marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Jest osoba publiczna wiec logiczne, ze ludzie o nim pisza bo takie zachowania nalezy szkalowac
a co widzimy w tym poscie? No do sejmu nie startuje, wiec po temacie xD Jeszcze ta wzmianka o byciu wielkim aktorem, jakby to cos mialo do rzeczy.
Jurek spowodowal wypadek, potracil czlowieka a w wydychanym mial 0,7 promila - nie ma miejsca na jakiekolwiek usprawiedliwienia takich zachowan.
53
Możecie jeździć po pijaku, tylko nie startujcie wtedy do sejmu. Na tym polega odpowiedzialność.
1
@Lionel_Messi10 oni mówią o cenie sbc, nie o cenie fify :p
0
@Rust_Cohle ludzie memy tez sa potrzebni - z kogos trzeba sie posmiac :|
1
@Ojciec5tkidzieci Kiedy nie ma dilera na osiedlu i musisz kombinowac z tym co masz xD
3
Stasko co sie odpala na Karima xD
3
O cholera, teraz w internecie ponoć zyskuje na popularności trend który próbuje udowodnić, że muchomor odpowiednio przyrządzony lub też nie jest jadalny. xD
A potem takim trzeba robic przeszczep watroby, kiedy jest tylu faktycznie potrzebujacych
2
@Ghostface Imo bezsens straszny. Taki Leo Messi z jedna zlota pilka xD
11
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze stwierdził, że 500+ nie zadziałało.
jeżeli prezes twierdzi, że kluczowy program jego partii zawiódł to wiedz, że coś się dzieje. xD
12
Elektorat w szoku. xDD
4
@FC1899Barca https://eur-lex.europa.eu/PL/legal-content/summary/de-minimis-aid-for-services-of-general-economic-interest.html
jeszcze ci bede szukał różnorakich kruczków xDD
Teraz ładnie edytuj swój post i daj link, ze informacja z Twojego twitta jest prawda
18
@FC1899Barca
0
@mekston No nawet zacnie, ale 2 najlepszy piłkarz na świecie? Poziom spadł. :|
0
A Mane coś powojował w zeszłym sezonie, że jest drugi czy o co chodzi? :|
0
Cholera, nienawidzę urlopu z jednego względu
Po tych dwóch tygodniach tak się dupy człowiekowi nie chce ruszyć, że masakra xd
15
@wojopancer nie
0
@Antimadridista_WR Pozbycie się zawodników wcale nie jest takie proste, bo co może zrobić Alemany jak piłkarz nie chce odejść za żadne skarby? Dodatkowo wysokie pensje w tym nie pomagają.
1
@norbi77 Tak to tutaj się kręci niezmiennie od lat xD
3
@Bilon87 "szlag jasny mie trafia że sędzia gwiżdże karnego za stempelek" xDDD
Można czepiać się o to jak działa var, ale to juz przesada xDD
0
@Rust_Cohle To mi sie pomieszało, wydawało mi się że Modrić dużo później wlazł na ten światowy poziom xD
0
@Rust_Cohle W zestawieniu z Modriciem? Oczywiście, że tak :|
3
@Herato Tylko Xavi i Iniesta dużo wcześniej weszli na swój prime
0
@Objectivo Ja tam zapewne wszystkiemu dam szansę, ale nic nie ukończę bo jestem pizd* nie grajek xD
1
@Objectivo Ale fani horrorów są rozpieszczani :D
0
@Emhyr Jak tam sa prawie 2 mury xDD
5
Oj, tutaj można co nieco wyczytać z ust Lewego. :D
2
@agaFCB Jak Lewy się wpakował to i Bernardo może xD
0
@analitykTaktyki No, idealny żeby sobie drzemkę uciąć. Poza tym już by nie miał Messiego, który uratowałby wynik meczu
0
@cris2706 Tymczasem Nunez ma bramkę mniej i kilka asyst (3 albo 4) od uwielbianego Jezusa - rozgrywając jakieś 300 minut mniej. Całkiem nieźle patrząc na to z jakiej ligi przyszedł i do jakiej, jego drużyna jest w dołku i sam Nunez to placek :|
0
@BellaCiao Zesrali sie o var, nie o karnego samego w sobie