0

@Rastafarnianin Messi to ma pecha do napastników w Argentynie. :|

6

@MesQueUnClub_87 Nic dodać, nic ująć.

8

@Krzychu1010 To jak chcesz sprzedać te gry? :D

2

Na TT dosyć głośno o tym, ze piłkarze mają dostać od Morawieckiego (czyt. od nas) 30 milionów premii za awans. xD


akcja całkowicie w stylu tych oszołomów ale mam cichą nadzieje, że to fejk

a jak nie to niech Morawiecki szybciutko sprzedaje swoje działki, może uciuła te 30 baniek

0

@AlexDark00 Wyżej napisałem, że jedynie jak Lewy zbliżył się do Leo to liczby bo gram sama w sobie jest poza jego zasięgiem a Ty mi zarzucasz, że stawiam Lewandowskiego na tym samym poziomie. xDD

Czytasz czasami posty rozmówcy, czy tak sobie nawalasz w klawiaturę dla samego pisania?

0

@AlexDark00 No tak, miałeś ostatnio muultum klasycznych 9 które zbliżyły się golami do Messiego czy Ronaldo.

Jak czytam Twoje komentarze odnośnie Lewego to mam obraz stereotypowego, zakompleksionego na punkcie innych Polaka, który jedynie co potrafi to umniejszać i dyskredytować innych, zamiast docenić że mamy super 9 która wlazła na światowy szczyt to plujesz na niego ciągle. xD jesteś stereotypowa polska w pigułce, mniej jadu więcej szczęścia byczku

0

@AlexDark00 Jak na klasyczna 9 to i tak super, ze golami zbliżył się do Leo. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt o zdrowych zmysłach nie sądził że będziemy mieli Polaka na takim poziomie, a tu proszę. Myślę, że drugiego takiego napadziora w Polsce już za naszego życia mieć nie będziemy

7

@Przemek2323 Lewandowski w jedyny sposób jaki zbliżył się do Messiego to liczby, gra poza zasięgiem jak dla całej reszty piłkarzy

1

@Herato Pomyśleć, że zamiast tego przereklamowanego grajka moglibyśmy oglądać Leo w maszynie Pepa

0

@michal26 Swoja robote wypełnił, osobiście dałbym mu jeszcze czas ale jeżeli w końcu nie będzie poprawy w grze (jeden mecz to trochę za mało) to out

7

@Roobo Kreowali klasycznej 9 sytuacje? Skandal. xDD

a w Barcelonie tak to wychodzi, ze ma już w LL 13 bramek i pewnie zmierza po króla strzelców

3

@michal26 Myślę, że kondycyjnie mógłby nie dojechać
Ale joker na 10,15 minut kiedy trzeba poszaleć na skrzydle to idealna opcja

1

@Janiama zwykły antypolak z niego

1

Po cholere Lewy zmieniał styl strzelania karniaczków to ja do teraz nie potrafię zrozumieć

1

@AlexDark00 No zawsze to TY musisz napisać o Lewym + jakieś wypierdy ogólne o Lewym. Tak jesteś jego hejterem,

4

Mimo wszystko ładny mecz, przegrana ale powalczyliśmy. Można być dumnym z chłopaków

5

@AlexDark00 Alex znowu hejtuje Lewusa? Tego nikt się nie spodziewał

9

@PatrychoO vibe euro 2016

4

Piękny Giroud przeskakuje Henrego w klasyfikacji najlepszych strzelców reprezentacji Francji.

7

Po cichu liczę, że Dembele wszystko się pomiesza w głowie i będzie zagrywał na Lewusa. :v

2

@DonAndresFCB no chyba, że dzisiaj się wylosuje ta głupsza wersja Dembele

0

@BorzyKrzys Nie oglądałeś Gry o Tron? xD

1

@MESSIah16 Pep który przez X czasu grał nawet bez klasycznej 9 teraz będzie grał z dwiema? xD

2

@Transu96 nie bardzo

0

@gumaz kolega specjalizujący się w pornografii w depresji xD

0

@Striker No tak, Epic idzie potężnie w crossy z innymi grami ale pieron wie jak na to zareaguje polska husaria. xD
a zawodu next-genowym patchem nie kumam, patch głównie na konsole - za darmo a niektórzy chyba oczekiwali pełnoprawnego DLC. :|w

1

Geralt w nowym sezonie wlatuje do fortnajta. xD
Ciekawe kiedy dupy społeczności bardziej pękną, kiedy rozczarują się next-genowym patchem za darmo po wywindowaniu oczekiwań czy po zobaczeniu Geralta w maszynce do hajsu Epica.

2



ale próbują wybrnąć xD

7



Korwin co ostatnio zyje pileczka xDD

0

@macio_944 Bardzo pozorna? Łagodnie powiedziane xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?