marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Jak mnie pamięć nie myli to ich kanał sponsorowało bodajże Tyskie, wiec wtf
0
@draxidox Myślę, że szkolenia czy test sprawności F-16 jest bardziej skomplikowany niż o, lećcie sobie za samolotem. xD
1
@Kgorecki2500 na uj to f-16 tak właściwie? xD
2
@Ojciec5tkidzieci Niech leci do gorących!
5
Na ostatnich obradach w sejmie jedna z posłanek PIS, Teresa Wargocka krzyknęła w stronę opozycji, że jednego Kaczyńskiego zabili ale drugiego ochronią.
Uniwersum PISu coraz bardziej zaczyna przypominać popularnych swego czasu patostrimerów. Różnica jest taka, że jedni na dłuższą metę są nieszkodliwi a drudzy dalej rządza krajem.
0
@Foro @Kuuba77
Macie wypaczone kompasy moralne. :|
4
https://x.com/wpisztutajnic/status/1593257545660977154
Janusze biznesu juz korzystają xD
Będzie zdziwienie jak komuś usuną grę z konta, nie natnijcie się panowie
7
@JohnA Nie, nie był xD
Nie wiem czy wy czytacie jakieś piłkarskie pudelki ale na LR nikt o zdrowych zmysłach nie okrzyknął go nowym Messim
1
Kurde, już rekordowo bylem 31 w nowym warzone a tutaj cyk, error. :(
7
@okiemtypera_lucaxx95 wszyscy topowi strzelcy nabijają sporo goli na słabszych drużynach
0
@koziar Zapomniałeś jakim Krychowiak był koksem w Sevilli? PSG go wtedy kupiło, nie teraz jak chlop siedzi gdzieś na emeryturze
0
@draxidox Jak bylo na 100% to pewnie dlugo sie nie dowiemy o ile w ogole xD
0
@tristan87 może ja już nie potrafię wyczuwać ironii przez internet. :(
0
@Emhyr patrząc na jego profil powątpiewam żeby to było ironizowanie ale kto wie
4
https://x.com/PoPrawnik2/status/1592755708696866817
Ale sie koledze odkleiło xd
6
A więc zaczynamy pokaz dezinformacji i siania paniki.
W takich sytuacjach wszystko co jest niepoparte źródłem, najlepiej legitnym powinno być usuwane a użytkownik który to udostępnia powinien zaliczyć delikatne wakacje
9
Ładna kontra. xD
4
@takisobiektos a prezes juz sie szykowal na zdobycie moskwy
2
@HighestInTheRoom Polska tylko dla patriotów!!!
2
@ElTomas fify nigdy nie ma sensu kupować
2
@Qba2312 Akurat Gra o Tron potrzebowała jeszcze sezonu lub dwóch
A co najważniejsze potrzebowała książek, bo kiedy materiał źródłowy się skończył to i serial się posypał
2
@tomek8756 Odważny człowiek :|
1
@Jakchcesz Z tego co kojarzę pecety też mają dostać ten update, ale ręki sobie uciąć nie dam. :D
7
Next genowy patch dla Wieśka 3 wlatuje 14 grudnia. :D
10
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1591937096125669377
Zycie pisze najlepsze scenariusze xd
1
@paweldunajecfcb Perez ładnie wtedy wypunktował kilku graczy
3
Leo który trenował u takich tuzów jak Kuman i Setien musiałby w jakąś depresje popaść xD
1
Ronaldo za ten piękny wywiadzik imo powinien zahaczyć o rezerwy.
1
@okiemtypera_lucaxx95 dobrze, że cię jara 22 facetów biegających za piłka
1
@pt9 Wróciłem sobie wczoraj do FUT'a na chwilę i jeszcze bardziej zadziwiają mnie ludzie którzy katują to non-stop. Bramkarze mają jakieś fikuśne animacje, dodatkowo potężne bomby zwane potocznie power shotami bramkarze najczęściej ściągają jak byle szmatę, OP strzały z fałsza - wtedy na bramce tracą resztę szarych komórek nieważne kto broni - Courtois czy Butland.
Dodatkowo co mecz trzeba patrzeć jak Mendy praktycznie sam wyłącza Twoje skrzydło z gry i jacyś wolniejsi piłkarze najczęściej doganiają piłkarzy 90+ tempa. xD