marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean Promo też pewnie związane z filmem, bo inne gry z serii nie zostały przecenione
a zwykle to wszystkie bf'y wlatuja na przecene
0
Ależ znowu tłumy graja w Battlefielda 1, netflix to jednak ma moc xd
2
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316537241_688691952620595_6282710695966446574_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=X-xlUJTXhKYAX89zhIu&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfB1fqCgJ0mZkp-MLQ2Ql-VzlvPmIC3odNdlmYHXGySUlw&oe=637ECD08
eripe na jakiego nie zasługujemy
0
@Pogba czyli trzeba czekac kilka edycji az poziom wzrośnie, bo jednak pileczki tak fajnie na tym poziomie sie nie oglada. :|
1
Ale emocje, co to w ogóle za uwno? xDD
1
@Ojciec5tkidzieci Imo euro jeszcze bardziej pogrążyłoby Polska gospodarkę, zwyczajnie nas na to nie stać
0
@AlexDark00 no właśnie brakuje konkretnych danych żeby porównać
A co do samego mundialu to szczerze nie wiem, może zerknę na mecze Polski i Argentyny ale totalnie nie czuję tego mundialu, może mi się jeszcze entuzjazm odpali jak to już ruszy na poważnie
0
@AlexDark00 Twoje dopowiedzenie, ale jeżeli faktycznie liczba śmierci w Brazylii zakręciła się w okolicach 10 ludzi, to nie uważasz że z budowa stadionów w Katarze było cos nie tak, skoro zginęło tam kilka tysięcy ludzi?
1
@sonek
łap
2
@LukaszFan Jakoś nie mogę poczuć tej magii Mundialu, czekam na piłeczkę Xaviego ale z ciekawości zerknę na Leo czy nasza Polske.
0
@AlexDark00 Rzuć jakiś artykuł ilu to ludzi zginęło podczas budowy stadionów w Brazylii, ciekawe czy chociaż 1/10 tego co w Katarze.
3
Kultura łamania praw człowieka. ^^
7
@VegetaPolska zawsze źle życzę Realowi więc kibicuje temu transferowi
1
@kamilop jak najbardziej zasługuje, piękne liczby i kluczowy gracz przy trofeach zdobytych przez Real
0
@AlexDark00 to jak nie szanują innych kultur u siebie niech nie organizują mundialu, proste
Ale to już zarzut w stronę UEFY, nie kataru
1
@kamilop to trzeba stworzyć inna nagrodę, bo zp nigdy nie była i nie będzie za całokształt kariery
0
@AlexDark00 Szkodliwa to jest kultura ktora Ty nakazujesz szanować xD
Btw, ciekawe rozumowanie. Katar trzeba szanować, bo to ich kultura. Kit z tym, że norma tam jest łamanie praw człowieka, kobiety nawet ramion za bardzo nie mogą pokazywać, jak zostałeś ofiarą molestowania czy gwałtu to lepiej tego nawet nie zgłaszać bo będzie przechlapane ale to to lgbt to chora ideologia zniszczenia xDD
4
Opaskę Neymara z napisem "Jezus 100%" ocenzurowali to się niektorzy burzyli, że tak nie można cenzurować
Neuer chce wystąpić z opaska one love to już hejt, bo wspiera IDEOLOGIE xD
Wiadomo, że nie wszyscy kierują się podwójnymi standardami i popierają totalny brak polityki, Religi czy poglądów w piłce nożnej ale są też w.w gagadki.
1
@DaPidejpi o jejku, nie możesz obrażać ludzi od części od rowera? Jak mi przykro. :(
3
@ObiwanKenobi Korwin ma 270 tysięcy obserwujących, o czym to świadczy? O niczym.
1
@MESSIah16 No zawsze mógł siedzieć cicho a nie usprawiedliwiać się xD
10
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316110625_965503227763454_5943173828759540236_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=5h9jUdGouAkAX_zzDt9&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfDT-NjycBufLkaxRfeMj_hx35XxmVp4OBZVQ9YVKbfYUA&oe=637BF7BE
Taki klient to skarb. :D
0
@Kazragore Tak to jest jak się nie umie rozróżnić gry od rzeczywistości. Niech ktoś im dobrego psychiatrę poleci xD
3
@Amigo_Blanco walki na arenach oczywiście na śmierć i życie
Publiczne egzekucję ku ucieszy gawiedzi, wymieniać można w nieskończoność
No ale oczywiście to teraz ludzie są fuj i be xd
2
PETA ponoć chce, żeby nowy GOW zawierał tryb gdzie... nie walczymy z zwierzętami. xD
1
@Rust_Cohle bez przesady xd
13
@Firestone A zeby katar zakończył mudial z zerowym dorobkiem punktowym i jakimś solidnym upokorzeniem na boisku
@Hosh Przecież tym też się oburzają, cała ta otoczka wokół mundialu jest zwyczajnie obrzydliwa
0
Zeby tylko nasi wrocili z Mundialu cali i zdrowi. Jeszcze nam tego brakuje, zeby w tak chorym sezonie zmasakrowal nam kadre turniej reprezentacyjny
3
@MesQueUnClub96 jakie boty, na fb takie komentarze od starszych osob to standard xd
2
To jak FIFA daje sie kupić szejkom za trochę ojro jest zwyczajnie przykre xD