marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@norbi77 Dla Stanowskiego to łatwe kliki i wyświetlenia, chłop znalazł sobie kilku imbecylów w internecie i robi na nich zasiegi xD
0
Ciekawe czy Ronaldo korzysta z usług firm ochroniarskich, po tych słowach jego siostry może być łakomym kąskiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luciano99
4
@PatrychoO Kompleks Messiego w całej rodzince wciąż żywy. :D
0
@Freudysta pierwsze kawa
16
O, matko. Moderacji nie ma to zaraz jakiś jełop przyjdzie
ale to trzeba mieć nudne życie
1
@Kondziubarca Kreatywność? Śmiałość? Kolega chyba kadry pomylił. xDD
0
@JimMorrisonFCB Don jak zwykle na cenzurze
27
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308498434_5564365430314916_6613960379942713360_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=7mrXCqlHWfQAX8k6GYU&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT8_O_2tPzWggKlH4VqJaBwOU7aB0-PVw_63sO9LHmV4Xg&oe=633501A3
Ciężka relacja xD
0
@MarioVeB! nie mające podstaw? czyli sugerujesz, ze nasze kadry sa na zbliżonym poziomie? xD
0
@tristan87 @Bocheno1
Czyli bug nie ode mnie, jak zwykle strona się sypie xd
1
Wywaliło komuś jeszcze ten pasek z terminarzem, główna, menu etc na samą górę? :| mobilka
2
@Pitinho O, kolejny ekspert. :|
2
Panie Arturze, nieeeee xDDD
6
@Medium i takie malutkie kraje trzymaja za mordy ruskich bardziej od potężnych, europejskich tuzów. xD
5
W punkt o sytuacji w Iranie.
Imo dziwi mnie, że dopiero teraz doszło do takiej eskalacji tego konfliktu, ileż można być religijnym niewolnikiem?
6
@Aragorn33 Ogólnie Garcia to chyba nasz najlepszy obrońca na obecną chwilę. Progres chłopaka robi wrażenie
1
@Image No ja dokładnie pamiętam styl gry Valverde i podziękuje. Nie za to pokochałem Barcelonę.
4
@koksik2700 Meh, simpowanie do Ciri kiedy grało się przez 3 gry Geraltem i czytało książki jest takie jakieś niesmaczne. xD
8
Chłopaki uważali na zajęciach z kamuflażu, ruskie potem będą opowiadać, że choinki do nich strzelały xD
7
@Deviler no tak, rasowa 9 powinna jeszcze sobie pilke dograć xD
0
@Medium prawnie to lepiej na ulicy dostac wpierdziel niż uszkodzić napastnika. xD
W sumie zawsze mnie to dziwiło, przecież jak napada cie z 3 patusów to powinieneś móc użyć wszystkiego byleby samemu wyjść bez szwanku, a prawo w takich przypadkach często faworyzuje napastników
14
@smieszek mamy tutaj eksperta od galy :v
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308724134_670439877972798_2320727286864492327_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1SqeoY4u15sAX9_0jGZ&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-BExkRBbcwIL98pzK9wkAdfdsZU99RBK2j4Q70gYJsBA&oe=6333B2DE
nikt nie lubi warszawy
4
No tak, Leo pewnie spał na treningach z swoim talentem.
0
@Pilka_jest_okragla To jest po prostu pamięć kibica xD
19
Przecież ich nie obowiązuje finansowe fair play, po co to pieprzenie? xD
0
@matirix20 bartomeu, to Ty?
1
@tbas Troll by sie juz dawno znudził, przypomne ze to bylo w sierpniu 2021.
Nie uwierzę, że nutka atencji jaka dostaje od randomow na stronie internetowej jest jego celem xD
1
@michal26 Tymi wycenami sugerował się tylko Bartomeu, bardziej ciekawostka niż realny wyznacznik czegokolwiek
3
Odnośnie @masq i Leo Messiego to w.w użytkownik zarzuca innym, że wszystko odnośnie Leo usprawiedliwiają i mają przysłowiowe klapki na oczach.
Polecam kolego strzelić srogą autorefleksję na ten temat bo działasz w podobny sposób, tylko jeżeli chodzi o krytykę. Już ponad rok bez Leo leci a u Ciebie temat dalej na świeczniku, śmierdzi totalnie niezdrową obsesja. :v