1

@sendesara co ty za głupoty opowiadasz xd

2

@Vaven Warto to sobie samemu opinie wyrobić, a nie czekać na czyjeś recenzje. Tlou2 pokazało, że gracze też bywają odklejeni

0

Piękna kariera Pique z plamą w postaci końcówki kariery. Wiadomo, że z czasem się to wrażenie zatraci ale mógł zakończyć karierę wcześniej.

0

@arasz1819 Imo końcówka jego kariery w Barcelonie to spora szrama na statusie legendy.

0

@LambiPL w tym roku niestety za duzo gierek które mogłyby kandydować do goty nie było, elden albo gow zgarnie na 100 procent

4

Nowy God Of War zgarnia na obecną chwilę 94 punkty na metacritic, Santa Monica dowiozło

0

@Aureczek Nie możliwe a na pewno braknie xD

10

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1587884613665423363

Zabiera prace polskim dzieciom!!!

a tak serio to nic tylko zyczyc tlumu klientow

6

Czyli co, teraz zmieniamy narracje i Messi jednak nadaje się na kapitana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@msmsms To był kontent robiony na tiktoka, prawda @KlonaZepan?

1

@kuz wystarczyło żeby nasza defensywa nie dostała wylewu xD

0

@TheNekro94 O ty zbóju xD

1

@eydeem Kiedyś spróbuję ale teraz wolę jakieś causalowe gierki :p

1

@KlonaZepan ale to chyba ty miałeś udowodnić, że to miało iść pod tiktoka, c nie? xD

Obecnie widzę tylko mema

0

@ElTomas w sieci masz już dwa filmy z dwoch roznych ujec na sytuacje, a pewnie znajdzie się i więcej

0

@eydeem Pamiętam jak próbowałem się przekonać do DS3, doszedłem do 4 lokacji i mechanika zatruwania głównego bohatera mnie wykończyła, do dzisiaj nie wróciłem :p

3

@KlonaZepan Przecież to stopklatka zrobiona na mem, jeżeli to jest Twoje źródło informacji to ja nie wiem xDD

14

@Survier ty to tylko lament potrafisz siać, co widze twoj komentarz to jakis marny sarkazm albo bajdurzenie

0

@KlonaZepan Skąd wytrzasnąłeś tego tiktoka? Daj jakieś źródło.

Tak tak, selekcja naturalna, leci ojej a potem płacz jaka to znieczulica panuje w społeczeństwie. ;v

4



rel, komentarz tego typa co nagrywal mega obrzydliwy

1

@HighestInTheRoom Panie, ja tylko go cytuje
przeciez sentinonie da się słuchać xD

3

@Medium nawet nie próbowałem walczyć

9

@Patrykl145 na naukę nigdy nie jest za późno

1

@Kgorecki2500 Takie rzeczy to w Saints Row robiem, jak wymuszalem odszkodowania :|

0

@HighestInTheRoom ty też wypier..

4

@Rewolucja123 Glupota dziewczyny glupota dziewczyny ale nagrywanie takich sytuacji i wrzucanie ich do sieci tez niezbyt dobrze swiadczy

0

@Criss18Barca czujesz się lepszy? xD

4

@agaFCB Żeby się napić piwa w wyznaczonych godzinach? Nawet gdybym spał na pieniądzach moja stopa by tam nie zawitała xD

4

https://x.com/Piotrowicz17/status/1583851443316215809

Polecam całą nitkę, zapowiada się najbardziej antypiłkarski mundial w dziejach

18

@draxidox Jak to będzie trwało 15 to już polski rząd może ogłosić sukces
ja to się bardziej spodziewam, ze kolejne miliony znikna a elektrowni jak nie będzie tak nie będzie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?