marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
a w Polsce dalej beda gonic za 2 gramy xD
10
@Commandement Nie podobno, a już oficjalnie jest remake zapowiedziany i robi je zewnętrzne studio, nie Redzi
0
@4drian0 Na pececie to jeszcze pół biedy, bo tam już i tak wszystko oparte na kluczach jest ale konsolowców taka zmiana imo może zaboleć xD
2
@jeonek Leo akurat jest najmniej winny za nasze kompromitacje.
0
@Marcelinho99 A kto to porządny trener? Klopp który przez kilka lat budował Live, zanim zaczął zbierać żniwa? Przecież po roku też byś go wyrzucał xD
2
@Marcelinho99 I co pół roku/rok nowy trener? Jedziemy tak już od jakiegoś czasu i jakoś efektów nie widać.
1
Najważniejsze żeby nasi się teraz nie podłamali. Po cichu liczę, że Barca pokaże pazur i w końcu ogramy tenBayern.
2
@Kgorecki2500 Dla mnie to już nutka naiwności :D
0
Ej, wy to tak nieironicznie wierzyliście, że Pilzno ogra Inter? xDD
1
@Janas11224 Nikt tak nie ocali Polski jak wielki pis z jarosławem na czele
1
@wasacz Taktyka Ubisoftu ^^
4
https://www.thewitcher.com/pl/news/46228/powstaje-remake-pierwszego-wiedzmina
Ojezu :D
Ale się jaram, pierwszy wiedźmin to klimatyczna miazga. Chyba czas na małe ulepszenie kompa. :D
0
@TR3YWAY Króciutko, wywalić cała psychiatrie i psychologie, zamiast lekarstw tesc w dupala i jedziemy
0
Pierwsza część Plague Tale zakończona, średnio się wyrobiłem przed "2" ale teraz już z czystym sumieniem można kupować. :D
0
@Pewex Widzę zakładasz wariant optymistyczny. :D
2
O cholera, Martin ponoć napisał 3/4 Wichrów Zimy - może jeszcze jakieś 3-4 lata i dostaniemy przedostatni tom Gry o Tron xDD
3
@Sysia11 Wszystko zależy od regionu w którym mieszkasz
8
@tomek8756 imo nic kontrowersyjnego, tak to wygląda
2
@draxidox Wciąż walczymy o puchary krajowe, jeszcze kilka miesięcy temu na kolanach byście błagali żeby chociaż o takie coś walczyć a teraz koniec sezonu w październiku xd
1
Klasyczek, narzekanie na skład a potem dzieje się to xd
0
@wojtekwojtkowski999 a co ty łobuzie naszemu byłemu piłkarzowi zabawę kradniesz ;v
2
@Khajio A nie oblał ich bo miał wtedy jakiś problem z kolanem? Teraz chyba w miarę git z jego kontuzjami
0
@Encore O kurde, Hulk mnie w tym zestawieniu zaskoczył xD
1
@Kgorecki2500 A jak ktoś nie chce jeść z jakiegoś powodu mięsa? dzięki mięsno podobnym wyrobom może łatwiej się odzwyczaić, a jak lubi taki smak to ma jeszcze łatwiej.
1
@tomek8756 Bo ma to smakować mięsem, ale nie być mięsem. Proste
11
@FabianMrozek boli Cie potężny Arsenal
1
@Xpert77 To tylko pokazuje jak fifa jest toksyczna gra xd
1
@Lionel_Messi10 No ale jednak kryteria @masq miały jakieś podłoże logiczne, chociażby minimalne a twoje zwyczajnie się gryzą same ze sobą.
1
@bartas97 No organizatorzy za to ladnie beknac powinni
2
@masq Napisałeś już kto według Ciebie jest GOATem w piłce nożnej? Jeżeli nie chcesz dzielić się taką informacją, to podeślij na pw bo jestem w sumie ciekawe który piłkarz zalicza większość Twoich kryteriów