marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Miły gest
1
@Transu96 biurko wybrane? :|
0
Oho, EA wczoraj znowu coś grzebało przy anticheat, efekt? FIFA znowu nie chce się uruchomić. :|
6
@Kgorecki2500 No dobra, ale jak ktoś nie czuje mega przywiązania do barw? Ma na siłę kibicować reprezentacji bo tak wypada?
23
@Kwiatek67 I coś w tym złego? Jest jakiś obowiązek kibicować reprezentacji kraju w którym się urodziłeś? xD
Ale się za jakiś czas zaczną takie bezsensowne dyskusje i dywagacje, zamiast po prostu kibicować komu się chce. xD
2
@MESSIah16 Gdyby było to pewnie, ale to jest abstrakcja która nigdy się nie wydarzy
0
@msmsms Tak samo jak tutaj cisnęli z ich "rozdartych serc" - naturalna kolej rzeczy, raz my z nich, raz oni z nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AdiKingu96 No jednak artykuł dotyczy Realu więc w czym problem?
aż takie przewrażliwienie na punkcie prześcieradeł?
0
@Hrzan o matko xDDD
34
@bartekvisca to chyba nieodpowiedni moment na dywagacje religijne, ktos wierzacy sie pomodli, ktos potrzyma kciuki i git
a tobie @masq duzo wytrwałosci, dla zony oczywiscie duzo zdrowka
4
@Messi1992 plus Benzema przez kilka sezonów kopał się po czole xD
1
@Kgorecki2500 Nie można zaburzać prawdy, za cenę neutralności.
Ale bardzo dobrze, bo każda taka wypowiedź to strzał w stopę.
6
Wiedzieliście, że teraz najemnicy walczą na Ukrainie? Dobrze, że nie zielone ludziki. xDD
1
https://x.com/PlayStationPL/status/1590369913427795968
Mała wpadka na premierę.
5
@Bartula myślę, że przeciętny człowiek lecial dużo, dużo gorzej xd
1
@Worny Stad czerwona. Prawda zawsze najbardziej boli xD
0
Może teraz naszym coś przeskoczy w głowach i zobaczą, że pomimo niesprzyjających warunków warto grać do końca
1
@michal26 No gil.
Taki bezbek na wieczór. :|
1
https://x.com/BallartAlbert/status/1590097500681035776
Oj, tutaj będzie dłuższe zawieszenie - ewidentnie nawiązanie do nazwiska sędziego xDD
2
@masq Bo nie potrzebuje ale mundial to wciąż ważne trofeum, fatalnie wątki połączyłeś xD
0
@Medium Wyczuł ale jak widać kapkę za późno. :|
0
@Jakchcesz Musiala 8 bramek i 5 asyst w 13 meczach i go nie ma xD
Wszystko przez to, ze gra w Bundeslidze. Ogorkowa liga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@matirix20 La Liga zweryfikowała największe gwiazdy z PL.
4
Właśnie zobaczyłem wypowiedź Xaviego odnośnie United i poczułem... zażenowanie. Trenerowi takiej marki jak Barca nie wypada w ten sposób się wypowiadać. Chyba, ze juz zaakceptowaliśmy rolę chłopców do bicia
1
@AllBundy Jakby odjąć El Clasico to w ogóle masakra
3
@FabianMrozek masoneria z uefy tak zdecydowała?
3
PSG z terrorysta na czele rozwala Bayern, Salah bierze odwet na Realu za final i elegancja
3
Oby nie jechał bo zaczynam mieć flashbacki z Umtitim w roli głównej.
4
Setien to się ładnie ustawił, jeszcze Barca mu kontraktu nie wypłaciła a zaraz kolejne pieniądze za zwolnienie dojdą xD taki to pożyje
0
@Jarema2000 Sie ciesz, ze w ogole Ci sie wlacza. :|
Ja co uruchomienie musze odpalac steam/origina i sama fife jako administrator + zainstalowanie od nowa antyczita a i tak czasami to nie pomaga xD