marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Cho lepiej na prawdziwe fantasy - Ród Smoka a nie jakieś szmiry
1
@Przemek2323 no tak, my mamy wegla na 200 lat
0
@AllBundy Jeszcze ma wiele do poprawy. Lepszy rywal łatwiutko pokazuje jego słabe strony
0
@TheNekro94 No, jak dziewczyny twerkuja i nie wiadomo co robią na klipach to wszystko w porządku, żadnej nagości - żadnego erotyzmu. :|
28
Nie no, takich klasyków nie można usuwać.
14
Wciaz jestem w szoku jak Dembele sie zmienil mentalnie, jakby nam go podmienili :|
1
@michal26 rzuć w niego kamieniem z napisem love
21
Matko boska, Kaczyński zachęca do oszczędzania zawyzeniem ceny prądy, przecież wielorodzinne domy to święta spędza przy swieczkach dzięki temu swirowi
a tymczasem Czarnek chce zrobic wlasnego tik toka... za 30 milionow zlotych, wyciagnietych prosto od podatników. Jezeli PIS znowu wygra wybory to naród Polski zasługuje na robienie za miskę ryżu.
3
@TurtleTheCat Łyknąłem w jeden dzień, mega wciągnęło. :D
0
@tristan87 Jak sobie przypomnę, że jarałem się jego kółeczkami i widziałem w nim TOP pomocnika na lata to mi delikatnie wstyd. xDD
1
Obejrzałem Edgerunners i jako totalny laik anime bawiłem się zacnie. :D Człowiek nawet ochoty na powrót do Night City nabrał. :D
Poczekam sobie na DLC i machnę jeszcze raz na 100%. Mam nadzieję, że Redzi jeszcze zainwestują w Cyberpunka, bo mają w łapach potężne uniwersum
1
@adambądkowski93 Króciutko xDD
5
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306730802_6213019092048465_4847759834417250012_n.png?stp=dst-png_p526x296&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=eq9gyZmdz-UAX-rHmoI&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT8zJE-OVlEhLax6_3zZ2xV3RoJ1WmvZSc_1xlGnAcuVjQ&oe=632709D0
Fabuła rodu smoka na jednym memie. Jak ktoś wrażliwy na spoilery to nie wchodzić. :D
2
@Majczel97 Nie, zaburzeń psychicznych czy nawet chorób które już drążą w głowie nie można rozważać pod względem odwaga/głupota.
0
@4drian0 Żenada ale tik-tok to teraz swietny sposób zeby dotrzeć do młodszego odbiorcy. :D
28
@Deviler depresja to zupełnie inna skala niz Twoje fatalne samopoczucie xDD
1
@TheNekro94 Zależy kto z czego ma frajdę. :D Weź sobie chociażby gry Paradoxu, tona mechanik do nauki, dziesiątki jak nie setki godzin żeby wszystko skumać na odpowiednim poziomie i cyk, jedne z popularniejszych RTSów. :D
8
Ostatnie sytuacje w świecie piłki nożnej pokazały, że nieważne jaką technologie zaoferują sędziom do pomocy, nic to nie da jeżeli odpowiadać za to będą kretyni.
0
@jedrek7000 Pojawiło się kilka nowych nabytków, których trzeba wpasować w układankę Xaviego?
2
Co wy pieprzycie o pęknięciu baloniku? Xavi dopiero buduje drużynę, zgrywa a wam juz balonik pękł xD
0
La Bamba narzeka, więc pewnie Alonso i Christensen zagrają super mecz. :|
0
@!34RC3!_0N4 Nikt jeszcze nie nagrał albumu, gdzie każdy utwór by mi siedział. :|
0
@messi564 A gdzie tam, świetny Restart jeszcze rzucił razem z Piotrkiem. Tylko do dwóch ostatnich solowych projektów można mieć zastrzeżenia ale nawet śpiewany Bonson z Króla Złotego fajnie siedzi.
1
Ale to był album. Życiówka Bonsona
0
@draxidox Nie no, takich zestawień nawet pod mema nie wypada robić :|
2
@LS Wszystko oprócz opon, jak wódz doradził
0
@Arkon Wodz po prostu dba, zebyscie nie tuczyli swoich zwierzat.
0
@PatrychoO A to luzik, "Zmora Wilka" nawet mi się podobała, więc pewnie Cyberpunk też siądzie
1
@PatrychoO Jakieś argumenty które wesprą Twoją opinie? :D
0
Wymagania PCtowej wersji Uncharted:
https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/1462154703.jpg
Ktoś nieźle poleciał z miejscem na dysku, Spider-Man waży jakieś 70 GB a jest gra z otwartym światem. :D