0

@Kaamilos87 Bo Leo to teraz topowy rozgrywający

2

@HighestInTheRoom i co najgorsze chyba nikogo nie zdziwi jak pis znowu wygra te wybory

2



kraj mlekiem i miodem płynący

0

@Crystal37 O panie, ależ tutaj można listę zrobić.
Rzuć chociaż coś o swoich preferencjach, żeby zwęzić listę

5

@FabianMrozek O cholera, koniec świata się zbliża. Piszesz z sensem xD

4

@Aragorn33 Typ spadł ze schodów a Ci chcą dochodzenie wszczynać? To musi być fejk albo po prostu... ruscy.

0

O, gracze znowu się spłakali, że Cyberek dostanie wydanie GOTY.
Teraz nagle się obudzili z świadomością, że wydanie GOTY powinno o czymś świadczyć a nie być tylko ładnym nazewnictwem edycji kompletnej a kiedy Ubi wydał edycje GOTY do FC6 to siedzieli cicho - tak samo chociażby z Cieniem Mordoru czy mnóstwem innych gier, które dostało takie wydanie. xD


5

https://x.com/dal_refleksje/status/1598624555504893952

Japońscy fani z rigczem. Polecam cała nitke

16

@AlexDark00 Stereotyp wiecznie żywy:p

3

@gaucho104 A ty za to preferujesz obrzydliwy minimalizm. Czesio zagrał w pokera i tylko dzięki temu wychodzimy, bo piłeczki to tam nie było a rokowania na przyszłość bardzo mizerne.
Fajnie, że mamy awans ale to nie przykrywa wszystkich bolączek naszej kadry i polskiej myśli szkoleniowej.

0

@iniesta44 Patrząc na okoliczności to za jakiś czas wleci na duza promocje, można poczekać. :D

0

The Callisto Protocol zbiera łomot od graczy na Steam, ledwie 26% pozytywnych opinii.

Jak zwykle zawiodła optymalizacja. :|

0

@Luciano99 Typowy Stanowski xD

0

@tobiasson92 Wiadomo, że Kasa - dodatkowo piękne miasto i znany trener.
Chociaż to ostatnie najmniej pewnie ważne. xD

@Kuuba77 Z ciekawości - wymień Twoim zdaniem TOP5 SPD którzy grali w 2014-16. Imo myślę, że Krycha lekko wlatuje do TOP10 na swojej pozycji
i wcale nie zajmowałby 10 miejsca.

1

@GeneralXavi Cholera, dałem się złapać jak nowicjusz. :c

0

@GeneralXavi Mbappe nawet stopy w Realu nie postawił, Leo dorastał w Barcelonie wraz z wieloma kibicami i dołożył sporą cegiełkę do najlepszych lat w naszym klubie, nie do porównania imo xd

3

Awans awansem, fajnie że jest ale cała reszta pozostawia wiele do życzenia.
Tutaj imo nie obędzie się bez przebudowy całego systemu, od młodzików po seniorska piłkę. Lata pracy na które nas chyba nie stać. Finansowo jak i mentalnie.


Bo czego my możemy oczekiwać jak od dzieciaka piłkarze są szkoleni, że piłka parzy. Nie próbuj wyjść dryblingiem, na klepkę czy cokolwiek - wybij na pałę. :|

3

Ale dzisiaj LR zapłonie. Teraz te pierdoły to tylko podwieczorek przed kolacją. ^^

0

@BorzyKrzys to prawda

1

Ale niektórym ciężko się pogodzić, że ktoś nie czuje jakiegoś wielkiego przywiązania do reprezentacji i jutro będzie kibicował Argentynie. xD

0

@Kgorecki2500 Akurat Łukasz nie rozsiewałby byle fejka, ale kto wie - może coś jest na rzeczy, może to totalna bzdura

4



No cóż, taka kultura - trzeba szanować. :v

0

@4drian0 Niezdrowy fanatyzm, nie można śmieszkować z idola

0

@PatrychoO Umniejszanie chłopakowi bo się podpalił w jednej sytuacji

1

@JohnnyBarca Trafiony zatopiony xD

0

Cholera, patrząc na reakcje w szatni trenera Arabi po meczu z Argentyna chciałbym zobaczyć jego zachowanie po meczu z Polską, musiały wtedy głowy lecieć. :D

0

Ale teraz jest niedosyt po niestrzelonym karnym przez Lewego. Miła odmiana po czuciu rozczarowania, klasycznych 3 meczach - otwarcia, o wszystko i mecz o honor.
Teraz nawet jak odpadniemy to jak jeszcze ukąsimy chociaż Argentynę można być dumnym z chłopaków.

1

@Mario96w na upartego jakby Leo znowu zakończył karierę w reprezentacji to nawet o top 3 może powalczyć xD

0

@PsychoFanBlaugrana2 Dlaczego?

@mekston Wszystko zależy kiedy Lewy zdecyduje się zakończyć grę dla kadry ale tak czy siak - TOP strzelców w LM, Bundeslidze i w reprezentacjach. Takiego Polaka rodaka to już moje oczy nie zobaczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?