marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca Vardy juz sie gotuje na jakies saneczki
1
@NaFazieHitman Te procesy jeszcze w uj się pociągną
21
Kevin Spacey jak do tej pory wygrał wszystkie procesy w których zarzucano mu molestowanie, a kariera? Zakończona - bo zdążyli go wyrzucić z wszystkich projektów.
0
@Dalhi No to nie jest tylko kolejne wydanie, a totalne odświeżenie. Spójrz sobie na rimejki Residentów. Przecież to praktycznie inna gra.
3
@Jakchcesz Ja twardo próbuje grać, ale jeszcze nie udało mi się ani jednego ukończyć xD nie ta psycha
3
Resident Evil 4 remake
Dead Space Remake
Silent Hill 2 remake
The Callisto Protocol
Fani horrorów rozpieszczeni na maksa, zaczynam trochę zazdrościć. xD
9
@Patrykl145 Dobrze, że chociaż na Cou się nabrał
2
@pioz123 Otóż to, Fati miał powolutku wchodzić w sezon i spokojnie się ogrywać.
Ale niestety wyniki się schrzaniły i już na chłopaka marudzą, wymagając cudów. xD
2
@HighestInTheRoom Zdziwiłbym się gdyby było inaczej, skoro Fati jest 2(?) lata młodszy i praktycznie tyle samo czasu stracił przez kontuzje. :|
6
Ansu Fati rozgrywając jakieś 300 minut z hakiem w LL załadował 3 brameczki i 3 asysty.
Vini w 800 minut załadował 5 bramek i zanotował jedna asystę.
Różnica? Jeden to piłkarski wrak, który należy według niektórych sprzedać, chłopak bez psychiki i podniszczony przez kontuzje, a drugi super objawienie Realu i crack. :|
Juz pomijam fakt, że jak Fati byłby regularniejszy już teraz i zdobyłby te 2,3 bramki w meczach z rzędu to znowu byłby przez hejterków nazwany cudownym dzieckiem szkółki. :D
0
@JimMorrisonFCB Imo trochę bezsensowna zmiana. Na ławce kiszą się zawodnicy, którzy mało grają a trener wprowadza Busiego przy bezpiecznym wyniku.
13
@Medium no ale chłop tez dziwny, skoro 4 zdrady wybaczył
2
@koksik2700 I demokracja polega też na tym, ze możemy o takich rzeczach rozmawiać i je krytykować według własnych kryteriów. Przynajmniej jeszcze. xD
0
@michal26 Nie jest to zbyt popularny układ, ale religia nie powinna tutaj mieć nic do gadania.
1
@don'T.R.I.P.e Bo jak sami twierdzą małżeństwo jest sprawą prywatną
a sprawa prywatna to ich sprawa, proste :|
3
Program idealny dla chłopaków w trakcie dojrzewania. xD
14
@Emhyr ja tam już podchodzę z dystansem do tych mega cracków z ligi holenderskiej xd
3
@Kluivert_P Polska niegotowa na legalizacje, przeciez tutaj wciaz jest to uwazane przez duza czesc spoleczenstwa za twardy narkotyk xD
0
Ta Fifa to zaczyna być dla mnie gra-zagadka. xD Udało mi się ją odpalić, uruchomiła mi się normalnie, uruchomiło mi się nawet centrum treningowe (co z tego, że już jakieś 40h pogragłem) i co najśmieszniejsze - mam polski komentarz.
Ja nie wiem, EA mi chyba jakąś alphe udostępniło i zapomnieli przełączyć. :|
0
@marcin62 Cyberek takie hejty dostawał za stan techniczny (słuszne) a EA za to co wyprawiają od premiery najnowszego BF'a praktycznie nikt nie szkaluje. :|
1
@arasz1819 Wielki mental, ot co
3
Ale zajebiście, teraz fifa nie uruchamia się i nawet żadnego komunikatu nie ma. Najlepsza inwestycja w życiu xDD
0
@Kurkmen Na całe szczęście energetyki neutralnie przechodzą przez mój organizm xD
31
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312267933_5706809672674902_362510239399500773_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=6vUiryLL5NQAX836OCo&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT8oxUGUq_q8kUNdlzu-m5RuWxNOe0-Xp9EnP2m6x3Z6MA&oe=63547044
Za każdym razem. xDD
1
@Zoker Jest osoba publiczna wiec logiczne, ze ludzie o nim pisza bo takie zachowania nalezy szkalowac
a co widzimy w tym poscie? No do sejmu nie startuje, wiec po temacie xD Jeszcze ta wzmianka o byciu wielkim aktorem, jakby to cos mialo do rzeczy.
Jurek spowodowal wypadek, potracil czlowieka a w wydychanym mial 0,7 promila - nie ma miejsca na jakiekolwiek usprawiedliwienia takich zachowan.
53
Możecie jeździć po pijaku, tylko nie startujcie wtedy do sejmu. Na tym polega odpowiedzialność.
1
@Lionel_Messi10 oni mówią o cenie sbc, nie o cenie fify :p
0
@Rust_Cohle ludzie memy tez sa potrzebni - z kogos trzeba sie posmiac :|
1
@Ojciec5tkidzieci Kiedy nie ma dilera na osiedlu i musisz kombinowac z tym co masz xD
3
Stasko co sie odpala na Karima xD