11

@norbi77 Dla Stanowskiego to łatwe kliki i wyświetlenia, chłop znalazł sobie kilku imbecylów w internecie i robi na nich zasiegi xD

0

Ciekawe czy Ronaldo korzysta z usług firm ochroniarskich, po tych słowach jego siostry może być łakomym kąskiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luciano99

4

@PatrychoO Kompleks Messiego w całej rodzince wciąż żywy. :D

0

@Freudysta pierwsze kawa

16

O, matko. Moderacji nie ma to zaraz jakiś jełop przyjdzie
ale to trzeba mieć nudne życie

1

@Kondziubarca Kreatywność? Śmiałość? Kolega chyba kadry pomylił. xDD

0

@JimMorrisonFCB Don jak zwykle na cenzurze

0

@MarioVeB! nie mające podstaw? czyli sugerujesz, ze nasze kadry sa na zbliżonym poziomie? xD

0

@tristan87 @Bocheno1

Czyli bug nie ode mnie, jak zwykle strona się sypie xd

1

Wywaliło komuś jeszcze ten pasek z terminarzem, główna, menu etc na samą górę? :| mobilka

2

@Pitinho O, kolejny ekspert. :|

2



Panie Arturze, nieeeee xDDD

6

@Medium i takie malutkie kraje trzymaja za mordy ruskich bardziej od potężnych, europejskich tuzów. xD

5



W punkt o sytuacji w Iranie.
Imo dziwi mnie, że dopiero teraz doszło do takiej eskalacji tego konfliktu, ileż można być religijnym niewolnikiem?

6

@Aragorn33 Ogólnie Garcia to chyba nasz najlepszy obrońca na obecną chwilę. Progres chłopaka robi wrażenie

1

@Image No ja dokładnie pamiętam styl gry Valverde i podziękuje. Nie za to pokochałem Barcelonę.

4

@koksik2700 Meh, simpowanie do Ciri kiedy grało się przez 3 gry Geraltem i czytało książki jest takie jakieś niesmaczne. xD

8



Chłopaki uważali na zajęciach z kamuflażu, ruskie potem będą opowiadać, że choinki do nich strzelały xD

7

@Deviler no tak, rasowa 9 powinna jeszcze sobie pilke dograć xD

0

@Medium prawnie to lepiej na ulicy dostac wpierdziel niż uszkodzić napastnika. xD


W sumie zawsze mnie to dziwiło, przecież jak napada cie z 3 patusów to powinieneś móc użyć wszystkiego byleby samemu wyjść bez szwanku, a prawo w takich przypadkach często faworyzuje napastników

14

@smieszek mamy tutaj eksperta od galy :v

4

No tak, Leo pewnie spał na treningach z swoim talentem.

0

@Pilka_jest_okragla To jest po prostu pamięć kibica xD

19

Przecież ich nie obowiązuje finansowe fair play, po co to pieprzenie? xD

0

@matirix20 bartomeu, to Ty?

1

@tbas Troll by sie juz dawno znudził, przypomne ze to bylo w sierpniu 2021.
Nie uwierzę, że nutka atencji jaka dostaje od randomow na stronie internetowej jest jego celem xD

1

@michal26 Tymi wycenami sugerował się tylko Bartomeu, bardziej ciekawostka niż realny wyznacznik czegokolwiek

3

Odnośnie @masq i Leo Messiego to w.w użytkownik zarzuca innym, że wszystko odnośnie Leo usprawiedliwiają i mają przysłowiowe klapki na oczach.
Polecam kolego strzelić srogą autorefleksję na ten temat bo działasz w podobny sposób, tylko jeżeli chodzi o krytykę. Już ponad rok bez Leo leci a u Ciebie temat dalej na świeczniku, śmierdzi totalnie niezdrową obsesja. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?