1

@DonCarletto Znając nowy standard cenowy zakręci się w okolicach 300 ziko

0

@Ojciec5tkidzieci Liczyłem, że wleci równo z serialem ale też nie jest źle. :D

1

3 marca 2023 The Last Of Us wjeżdża na pecety! Nareszcie. :D

1



Czekanko mocne

2



3W już nie ma ale Nulizmatyk ciagle nagrywa, sentyment ogromny do chlopakow

0

@Janas11224 Aktorka grająca Ellie ciągle budzi wątpliwości ale zobaczymy

0

@Rewolucja123 Czekam na pierwszy śnieg, żeby odwiedzić Skyrim! Jedyna słuszna gra na zimowe wieczory

Tylko problem z nia jest taki, ze trzeba go cholernie zmodować - a tego to juz mi sie nie chce xD

1

@macio_944 To co Rockstar zrobił w RDR2 to prawdziwy majstersztyk. Gierka imo wyprzedziła branżę - więc się nie dziwie Twojemu nastawieniu. :D

Ludzie narzekają, że tyle czekamy na nowe GTA ale jak R* ma w ten sposób podnosić poprzeczkę to imo warto. Niech działają ile potrzebują. :D Szkoda tylko, że trochę tryb fabularny poszedł w odstawkę na rzecz rozwijania multi (chociaż w RDR2 to nie pykło zbytnio)

2

@macio_944 Czekanko mocne na DLC do Cyberpunka, chętnie znowu pozwiedzam Night City

0

@ranger3120 o matko, ta strona jeszcze żyje? xD

0

@SitvMen sorry, to było do @wasacz xD

1

@SitvMen no ty tez szamiesz co niedziele kotlecika kiedy chlop na dworcu je sucha bulke

0

@konajoncek ale my nawet jak postawimy autobus to każdy może w niego wlecieć jak w masełko, czego tu unikać

1

@Rust_Cohle i nie udaje fidget spinnera

4



I cyk, większe składki na zdychanie w poczekalni

0

@Rust_Cohle Ciebie jeszcze trzyma po urlopie

16

@norbi77 jak ci ludzie moga rano w lustro patrzec to ja nie wiem

51



Cholera, koniec świata idzie. Maja z rigczem

0

@JordiAlbion paris poza zasiegiem tych marnych raperzyn

0

Wszyscy jaraja sie powrotem Kubana, a ja wciaz czekam na pewnego kocura z Krakowa



14

@Slazzy kategoria e jak mniemam?

9

To teraz top lucho za drewniaka taktycznego Xaviego, czy juz nam sie odwidziało?

4

https://pbs.twimg.com/media/FjYz-6LX0AEVO-5?format=png&name=small

Nie ma nic lepszego w wojsku, niż patriotyczna miłość do drugiego mężczyzny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2



młodociane juleczki jebla dostały podczas mundialu

1

@Medium Jak sprawić żeby polscy politycy się kompromitowali, a ich partie traciły głosy? Dać im dostęp do internetu, reszta zajmą się sami

13

https://x.com/VIPMaxwell/status/1600482979138117632

Obiad sam przychodzi, nic robic nie trzeba

0

@LionelM95 kategoria a to też pobory na mięso armatnie xd

2

@Emhyr nie ma najlepszego rapera, są tylko ulubieni

17

Dziwny dialog dziennikarza z Dumfriesem.

- Czy zdajesz sobie sprawę, że wyeliminowanie Messiego sprawi, że nie tylko Argentyna, ale i cały świat będzie w żałobie?
- Myślę, że w Holandii jest 16 milionów ludzi, którzy nie będą płakać.
- To wyjątek.
- A dla kogo my gramy?

Większość dziennikarzy sportowych, nie tylko w Polsce jak widać ma ładnie zryty beret xD

O ile nie złapałem się na fejka oczywiście

19

@JimMorrisonFCB Sprzedał kolegów i uciekł do Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?