marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sendesara co ty za głupoty opowiadasz xd
2
@Vaven Warto to sobie samemu opinie wyrobić, a nie czekać na czyjeś recenzje. Tlou2 pokazało, że gracze też bywają odklejeni
0
Piękna kariera Pique z plamą w postaci końcówki kariery. Wiadomo, że z czasem się to wrażenie zatraci ale mógł zakończyć karierę wcześniej.
0
@arasz1819 Imo końcówka jego kariery w Barcelonie to spora szrama na statusie legendy.
0
@LambiPL w tym roku niestety za duzo gierek które mogłyby kandydować do goty nie było, elden albo gow zgarnie na 100 procent
4
Nowy God Of War zgarnia na obecną chwilę 94 punkty na metacritic, Santa Monica dowiozło
0
@Aureczek Nie możliwe a na pewno braknie xD
10
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1587884613665423363
Zabiera prace polskim dzieciom!!!
a tak serio to nic tylko zyczyc tlumu klientow
6
Czyli co, teraz zmieniamy narracje i Messi jednak nadaje się na kapitana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@msmsms To był kontent robiony na tiktoka, prawda @KlonaZepan?
1
@kuz wystarczyło żeby nasza defensywa nie dostała wylewu xD
0
@TheNekro94 O ty zbóju xD
1
@eydeem Kiedyś spróbuję ale teraz wolę jakieś causalowe gierki :p
1
@KlonaZepan ale to chyba ty miałeś udowodnić, że to miało iść pod tiktoka, c nie? xD
Obecnie widzę tylko mema
0
@ElTomas w sieci masz już dwa filmy z dwoch roznych ujec na sytuacje, a pewnie znajdzie się i więcej
0
@eydeem Pamiętam jak próbowałem się przekonać do DS3, doszedłem do 4 lokacji i mechanika zatruwania głównego bohatera mnie wykończyła, do dzisiaj nie wróciłem :p
3
@KlonaZepan Przecież to stopklatka zrobiona na mem, jeżeli to jest Twoje źródło informacji to ja nie wiem xDD
14
@Survier ty to tylko lament potrafisz siać, co widze twoj komentarz to jakis marny sarkazm albo bajdurzenie
0
@KlonaZepan Skąd wytrzasnąłeś tego tiktoka? Daj jakieś źródło.
Tak tak, selekcja naturalna, leci ojej a potem płacz jaka to znieczulica panuje w społeczeństwie. ;v
4
rel, komentarz tego typa co nagrywal mega obrzydliwy
1
@HighestInTheRoom Panie, ja tylko go cytuje
przeciez sentinonie da się słuchać xD
3
@Medium nawet nie próbowałem walczyć
9
@Patrykl145 na naukę nigdy nie jest za późno
1
@Kgorecki2500 Takie rzeczy to w Saints Row robiem, jak wymuszalem odszkodowania :|
0
@HighestInTheRoom ty też wypier..
4
@Rewolucja123 Glupota dziewczyny glupota dziewczyny ale nagrywanie takich sytuacji i wrzucanie ich do sieci tez niezbyt dobrze swiadczy
0
@Criss18Barca czujesz się lepszy? xD
4
@agaFCB Żeby się napić piwa w wyznaczonych godzinach? Nawet gdybym spał na pieniądzach moja stopa by tam nie zawitała xD
4
https://x.com/Piotrowicz17/status/1583851443316215809
Polecam całą nitkę, zapowiada się najbardziej antypiłkarski mundial w dziejach
18
@draxidox Jak to będzie trwało 15 to już polski rząd może ogłosić sukces
ja to się bardziej spodziewam, ze kolejne miliony znikna a elektrowni jak nie będzie tak nie będzie xD