marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Gaz Mówili też, że Messi blokuje drużynę
Ale z sentymentem się wspomina te bzdety które ludzie tu wypisywali xd
0
Jakbym teraz obudził się z kilkuletniej śpiączki i zobaczył, że Ramos asystuje Messiemu to chyba walnąłbym na zawał xD
0
@4drian0 Dobre 10 lat to ja w Coda nie grałem xD
0
Kurde, ciężko się przyzwyczaić do nowego Coda, kiedy od 2013 gra sie ciągle w BF'y. Myślałem, że taka zmiana łatwiej mi przyjdzie. :|
13
@FCB_dimiC Średni to jest twoj bait xD
0
@mr Barca Moda rządzi się swoimi prawami xD
0
@kuz Wszystko zależy jak im się ułoży pod narrację, hejt tak czy siak będzie xd
6
Nie przepadam za przedwczesnym wyciąganiem wniosków i tak sobie patrzę na statystyki i hejtowany Nunez, okrzyknięty transferowym flopem ma na tym etapie rozgrywek PL ma tylko 3 bramki mniej od cracka Jesusa i warto wspomnieć, że rozegrał prawie 700 minut mniej.
Zabawne jak szybko można zostać flopem sezonu. :|
1
@Mads od 4 do 9, zależy :p
2
@FC1899Barca najgorszy styl grania :p Ile moich nerwów poszło na snajperów to głowa mała, chyba tylko chłop co ogarniaj helke bardziej mnie irytował xd
5
@Bagsik88 Matko boska, @AlexDark00 vs Lewandowski i La Bamba to temat juz tak przewalcowany jak swego czasu lgbt i polityka podczas wyborów
ile mozna xd
3
@kryhaa que i eripe, tyle lat i dalej ich nikt nie przebił
1
@gumaz Więcej w rok, niż ja nastukałem przez cały pobyt. Niezle xD
1
@Kamiloza91 Dembele kozak jeżeli wchodziłby na zmęczonego rywala. Opierania gry na nim nie widzę
0
@Kgorecki2500 No i za takie chlanie czy palenie w miejscu publicznym mozesz wylapac mandat, problemu to calosciowo nie rozwiazuje ale calkowity zakaz nie jest rozwiazaniem
0
@Rust_Cohle dobre chlopaki patrza na swiat zza krat
10
@Kgorecki2500 Skoro ktoś może walnąć sobie flaszkę w sobotę to ktoś powinien móc zapalić sobie blanta.
Co to za równi i równiejsi. :|
6
a w Polsce dalej beda gonic za 2 gramy xD
10
@Commandement Nie podobno, a już oficjalnie jest remake zapowiedziany i robi je zewnętrzne studio, nie Redzi
0
@4drian0 Na pececie to jeszcze pół biedy, bo tam już i tak wszystko oparte na kluczach jest ale konsolowców taka zmiana imo może zaboleć xD
2
@jeonek Leo akurat jest najmniej winny za nasze kompromitacje.
0
@Marcelinho99 A kto to porządny trener? Klopp który przez kilka lat budował Live, zanim zaczął zbierać żniwa? Przecież po roku też byś go wyrzucał xD
2
@Marcelinho99 I co pół roku/rok nowy trener? Jedziemy tak już od jakiegoś czasu i jakoś efektów nie widać.
1
Najważniejsze żeby nasi się teraz nie podłamali. Po cichu liczę, że Barca pokaże pazur i w końcu ogramy tenBayern.
2
@Kgorecki2500 Dla mnie to już nutka naiwności :D
0
Ej, wy to tak nieironicznie wierzyliście, że Pilzno ogra Inter? xDD
1
@Janas11224 Nikt tak nie ocali Polski jak wielki pis z jarosławem na czele
1
@wasacz Taktyka Ubisoftu ^^
4
https://www.thewitcher.com/pl/news/46228/powstaje-remake-pierwszego-wiedzmina
Ojezu :D
Ale się jaram, pierwszy wiedźmin to klimatyczna miazga. Chyba czas na małe ulepszenie kompa. :D
0
@TR3YWAY Króciutko, wywalić cała psychiatrie i psychologie, zamiast lekarstw tesc w dupala i jedziemy