialo do rzeczy.
Jurek spowodowal wypadek, potracil czlowieka a w wydychanym mial 0,7 promila - nie ma miejsca na jakiekolwiek usprawiedliwienia takich zachowan.

53



Możecie jeździć po pijaku, tylko nie startujcie wtedy do sejmu. Na tym polega odpowiedzialność.

1

@Lionel_Messi10 oni mówią o cenie sbc, nie o cenie fify :p

0

@Rust_Cohle ludzie memy tez sa potrzebni - z kogos trzeba sie posmiac :|

1

@Ojciec5tkidzieci Kiedy nie ma dilera na osiedlu i musisz kombinowac z tym co masz xD

3



Stasko co sie odpala na Karima xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?