marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407 Jak ktoś lubi przepłacać za logo to jest git :p
22
Niewdzięczne te kobiety sa strasznie :|
1
@Danny Gaucho Przeskoczyło w głowie.
Tylko w złą stronę
5
@Bartula przynajmniej da się oddychać i człowiek nie zdycha w pracy po godzinie
2
https://glamrap.pl/mata-na-scenie-z-7-letnia-fanka/
ale trzeba mieć pusty łeb jako rodzic żeby zabrać 7 latkę na koncert maty xdd
0
@betonito bo jest słaby
9
@msmsms Nie był taki zły dla oka? Oj, pamięć typowego kibica. xD
6
No, chociaż żaglówki sobie popływają. Dobra inwestycja
0
@Ksavix nie wierzę telewizji publicznej
2
@Adran360 z mlekiem smaczniejsza, kalorie odcinam nie słodząc. :|
28
Czasami warto przejrzeć galerie na starym telefonie, trafi się perełka. :D
https://zapodaj.net/e4ba5fdae251f.jpg.html
0
@Ksavix TVP1 i wiarygodność tej masakracji spada do 0
1
@Medium bo żiru jest najpiękniejszy
1
@Przemek2323 No te rzeźnickie zachowania robią spora różnice w tym porównaniu. Pepe to był zwykły boiskowy psychol, Vini lubi tylko przypajacować
55
Ależ polski internet huczał jak Leo nie szło pod względem liczb w zeszłym sezonie...
teraz kiedy mu idzie wyśmienicie coś ludzie pochowali się do jaskiń. :D
0
@ChampionLW pewnosci nie masz
i nawet jezeli puścili fejka, żeby zdobyc jakas popularnosc to ktos powinien sie tym zainteresowac
9
@FC1899Barca bo to jakiś dev build pod testy? :| na niektórych wyciekach NPC nie miały nawet tekstur twarzy
0
@arasz1819 Ze niby ja jestem ta biala częścią? :|
6
@Image sam za Ronaldo nie przepadam ale to jak niektórym siadł na banie jest przerażające xd
7
Trochę zaczyna mnie bawić obwinianie Ronaldo za obecna sytuacje Juventusu. xD
Włosi ewidentnie przespali zmianę pokoleniowa, topowych zawodników próbowali zastąpić takimi plackami jak Arthur, jedna z najlepszych defensyw na świecie wzmocnili Matthijsem co nawet w 1/3 nie oddało spokoju jaki zapewniali Chiellini czy Bonucci w prime.
Imo jedyny problem z Ronaldo i Juve, to że wydali na niego jakieś 100 milionów + gigantyczna pensja, kiedy mieli spory spadek jakości w samej kadrze.
Podoba sytuacja jest teraz z Ronaldo i United, wszystko wina CR7 a wszyscy co trochę kojarzą United to wiedza, ze oni mieli jeden przebłysk za Mou i tyle, od czasów odejścia Fergusona wszyscy tam kopali sie po czołach.
2
@cris2706 porównaj sobie składy z okresu kiedy Juve dominowało ligę i te z ostatnich dwóch sezonów chociażby xd
0
@Gadulec i cyk, kolejne 10 wydan GTA5
1
@cris2706 Oglądanie takich streszczen zamiast normalnego serialu to strata czasu, traci się większość zabawy
1
@PawkoFCB Wczoraj była 9 rocznica premiery GTA5. Pewnie kontrolowany przeciek
8
Przecież ta partia to piekna parodia polskiej polityki xd
4
@mateusz1989VeB Ale to chyba było w przerwie na meczu, nie?
0
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=9GfPx1yAxQ0
A co my tutaj mamy? ^^
0
@Transu96 Ruscy je zdobyli z jakiś płatnych materiałów GameStara
1
@Gwyn zazwyczaj mam jakies egzotyczny komentarz na strumyku wiec nic nie rozumiem i jest fajnie
4
@mateusz1989VeB >Może po nich chodzić, biegać i cokolwiek
>dlatego napisałem, żeby oficjalnie mu pozwolili
Nie, nie rozumiem. :|