marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Strasznie szybko? xD
0
@Nessi2021 kto ma udowodnić swoją pensje?
1
@MesQueUnClub_87 Pomijając problemy ze strony EA na pececie to gra mi się mega średnio, piłkarze są bardziej drewniani, nie ma tej płynności
no ale z poważnymi wnioskami to poczekam tak do 10 aktualizacji bo wtedy będzie wiadomo w jakim kierunku pójdzie fifa. :|
0
@CuleLbn On? jakiś nowy nabytek?
2
@Sensible Już myślałem, że @masq coś przeskoczyło w głowie xD
2
@urbipl bardzo mądrze zaprojektowany stadion xd
1
@avanes 200 milionow tam, 70 baniek tam, 5 miliardow tam
musimy faktycznie byc bardzo bogatym krajem skoro skoro stac nas wyrzucać pieniadze w bloto
1
O cię panie, już się mówi o ponad 30 ofiarach..
0
Co by nie sądzić o tej sytuacji trzeba przyznać, że ładnie nas rozegrali
0
@Gibbon_FCB Co roku jest ten rok xD
0
Nowy Dead Space robi wrażenie, pewnie go nawet nie ukończę jak większości horrorów które zaczynam ale kiedyś trza się przemóc xD
7
@Rl9k1nG atomówki w łapach pisiorów, jednak beda te reparacje od Niemców xDD
1
https://x.com/otwieramy/status/1577247819882057728
Czemu mnie nie dziwi, ze taką flagę możemy podziwiać na stadionie? xD
0
@Ojciec5tkidzieci I tak już jest dużo lepiej pod tym względem, świadomość na temat depresji powolutku się zwiększa
4
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310700833_2058269591031649_1858230722448961591_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=to0bB5wFhEwAX9gyced&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-xJbtwS3QQtkOPeIaGkiKuW3kuuADlwZuko5DXpzSrFA&oe=6342416F
Ale Ilicic się postarzał w ciągu dwóch lat z hakiem, widać że choróbsko go dojechało
0
@VandaI gra słaba ale gdyby nie babol sędziego prawdopodobnie wywieźlibyśmy jeden punkt, tak to wywozimy zero i sytuacja w LM robi się niezbyt optymistyczna.
0
O kurde, pierwszy raz mi się normalnie FIFA uruchomiła, bez żadnego kombinowania. Komentarza jak nie było tak nie ma, ale to już jest jakiś postęp. :|
15
@Lionel_Messi10 i przez 7 lat nie strzelił gola na wyjeździe, genialny napastnik ale LM to słabszy element w jego karierze
49
@Lionel_Messi10 Nie no, akurat Suarez w LM to nieporozumienie xD
1
Znowu przerwa reprezentacyjna i nasza gra siada? Przypadek? :|
0
@Gibbon_FCB To niezłe porównanie xD
0
@AmigoBlancos przesiadł się w całości na TT
I bardzo dobrze imo xd
0
@Transu96 Viserysa zżera choroba, stąd aż takie zmiany
A taki Cole w ogóle się nie postarzał :v
0
Ale ludzie są dziwni, nowa aktorka grająca Rhaenyre już gdzie niegdzie dostaje hejt, że nie jest jakimś kanonem współczesnego piękna a tymczasem książkowy opis jasno mówi, że ona nawet wagi nie straciła po 3 ciążach xD
1
@AlwaysBlaugrana żeby ich ahoj miało w końcu sens
0
@Chaoss na steam chyba jeszcze promocja jest
1
@Deviler potwierdzam xDD
4
@clyde Nutka obawy zawsze będzie, zresztą teraz przy każdej grze można się obawiać ale wierzę, że Redzi wyciągnęli lekcje z premiery CP.
0
@Sulimo Mam od tego swoich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
z IP nie rezygnują.
I bardzo dobrze.
a nowy wiedźmin zapoczątkuje trylogie