marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Encore Nie chciałbym być SO czy bramkarzem gdyby taka bestia na mnie leciała xD
0
@sebasek99 No nie wiem, woda w wino, chodzenie po wodzie. Jezus ewidentnie jechał na czitach
0
@FC1899Barca Ty w ogóle czytałeś artykuł na który się powołujesz czy tak sobie pieprzysz dla samego pieprzenia? xDD
0
@wojopancer Ty to pewnie katujesz muzyke klasyczna 24/24
3
@Medium właśnie to było moje pierwsze skojarzenie xD
5
https://x.com/PawelOzdoba/status/1581007130198364161
Chłop co się urodził na bliskim wschodzie i ma cerę rodem z północnych regionów xD
klata też niczego sobie
1
@NaFazieHitman Pewnie Pezet jest jednym z twoich ulubionych grajków, nie? xD
0
@FC1899Barca I zajebiście
2
@BaroPodertos Nie pierwszy i nie ostatni raz ludzie wycieraja sobie mordy tym sloganem
17
@LioNey99 No to mamy to zasuwanie, pressing i brak dziada Messiego
i co jeszcze mamy? prawdopodobnie lige europy xD
3
@hayek To niezła porcja dla dwóch osób xD Tak na oko patrząc to z dwie takie porcje trzeba wszamać żeby się najeść
5
@Bobo25 Tutaj akurat śmiało można uwierzyć TVNowi. :| Większość składowisk na naszym śląskim zadupiu odzwonione i nigdzie nie ma xD
2
@NaFazieHitman Spotifaj na koszulkach to najlepsze co nas ostatnio spotkało imo
0
@Danny Gaucho No nie wyszła, bo w niej nie grała. Proste :|
1
@AlexDark00 Nie wiem i nie mam zamiaru gdybać bo to nie ma nutki sensu w sobie xD
24
@tomek8756 To jest właśnie różnica, Lewy nawija o wyzwaniach a tymczasem Busi już usprawiedliwia jak coś nie zagra xDD
1
@Suzu Pod względem trofeów świetny wynik, pytanie jakby to wyglądało jeżeli chodzi o grę. Czy byłaby zauważalna poprawa, czy dalej śmigamy na miliard wrzutek i ślizgamy się cały sezon
0
@GeneralXavi Zależy, Eric nie pokrył ale Pique złamał spalonego jak junior
5
@Rust_Cohle Przecież zaraz napisze, że gdyby grał Luuk De Jong to moglibyśmy wygrać, bo on oferuje inne ustawienie się bla, bla bla robiłby przestrzeń w innych sektorach boiska i takie tam. Zawsze się coś znajdzie
1
@Czechuton musisz wydać jakieś 300 zł na aktualizacje gry teraz
1
@Pewex no ma racje, nie ma nawet o czym dyskutowac xd
4
Minister edukacji już nawet z heteroseksualnością ma problem xD
Aczkolwiek po części rigcz, jeżeli jakaś parka, niezależnie od orientacji seksualnej przesadza w miejscu publicznym to zasługuje na delikatna krytyke
1
@MiGzi jakies problemy od ea jak zwykle, ale nie ukrywam byl juz stan przedzawalowy xd
1
@DaPidejpi Eryczek to druga osobowość BI xD
1
Wut? zniknęły mi wszystkie gierki z origina xDD
0
@Kamiloza91 Nawet jak młodzik będzie robił babole jak Pique to jest szansa, ze wyciągnie wnioski i się poprawi
u takiego Pique już bedzie tylko gorzej xD
1
@Pitinho Bo bywają sędziowie którzy prezentują poziom jak Pique na boisku
0
@masq Na straty Pedriego patrzy się inaczej niż na straty amigosow, jeden to mlody, przyszłościowy grajek który ma papiery na TOP i jeszcze sporo do poprawy a już i tak gra świetnie a Busi to weteran i jakby nie patrzeć legenda tego klubu
0
O matko, wódz chce się dobrać do Żabek xD Przecież to będzie upadek tych sklepów
3
@Rust_Cohle Czyli zaraz mozemy sie spodziewac wiadomosci w stylu
"czesc, jestem tu nowy"