0

@Criss18Barca Jak mnie pamięć nie myli to ich kanał sponsorowało bodajże Tyskie, wiec wtf

0

@draxidox Myślę, że szkolenia czy test sprawności F-16 jest bardziej skomplikowany niż o, lećcie sobie za samolotem. xD

1

@Kgorecki2500 na uj to f-16 tak właściwie? xD

2

@Ojciec5tkidzieci Niech leci do gorących!

5

Na ostatnich obradach w sejmie jedna z posłanek PIS, Teresa Wargocka krzyknęła w stronę opozycji, że jednego Kaczyńskiego zabili ale drugiego ochronią.

Uniwersum PISu coraz bardziej zaczyna przypominać popularnych swego czasu patostrimerów. Różnica jest taka, że jedni na dłuższą metę są nieszkodliwi a drudzy dalej rządza krajem.

0

@Foro @Kuuba77
Macie wypaczone kompasy moralne. :|

4

https://x.com/wpisztutajnic/status/1593257545660977154

Janusze biznesu juz korzystają xD
Będzie zdziwienie jak komuś usuną grę z konta, nie natnijcie się panowie

7

@JohnA Nie, nie był xD
Nie wiem czy wy czytacie jakieś piłkarskie pudelki ale na LR nikt o zdrowych zmysłach nie okrzyknął go nowym Messim

1

Kurde, już rekordowo bylem 31 w nowym warzone a tutaj cyk, error. :(

7

@okiemtypera_lucaxx95 wszyscy topowi strzelcy nabijają sporo goli na słabszych drużynach

0

@koziar Zapomniałeś jakim Krychowiak był koksem w Sevilli? PSG go wtedy kupiło, nie teraz jak chlop siedzi gdzieś na emeryturze

0

@draxidox Jak bylo na 100% to pewnie dlugo sie nie dowiemy o ile w ogole xD

0

@tristan87 może ja już nie potrafię wyczuwać ironii przez internet. :(

0

@Emhyr patrząc na jego profil powątpiewam żeby to było ironizowanie ale kto wie

4

6

A więc zaczynamy pokaz dezinformacji i siania paniki.
W takich sytuacjach wszystko co jest niepoparte źródłem, najlepiej legitnym powinno być usuwane a użytkownik który to udostępnia powinien zaliczyć delikatne wakacje

9



Ładna kontra. xD

4

@takisobiektos a prezes juz sie szykowal na zdobycie moskwy

2

@HighestInTheRoom Polska tylko dla patriotów!!!


2

@ElTomas fify nigdy nie ma sensu kupować

2

@Qba2312 Akurat Gra o Tron potrzebowała jeszcze sezonu lub dwóch

A co najważniejsze potrzebowała książek, bo kiedy materiał źródłowy się skończył to i serial się posypał

2

@tomek8756 Odważny człowiek :|

1

@Jakchcesz Z tego co kojarzę pecety też mają dostać ten update, ale ręki sobie uciąć nie dam. :D

7

Next genowy patch dla Wieśka 3 wlatuje 14 grudnia. :D

10

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1591937096125669377

Zycie pisze najlepsze scenariusze xd

1

@paweldunajecfcb Perez ładnie wtedy wypunktował kilku graczy

3



Leo który trenował u takich tuzów jak Kuman i Setien musiałby w jakąś depresje popaść xD

1

Ronaldo za ten piękny wywiadzik imo powinien zahaczyć o rezerwy.

1

@okiemtypera_lucaxx95 dobrze, że cię jara 22 facetów biegających za piłka

1

@pt9 Wróciłem sobie wczoraj do FUT'a na chwilę i jeszcze bardziej zadziwiają mnie ludzie którzy katują to non-stop. Bramkarze mają jakieś fikuśne animacje, dodatkowo potężne bomby zwane potocznie power shotami bramkarze najczęściej ściągają jak byle szmatę, OP strzały z fałsza - wtedy na bramce tracą resztę szarych komórek nieważne kto broni - Courtois czy Butland.
Dodatkowo co mecz trzeba patrzeć jak Mendy praktycznie sam wyłącza Twoje skrzydło z gry i jacyś wolniejsi piłkarze najczęściej doganiają piłkarzy 90+ tempa. xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?