3

Odnośnie @masq i Leo Messiego to w.w użytkownik zarzuca innym, że wszystko odnośnie Leo usprawiedliwiają i mają przysłowiowe klapki na oczach.
Polecam kolego strzelić srogą autorefleksję na ten temat bo działasz w podobny sposób, tylko jeżeli chodzi o krytykę. Już ponad rok bez Leo leci a u Ciebie temat dalej na świeczniku, śmierdzi totalnie niezdrową obsesja. :v

1

@jeyx77x matko boska, coraz wieksze brednie "wyciekaja" xDD

0

@Bobert_Kubicki Grałeś?

3

@4drian0 Wiadomo, tak samo jak ludzie wrócili do Wiedzmina 3 po premierze profanacji od netflixa.

Tak czy siak, top 1 najchętniej granych gier SP na steamie, 2 lata po premierze w sytuacji CP robi wrażenie

4

W Cyberpunka znowu bawi się ok. 70-80k graczy dziennie (tylko na steam) - całkiem nieźle patrząc, że gra nie otrzymała jeszcze żadnej konkretnej zawartości i według niektórych jest bublem dekady. :v

3

@doc Pewnie wśród protestujących. :v

11



Policja religijna łapiąca ludzi za "niestosowny" ubiór. Mam tylko nadzieję, ze Kaczyński i Rydzyk o tym nie słyszeli.

0

@masq Czyli Haaland>Suarez?

@FCBMati10 Nazario bodajże 14 bramek w LM załadował

1

@macio_944 Mnie nawet reakcja graczy zdziwiła, jak można być aż takim baranem xD

0

@kamil9040 mowa o zniszczeniu floty, nie o wojnie atomowej

1

@Kusco15 a jak miałaby być traktowana jak nie symbolicznie? xD

2

@Herato Na jedne z najlepszych gier trzeba czekać, ot co - szczególnie że R nie spał w międzyczasie. Wydali genialnego Red Dead Redemption 2.

5



Gracze tak się oburzyli faktem, ze GTA VI jest brzydkie w wczesnej wersji, że twórcy postanowili ich trochę podszkolić w kwestii robienia gier? xDD

1

@HighestInTheRoom tutaj jest potencjał na naszą własną galę mma

4

@masq vs @AlexDark00

Debata na jakiś temat powrotu Leo i miejsca zajmowanego przez Lewandowskiego, czuję że koledzy pobiliby rekord komentarzy xD

0

ale jak to, biala opaska na czerwonych koszulkach i czerwona na bialych, problem pato patriotyzmu rozwiazany xD

2

@TheNekro94 Ludzie, tu nikogo nie ma

0

Widze tone postów w internecie, że Lewy powinien grać z opaska w patriotyczne bialo-czerwone barwy, a to nie jest tak ze opaska musi miec kontrast z koszulka, inaczej jej nie dopuszcza?

3

@John_Doe Dla równowagi wszechświata taka opaska powinna być założona na drugim ramieniu :|

Jak już ktoś ma się zesrać o opaskę, to niech zrobią to wszyscy

26



Ależ gigachad.

Korwin to już pewnie palpitacje serca ma, ze tak szkaluja jego idola xD

1

@NaFazieHitman nam za dobrze z Kaczyńskim, 500+ daje, 13 i 14 emeryture daje
ławeczki ładne zrobili, co tu obalać panie

2

Czyli co, przebudzenie narodu rosyjskiego i krwawe zamieszki na ulicach? Nie ukrywam, pojawia mi się uśmieszek na myśl o takim scenariuszu.

1

@Danny Gaucho Na ciebie zawsze można liczyć w kwestii statystyk :D

8

Kurde, a gdzie się pojawiły porównania statystyk Leo z Frankowskim?

1

@Wilczeq To niezły Kliczko xDD

2

@Criss18Barca nie widzę korelacji xd

0

@Kidd Ludzie przywiązują się do symbolów, dlatego tak

1

Wpierw sprzedał się dla Niemca, teraz dla Ukraińca.

4

21



Korwin zaraz zajedzie do czasów prehistorycznych, żeby usprawiedliwiać Rosje. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?