6

@Gaz Mówili też, że Messi blokuje drużynę

Ale z sentymentem się wspomina te bzdety które ludzie tu wypisywali xd

0

Jakbym teraz obudził się z kilkuletniej śpiączki i zobaczył, że Ramos asystuje Messiemu to chyba walnąłbym na zawał xD

0

@4drian0 Dobre 10 lat to ja w Coda nie grałem xD

0

Kurde, ciężko się przyzwyczaić do nowego Coda, kiedy od 2013 gra sie ciągle w BF'y. Myślałem, że taka zmiana łatwiej mi przyjdzie. :|

13

@FCB_dimiC Średni to jest twoj bait xD

0

@mr Barca Moda rządzi się swoimi prawami xD

0

@kuz Wszystko zależy jak im się ułoży pod narrację, hejt tak czy siak będzie xd

6

Nie przepadam za przedwczesnym wyciąganiem wniosków i tak sobie patrzę na statystyki i hejtowany Nunez, okrzyknięty transferowym flopem ma na tym etapie rozgrywek PL ma tylko 3 bramki mniej od cracka Jesusa i warto wspomnieć, że rozegrał prawie 700 minut mniej.

Zabawne jak szybko można zostać flopem sezonu. :|

1

@Mads od 4 do 9, zależy :p

2

@FC1899Barca najgorszy styl grania :p Ile moich nerwów poszło na snajperów to głowa mała, chyba tylko chłop co ogarniaj helke bardziej mnie irytował xd

5

@Bagsik88 Matko boska, @AlexDark00 vs Lewandowski i La Bamba to temat juz tak przewalcowany jak swego czasu lgbt i polityka podczas wyborów

ile mozna xd

3

@kryhaa que i eripe, tyle lat i dalej ich nikt nie przebił

1

@gumaz Więcej w rok, niż ja nastukałem przez cały pobyt. Niezle xD

1

@Kamiloza91 Dembele kozak jeżeli wchodziłby na zmęczonego rywala. Opierania gry na nim nie widzę

0

@Kgorecki2500 No i za takie chlanie czy palenie w miejscu publicznym mozesz wylapac mandat, problemu to calosciowo nie rozwiazuje ale calkowity zakaz nie jest rozwiazaniem

0

@Rust_Cohle dobre chlopaki patrza na swiat zza krat

10

@Kgorecki2500 Skoro ktoś może walnąć sobie flaszkę w sobotę to ktoś powinien móc zapalić sobie blanta.
Co to za równi i równiejsi. :|

6



a w Polsce dalej beda gonic za 2 gramy xD

10

@Commandement Nie podobno, a już oficjalnie jest remake zapowiedziany i robi je zewnętrzne studio, nie Redzi

0

@4drian0 Na pececie to jeszcze pół biedy, bo tam już i tak wszystko oparte na kluczach jest ale konsolowców taka zmiana imo może zaboleć xD

2

@jeonek Leo akurat jest najmniej winny za nasze kompromitacje.

0

@Marcelinho99 A kto to porządny trener? Klopp który przez kilka lat budował Live, zanim zaczął zbierać żniwa? Przecież po roku też byś go wyrzucał xD

2

@Marcelinho99 I co pół roku/rok nowy trener? Jedziemy tak już od jakiegoś czasu i jakoś efektów nie widać.

1

Najważniejsze żeby nasi się teraz nie podłamali. Po cichu liczę, że Barca pokaże pazur i w końcu ogramy tenBayern.

2

@Kgorecki2500 Dla mnie to już nutka naiwności :D

0

Ej, wy to tak nieironicznie wierzyliście, że Pilzno ogra Inter? xDD

1

@Janas11224 Nikt tak nie ocali Polski jak wielki pis z jarosławem na czele

1

@wasacz Taktyka Ubisoftu ^^

4

https://www.thewitcher.com/pl/news/46228/powstaje-remake-pierwszego-wiedzmina

Ojezu :D

Ale się jaram, pierwszy wiedźmin to klimatyczna miazga. Chyba czas na małe ulepszenie kompa. :D

0

@TR3YWAY Króciutko, wywalić cała psychiatrie i psychologie, zamiast lekarstw tesc w dupala i jedziemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?