1

@Sulimo Cho lepiej na prawdziwe fantasy - Ród Smoka a nie jakieś szmiry

1

@Przemek2323 no tak, my mamy wegla na 200 lat

0

@AllBundy Jeszcze ma wiele do poprawy. Lepszy rywal łatwiutko pokazuje jego słabe strony

0

@TheNekro94 No, jak dziewczyny twerkuja i nie wiadomo co robią na klipach to wszystko w porządku, żadnej nagości - żadnego erotyzmu. :|

28



Nie no, takich klasyków nie można usuwać.

14

Wciaz jestem w szoku jak Dembele sie zmienil mentalnie, jakby nam go podmienili :|

1

@michal26 rzuć w niego kamieniem z napisem love

21

Matko boska, Kaczyński zachęca do oszczędzania zawyzeniem ceny prądy, przecież wielorodzinne domy to święta spędza przy swieczkach dzięki temu swirowi

a tymczasem Czarnek chce zrobic wlasnego tik toka... za 30 milionow zlotych, wyciagnietych prosto od podatników. Jezeli PIS znowu wygra wybory to naród Polski zasługuje na robienie za miskę ryżu.

3

@TurtleTheCat Łyknąłem w jeden dzień, mega wciągnęło. :D

0

@tristan87 Jak sobie przypomnę, że jarałem się jego kółeczkami i widziałem w nim TOP pomocnika na lata to mi delikatnie wstyd. xDD

1

Obejrzałem Edgerunners i jako totalny laik anime bawiłem się zacnie. :D Człowiek nawet ochoty na powrót do Night City nabrał. :D

Poczekam sobie na DLC i machnę jeszcze raz na 100%. Mam nadzieję, że Redzi jeszcze zainwestują w Cyberpunka, bo mają w łapach potężne uniwersum

1

@adambądkowski93 Króciutko xDD

2

@Majczel97 Nie, zaburzeń psychicznych czy nawet chorób które już drążą w głowie nie można rozważać pod względem odwaga/głupota.

0

@4drian0 Żenada ale tik-tok to teraz swietny sposób zeby dotrzeć do młodszego odbiorcy. :D

28

@Deviler depresja to zupełnie inna skala niz Twoje fatalne samopoczucie xDD

1

@TheNekro94 Zależy kto z czego ma frajdę. :D Weź sobie chociażby gry Paradoxu, tona mechanik do nauki, dziesiątki jak nie setki godzin żeby wszystko skumać na odpowiednim poziomie i cyk, jedne z popularniejszych RTSów. :D

8

Ostatnie sytuacje w świecie piłki nożnej pokazały, że nieważne jaką technologie zaoferują sędziom do pomocy, nic to nie da jeżeli odpowiadać za to będą kretyni.

0

@jedrek7000 Pojawiło się kilka nowych nabytków, których trzeba wpasować w układankę Xaviego?

2

Co wy pieprzycie o pęknięciu baloniku? Xavi dopiero buduje drużynę, zgrywa a wam juz balonik pękł xD

0

La Bamba narzeka, więc pewnie Alonso i Christensen zagrają super mecz. :|

0

@!34RC3!_0N4 Nikt jeszcze nie nagrał albumu, gdzie każdy utwór by mi siedział. :|

0

@messi564 A gdzie tam, świetny Restart jeszcze rzucił razem z Piotrkiem. Tylko do dwóch ostatnich solowych projektów można mieć zastrzeżenia ale nawet śpiewany Bonson z Króla Złotego fajnie siedzi.

1



Ale to był album. Życiówka Bonsona

0

@draxidox Nie no, takich zestawień nawet pod mema nie wypada robić :|

2

@LS Wszystko oprócz opon, jak wódz doradził

0

@Arkon Wodz po prostu dba, zebyscie nie tuczyli swoich zwierzat.

0

@PatrychoO A to luzik, "Zmora Wilka" nawet mi się podobała, więc pewnie Cyberpunk też siądzie

1

@PatrychoO Jakieś argumenty które wesprą Twoją opinie? :D

0

Wymagania PCtowej wersji Uncharted:
https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/1462154703.jpg
Ktoś nieźle poleciał z miejscem na dysku, Spider-Man waży jakieś 70 GB a jest gra z otwartym światem. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?