15

@koksik2700 Morata wśród trenerów xD

1

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ratowanie-katechezy-przed-odplywem-uczniow-uczniowie-beda-musieli-wybierac/hkhwtkv

i cyk, do etyki nie bedzie nauczycieli to wleci obowiazkowa tylko religia xd

5

@Jakchcesz Tygodniówka? Ty za taka pensje żyjesz?

2

@Comentateiro u mnie jeszcze był drążek w ramach testu

19

Smutne wieści z frontu. Andrij Korzinkin - animator znany głównie z pracy przy Metro Exodus nie żyje, został zabity podczas wykonywania misji bojowej.


2

@Danny Gaucho Z tego co pamiętam o zbanowanym wystarczy tylko wspomnieć, nie trzeba nawet rzucać argumentami w stronę oponenta żeby podpaść moderacji. :D

1

@panczo Kumam, aczkolwiek nie można zaburzać rzeczywistości bo komuś się zmarło xD

5

@tomek8756 podwyżka to jest dla prezesa, dla pana to sa owocowe czwartki

9

Odnośnie śmierci Urbana i tony komentarzy "o zmarłych albo dobrze albo wcale"
to skąd właściwie się to wzięło? Śmierć nie wymazuje poczynań za życia osoby, więc czemu by o tym nie mówić? Niech ktoś mi rozjaśni :|

5

Mamy 2022 a BF1 wciąż jest najlepszym FPSem jeżeli chodzi o efekty audiowizualne. Frostbite w swoim prime.

0

@Transu96 kiedy będziesz je sprzedawał?

3

https://x.com/oocNastolatki/status/1576927721070170115

Kurła, gdzie takie zarobki są? :D
Chyba, że chodzi o prawnika w stylu Goodmana

1

@AFA90 po prostu ea ma gdzieś pecety

1

@Medium Gdzie księżniczki znajdą większego łobuza jak nie w więzieniu. :v

20

@Kondziubarca A teraz chodzą i zbierają chrust, wiele się zmieniło xD

0

@MESSIah16 nie kumam po co robić takie szopki xD

2

@Striker ten co pisał bajki na zawsze w pamięci xd

3

@MesQueUnClub96 Neymar w prime? Dobrze się czujesz Dodi?

0

@Medium chyba razem ale rynek w fucie osobny

1

@Emhyr Gdyby piłkarze mieli śledzić te szopki to już dawno by psycha siadła

2

@Barca1992 pl miała go zweryfikować a wyszło, że to on zweryfikował pl xd

0

@AlexDark00 a czy ja gdzieś stwierdziłem, że bez Lewego byśmy zremisowali?

0

@AlexDark00 Ale jak Ci mam na to dać dowód? xD Ty chłopie zaczynasz tak masakrycznie gdybać żeby umniejszyć Lewemu, że aż mi Cię szkoda jak to czytam. xD

14

@Freudysta Najlepszy element Twojej refleksji był kiedy apelowałeś do adminów o zainteresowanie się tematem. :|

1

@Rust_Cohle niech spróbuje przeinstalować tego śmiesznego antyczita
https://help.ea.com/en-gb/help/pc/ea-anticheat/#uninstall

3

Duński nazario wczoraj załadowałby z 3 gole, bo gdyby grał to zapewne inaczej by się ustawiał, robił przestrzeń i być może dochodził by do lepszych sytuacji bramkowych.
Lewus out, po co nam taki napastnik jak możemy sprowadzić znowu Nazario.

6

@Danny Gaucho lewus się skończył

0

Matko boska, widzę że te dyskusje o Lewym będą się ciągnęły i ciągnęły, ale nudy. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?