0

@Aragorn33 Strasznie szybko? xD

0

@Nessi2021 kto ma udowodnić swoją pensje?

1

@MesQueUnClub_87 Pomijając problemy ze strony EA na pececie to gra mi się mega średnio, piłkarze są bardziej drewniani, nie ma tej płynności

no ale z poważnymi wnioskami to poczekam tak do 10 aktualizacji bo wtedy będzie wiadomo w jakim kierunku pójdzie fifa. :|

0

@CuleLbn On? jakiś nowy nabytek?

2

@Sensible Już myślałem, że @masq coś przeskoczyło w głowie xD

2

@urbipl bardzo mądrze zaprojektowany stadion xd

1

@avanes 200 milionow tam, 70 baniek tam, 5 miliardow tam
musimy faktycznie byc bardzo bogatym krajem skoro skoro stac nas wyrzucać pieniadze w bloto

1



O cię panie, już się mówi o ponad 30 ofiarach..

0

Co by nie sądzić o tej sytuacji trzeba przyznać, że ładnie nas rozegrali

0

@Gibbon_FCB Co roku jest ten rok xD

0


Nowy Dead Space robi wrażenie, pewnie go nawet nie ukończę jak większości horrorów które zaczynam ale kiedyś trza się przemóc xD

7

@Rl9k1nG atomówki w łapach pisiorów, jednak beda te reparacje od Niemców xDD

1

https://x.com/otwieramy/status/1577247819882057728

Czemu mnie nie dziwi, ze taką flagę możemy podziwiać na stadionie? xD

0

@Ojciec5tkidzieci I tak już jest dużo lepiej pod tym względem, świadomość na temat depresji powolutku się zwiększa

0

@VandaI gra słaba ale gdyby nie babol sędziego prawdopodobnie wywieźlibyśmy jeden punkt, tak to wywozimy zero i sytuacja w LM robi się niezbyt optymistyczna.

0

O kurde, pierwszy raz mi się normalnie FIFA uruchomiła, bez żadnego kombinowania. Komentarza jak nie było tak nie ma, ale to już jest jakiś postęp. :|

15

@Lionel_Messi10 i przez 7 lat nie strzelił gola na wyjeździe, genialny napastnik ale LM to słabszy element w jego karierze

49

@Lionel_Messi10 Nie no, akurat Suarez w LM to nieporozumienie xD

1

Znowu przerwa reprezentacyjna i nasza gra siada? Przypadek? :|

0

@Gibbon_FCB To niezłe porównanie xD

0

@AmigoBlancos przesiadł się w całości na TT

I bardzo dobrze imo xd

0

@Transu96 Viserysa zżera choroba, stąd aż takie zmiany

A taki Cole w ogóle się nie postarzał :v

0

Ale ludzie są dziwni, nowa aktorka grająca Rhaenyre już gdzie niegdzie dostaje hejt, że nie jest jakimś kanonem współczesnego piękna a tymczasem książkowy opis jasno mówi, że ona nawet wagi nie straciła po 3 ciążach xD

1

@AlwaysBlaugrana żeby ich ahoj miało w końcu sens

0

@Chaoss na steam chyba jeszcze promocja jest

1

@Deviler potwierdzam xDD

4

@clyde Nutka obawy zawsze będzie, zresztą teraz przy każdej grze można się obawiać ale wierzę, że Redzi wyciągnęli lekcje z premiery CP.

0

@Sulimo Mam od tego swoich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4


z IP nie rezygnują.
I bardzo dobrze.

a nowy wiedźmin zapoczątkuje trylogie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?