1

@mientusek1407 Jak ktoś lubi przepłacać za logo to jest git :p

22



Niewdzięczne te kobiety sa strasznie :|

1

@Danny Gaucho Przeskoczyło w głowie.
Tylko w złą stronę

5

@Bartula przynajmniej da się oddychać i człowiek nie zdycha w pracy po godzinie

2

https://glamrap.pl/mata-na-scenie-z-7-letnia-fanka/

ale trzeba mieć pusty łeb jako rodzic żeby zabrać 7 latkę na koncert maty xdd

0

@betonito bo jest słaby

9

@msmsms Nie był taki zły dla oka? Oj, pamięć typowego kibica. xD

6



No, chociaż żaglówki sobie popływają. Dobra inwestycja

0

@Ksavix nie wierzę telewizji publicznej

2

@Adran360 z mlekiem smaczniejsza, kalorie odcinam nie słodząc. :|

28

Czasami warto przejrzeć galerie na starym telefonie, trafi się perełka. :D
https://zapodaj.net/e4ba5fdae251f.jpg.html

0

@Ksavix TVP1 i wiarygodność tej masakracji spada do 0

1

@Medium bo żiru jest najpiękniejszy

1

@Przemek2323 No te rzeźnickie zachowania robią spora różnice w tym porównaniu. Pepe to był zwykły boiskowy psychol, Vini lubi tylko przypajacować

55

Ależ polski internet huczał jak Leo nie szło pod względem liczb w zeszłym sezonie...

teraz kiedy mu idzie wyśmienicie coś ludzie pochowali się do jaskiń. :D

0

@ChampionLW pewnosci nie masz

i nawet jezeli puścili fejka, żeby zdobyc jakas popularnosc to ktos powinien sie tym zainteresowac

9

@FC1899Barca bo to jakiś dev build pod testy? :| na niektórych wyciekach NPC nie miały nawet tekstur twarzy

0

@arasz1819 Ze niby ja jestem ta biala częścią? :|

6

@Image sam za Ronaldo nie przepadam ale to jak niektórym siadł na banie jest przerażające xd

7

Trochę zaczyna mnie bawić obwinianie Ronaldo za obecna sytuacje Juventusu. xD
Włosi ewidentnie przespali zmianę pokoleniowa, topowych zawodników próbowali zastąpić takimi plackami jak Arthur, jedna z najlepszych defensyw na świecie wzmocnili Matthijsem co nawet w 1/3 nie oddało spokoju jaki zapewniali Chiellini czy Bonucci w prime.

Imo jedyny problem z Ronaldo i Juve, to że wydali na niego jakieś 100 milionów + gigantyczna pensja, kiedy mieli spory spadek jakości w samej kadrze.

Podoba sytuacja jest teraz z Ronaldo i United, wszystko wina CR7 a wszyscy co trochę kojarzą United to wiedza, ze oni mieli jeden przebłysk za Mou i tyle, od czasów odejścia Fergusona wszyscy tam kopali sie po czołach.

2

@cris2706 porównaj sobie składy z okresu kiedy Juve dominowało ligę i te z ostatnich dwóch sezonów chociażby xd

0

@Gadulec i cyk, kolejne 10 wydan GTA5

1

@cris2706 Oglądanie takich streszczen zamiast normalnego serialu to strata czasu, traci się większość zabawy

1

@PawkoFCB Wczoraj była 9 rocznica premiery GTA5. Pewnie kontrolowany przeciek

8



Przecież ta partia to piekna parodia polskiej polityki xd

4

@mateusz1989VeB Ale to chyba było w przerwie na meczu, nie?

0

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=9GfPx1yAxQ0


A co my tutaj mamy? ^^

0

@Transu96 Ruscy je zdobyli z jakiś płatnych materiałów GameStara

1

@Gwyn zazwyczaj mam jakies egzotyczny komentarz na strumyku wiec nic nie rozumiem i jest fajnie


4

@mateusz1989VeB >Może po nich chodzić, biegać i cokolwiek
>dlatego napisałem, żeby oficjalnie mu pozwolili

Nie, nie rozumiem. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?