9



Miły gest

1

@Transu96 biurko wybrane? :|

0

Oho, EA wczoraj znowu coś grzebało przy anticheat, efekt? FIFA znowu nie chce się uruchomić. :|

6

@Kgorecki2500 No dobra, ale jak ktoś nie czuje mega przywiązania do barw? Ma na siłę kibicować reprezentacji bo tak wypada?

23

@Kwiatek67 I coś w tym złego? Jest jakiś obowiązek kibicować reprezentacji kraju w którym się urodziłeś? xD

Ale się za jakiś czas zaczną takie bezsensowne dyskusje i dywagacje, zamiast po prostu kibicować komu się chce. xD

2

@MESSIah16 Gdyby było to pewnie, ale to jest abstrakcja która nigdy się nie wydarzy

0

@msmsms Tak samo jak tutaj cisnęli z ich "rozdartych serc" - naturalna kolej rzeczy, raz my z nich, raz oni z nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1

@AdiKingu96 No jednak artykuł dotyczy Realu więc w czym problem?
aż takie przewrażliwienie na punkcie prześcieradeł?

0

@Hrzan o matko xDDD

34

@bartekvisca to chyba nieodpowiedni moment na dywagacje religijne, ktos wierzacy sie pomodli, ktos potrzyma kciuki i git

a tobie @masq duzo wytrwałosci, dla zony oczywiscie duzo zdrowka

4

@Messi1992 plus Benzema przez kilka sezonów kopał się po czole xD

1

@Kgorecki2500 Nie można zaburzać prawdy, za cenę neutralności.
Ale bardzo dobrze, bo każda taka wypowiedź to strzał w stopę.

6



Wiedzieliście, że teraz najemnicy walczą na Ukrainie? Dobrze, że nie zielone ludziki. xDD

1

5

@Bartula myślę, że przeciętny człowiek lecial dużo, dużo gorzej xd

1

@Worny Stad czerwona. Prawda zawsze najbardziej boli xD

0

Może teraz naszym coś przeskoczy w głowach i zobaczą, że pomimo niesprzyjających warunków warto grać do końca

1

@michal26 No gil.
Taki bezbek na wieczór. :|

1

https://x.com/BallartAlbert/status/1590097500681035776
Oj, tutaj będzie dłuższe zawieszenie - ewidentnie nawiązanie do nazwiska sędziego xDD

2

@masq Bo nie potrzebuje ale mundial to wciąż ważne trofeum, fatalnie wątki połączyłeś xD

0

@Medium Wyczuł ale jak widać kapkę za późno. :|

0

@Jakchcesz Musiala 8 bramek i 5 asyst w 13 meczach i go nie ma xD

Wszystko przez to, ze gra w Bundeslidze. Ogorkowa liga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@matirix20 La Liga zweryfikowała największe gwiazdy z PL.

4

Właśnie zobaczyłem wypowiedź Xaviego odnośnie United i poczułem... zażenowanie. Trenerowi takiej marki jak Barca nie wypada w ten sposób się wypowiadać. Chyba, ze juz zaakceptowaliśmy rolę chłopców do bicia

1

@AllBundy Jakby odjąć El Clasico to w ogóle masakra

3

@FabianMrozek masoneria z uefy tak zdecydowała?

3

PSG z terrorysta na czele rozwala Bayern, Salah bierze odwet na Realu za final i elegancja

3

Oby nie jechał bo zaczynam mieć flashbacki z Umtitim w roli głównej.

4

Setien to się ładnie ustawił, jeszcze Barca mu kontraktu nie wypłaciła a zaraz kolejne pieniądze za zwolnienie dojdą xD taki to pożyje

0

@Jarema2000 Sie ciesz, ze w ogole Ci sie wlacza. :|

Ja co uruchomienie musze odpalac steam/origina i sama fife jako administrator + zainstalowanie od nowa antyczita a i tak czasami to nie pomaga xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?