1

@Zoker Jest osoba publiczna wiec logiczne, ze ludzie o nim pisza bo takie zachowania nalezy szkalowac

a co widzimy w tym poscie? No do sejmu nie startuje, wiec po temacie xD Jeszcze ta wzmianka o byciu wielkim aktorem, jakby to cos mialo do rzeczy.
Jurek spowodowal wypadek, potracil czlowieka a w wydychanym mial 0,7 promila - nie ma miejsca na jakiekolwiek usprawiedliwienia takich zachowan.

53



Możecie jeździć po pijaku, tylko nie startujcie wtedy do sejmu. Na tym polega odpowiedzialność.

1

@Lionel_Messi10 oni mówią o cenie sbc, nie o cenie fify :p

0

@Rust_Cohle ludzie memy tez sa potrzebni - z kogos trzeba sie posmiac :|

1

@Ojciec5tkidzieci Kiedy nie ma dilera na osiedlu i musisz kombinowac z tym co masz xD

3



Stasko co sie odpala na Karima xD

3

O cholera, teraz w internecie ponoć zyskuje na popularności trend który próbuje udowodnić, że muchomor odpowiednio przyrządzony lub też nie jest jadalny. xD

A potem takim trzeba robic przeszczep watroby, kiedy jest tylu faktycznie potrzebujacych

2

@Ghostface Imo bezsens straszny. Taki Leo Messi z jedna zlota pilka xD

11

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze stwierdził, że 500+ nie zadziałało.
jeżeli prezes twierdzi, że kluczowy program jego partii zawiódł to wiedz, że coś się dzieje. xD

12



Elektorat w szoku. xDD

4

@FC1899Barca https://eur-lex.europa.eu/PL/legal-content/summary/de-minimis-aid-for-services-of-general-economic-interest.html

jeszcze ci bede szukał różnorakich kruczków xDD
Teraz ładnie edytuj swój post i daj link, ze informacja z Twojego twitta jest prawda

18

@FC1899Barca

nie ma za co

0

@mekston No nawet zacnie, ale 2 najlepszy piłkarz na świecie? Poziom spadł. :|

0

A Mane coś powojował w zeszłym sezonie, że jest drugi czy o co chodzi? :|

0

Cholera, nienawidzę urlopu z jednego względu

Po tych dwóch tygodniach tak się dupy człowiekowi nie chce ruszyć, że masakra xd

15

0

@Antimadridista_WR Pozbycie się zawodników wcale nie jest takie proste, bo co może zrobić Alemany jak piłkarz nie chce odejść za żadne skarby? Dodatkowo wysokie pensje w tym nie pomagają.

1

@norbi77 Tak to tutaj się kręci niezmiennie od lat xD

3

@Bilon87 "szlag jasny mie trafia że sędzia gwiżdże karnego za stempelek" xDDD

Można czepiać się o to jak działa var, ale to juz przesada xDD

0

@Rust_Cohle To mi sie pomieszało, wydawało mi się że Modrić dużo później wlazł na ten światowy poziom xD

0

@Rust_Cohle W zestawieniu z Modriciem? Oczywiście, że tak :|

3

@Herato Tylko Xavi i Iniesta dużo wcześniej weszli na swój prime

0

@Objectivo Ja tam zapewne wszystkiemu dam szansę, ale nic nie ukończę bo jestem pizd* nie grajek xD

1

@Objectivo Ale fani horrorów są rozpieszczani :D

0

@Emhyr Jak tam sa prawie 2 mury xDD

5



Oj, tutaj można co nieco wyczytać z ust Lewego. :D

2

@agaFCB Jak Lewy się wpakował to i Bernardo może xD

0

@analitykTaktyki No, idealny żeby sobie drzemkę uciąć. Poza tym już by nie miał Messiego, który uratowałby wynik meczu

0

@cris2706 Tymczasem Nunez ma bramkę mniej i kilka asyst (3 albo 4) od uwielbianego Jezusa - rozgrywając jakieś 300 minut mniej. Całkiem nieźle patrząc na to z jakiej ligi przyszedł i do jakiej, jego drużyna jest w dołku i sam Nunez to placek :|

0

@BellaCiao Zesrali sie o var, nie o karnego samego w sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?