8

@Encore Nie chciałbym być SO czy bramkarzem gdyby taka bestia na mnie leciała xD

0

@sebasek99 No nie wiem, woda w wino, chodzenie po wodzie. Jezus ewidentnie jechał na czitach

0

@FC1899Barca Ty w ogóle czytałeś artykuł na który się powołujesz czy tak sobie pieprzysz dla samego pieprzenia? xDD

0

@wojopancer Ty to pewnie katujesz muzyke klasyczna 24/24

3

@Medium właśnie to było moje pierwsze skojarzenie xD

5

https://x.com/PawelOzdoba/status/1581007130198364161

Chłop co się urodził na bliskim wschodzie i ma cerę rodem z północnych regionów xD
klata też niczego sobie

1

@NaFazieHitman Pewnie Pezet jest jednym z twoich ulubionych grajków, nie? xD

0

@FC1899Barca I zajebiście

2

@BaroPodertos Nie pierwszy i nie ostatni raz ludzie wycieraja sobie mordy tym sloganem

17

@LioNey99 No to mamy to zasuwanie, pressing i brak dziada Messiego

i co jeszcze mamy? prawdopodobnie lige europy xD

3

@hayek To niezła porcja dla dwóch osób xD Tak na oko patrząc to z dwie takie porcje trzeba wszamać żeby się najeść

5

@Bobo25 Tutaj akurat śmiało można uwierzyć TVNowi. :| Większość składowisk na naszym śląskim zadupiu odzwonione i nigdzie nie ma xD

2

@NaFazieHitman Spotifaj na koszulkach to najlepsze co nas ostatnio spotkało imo

0

@Danny Gaucho No nie wyszła, bo w niej nie grała. Proste :|

1

@AlexDark00 Nie wiem i nie mam zamiaru gdybać bo to nie ma nutki sensu w sobie xD

24

@tomek8756 To jest właśnie różnica, Lewy nawija o wyzwaniach a tymczasem Busi już usprawiedliwia jak coś nie zagra xDD

1

@Suzu Pod względem trofeów świetny wynik, pytanie jakby to wyglądało jeżeli chodzi o grę. Czy byłaby zauważalna poprawa, czy dalej śmigamy na miliard wrzutek i ślizgamy się cały sezon

0

@GeneralXavi Zależy, Eric nie pokrył ale Pique złamał spalonego jak junior

5

@Rust_Cohle Przecież zaraz napisze, że gdyby grał Luuk De Jong to moglibyśmy wygrać, bo on oferuje inne ustawienie się bla, bla bla robiłby przestrzeń w innych sektorach boiska i takie tam. Zawsze się coś znajdzie

1

@Czechuton musisz wydać jakieś 300 zł na aktualizacje gry teraz

1

@Pewex no ma racje, nie ma nawet o czym dyskutowac xd

4



Minister edukacji już nawet z heteroseksualnością ma problem xD

Aczkolwiek po części rigcz, jeżeli jakaś parka, niezależnie od orientacji seksualnej przesadza w miejscu publicznym to zasługuje na delikatna krytyke

1

@MiGzi jakies problemy od ea jak zwykle, ale nie ukrywam byl juz stan przedzawalowy xd

1

@DaPidejpi Eryczek to druga osobowość BI xD

1

Wut? zniknęły mi wszystkie gierki z origina xDD

0

@Kamiloza91 Nawet jak młodzik będzie robił babole jak Pique to jest szansa, ze wyciągnie wnioski i się poprawi
u takiego Pique już bedzie tylko gorzej xD

1

@Pitinho Bo bywają sędziowie którzy prezentują poziom jak Pique na boisku

0

@masq Na straty Pedriego patrzy się inaczej niż na straty amigosow, jeden to mlody, przyszłościowy grajek który ma papiery na TOP i jeszcze sporo do poprawy a już i tak gra świetnie a Busi to weteran i jakby nie patrzeć legenda tego klubu

0

O matko, wódz chce się dobrać do Żabek xD Przecież to będzie upadek tych sklepów

3

@Rust_Cohle Czyli zaraz mozemy sie spodziewac wiadomosci w stylu
"czesc, jestem tu nowy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?