marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto Znając nowy standard cenowy zakręci się w okolicach 300 ziko
0
@Ojciec5tkidzieci Liczyłem, że wleci równo z serialem ale też nie jest źle. :D
1
3 marca 2023 The Last Of Us wjeżdża na pecety! Nareszcie. :D
1
Czekanko mocne
2
3W już nie ma ale Nulizmatyk ciagle nagrywa, sentyment ogromny do chlopakow
0
@Janas11224 Aktorka grająca Ellie ciągle budzi wątpliwości ale zobaczymy
0
@Rewolucja123 Czekam na pierwszy śnieg, żeby odwiedzić Skyrim! Jedyna słuszna gra na zimowe wieczory
Tylko problem z nia jest taki, ze trzeba go cholernie zmodować - a tego to juz mi sie nie chce xD
1
@macio_944 To co Rockstar zrobił w RDR2 to prawdziwy majstersztyk. Gierka imo wyprzedziła branżę - więc się nie dziwie Twojemu nastawieniu. :D
Ludzie narzekają, że tyle czekamy na nowe GTA ale jak R* ma w ten sposób podnosić poprzeczkę to imo warto. Niech działają ile potrzebują. :D Szkoda tylko, że trochę tryb fabularny poszedł w odstawkę na rzecz rozwijania multi (chociaż w RDR2 to nie pykło zbytnio)
2
@macio_944 Czekanko mocne na DLC do Cyberpunka, chętnie znowu pozwiedzam Night City
0
@ranger3120 o matko, ta strona jeszcze żyje? xD
0
@SitvMen sorry, to było do @wasacz xD
1
@SitvMen no ty tez szamiesz co niedziele kotlecika kiedy chlop na dworcu je sucha bulke
0
@konajoncek ale my nawet jak postawimy autobus to każdy może w niego wlecieć jak w masełko, czego tu unikać
1
@Rust_Cohle i nie udaje fidget spinnera
4
I cyk, większe składki na zdychanie w poczekalni
0
@Rust_Cohle Ciebie jeszcze trzyma po urlopie
16
@norbi77 jak ci ludzie moga rano w lustro patrzec to ja nie wiem
51
Cholera, koniec świata idzie. Maja z rigczem
0
@JordiAlbion paris poza zasiegiem tych marnych raperzyn
0
Wszyscy jaraja sie powrotem Kubana, a ja wciaz czekam na pewnego kocura z Krakowa
14
@Slazzy kategoria e jak mniemam?
9
To teraz top lucho za drewniaka taktycznego Xaviego, czy juz nam sie odwidziało?
4
https://pbs.twimg.com/media/FjYz-6LX0AEVO-5?format=png&name=small
Nie ma nic lepszego w wojsku, niż patriotyczna miłość do drugiego mężczyzny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
młodociane juleczki jebla dostały podczas mundialu
1
@Medium Jak sprawić żeby polscy politycy się kompromitowali, a ich partie traciły głosy? Dać im dostęp do internetu, reszta zajmą się sami
13
https://x.com/VIPMaxwell/status/1600482979138117632
Obiad sam przychodzi, nic robic nie trzeba
0
@LionelM95 kategoria a to też pobory na mięso armatnie xd
2
@Emhyr nie ma najlepszego rapera, są tylko ulubieni
17
Dziwny dialog dziennikarza z Dumfriesem.
- Czy zdajesz sobie sprawę, że wyeliminowanie Messiego sprawi, że nie tylko Argentyna, ale i cały świat będzie w żałobie?
- Myślę, że w Holandii jest 16 milionów ludzi, którzy nie będą płakać.
- To wyjątek.
- A dla kogo my gramy?
Większość dziennikarzy sportowych, nie tylko w Polsce jak widać ma ładnie zryty beret xD
O ile nie złapałem się na fejka oczywiście
19
@JimMorrisonFCB Sprzedał kolegów i uciekł do Bayernu