9

Odnośnie śmierci Urbana i tony komentarzy "o zmarłych albo dobrze albo wcale"
to skąd właściwie się to wzięło? Śmierć nie wymazuje poczynań za życia osoby, więc czemu by o tym nie mówić? Niech ktoś mi rozjaśni :|

5

Mamy 2022 a BF1 wciąż jest najlepszym FPSem jeżeli chodzi o efekty audiowizualne. Frostbite w swoim prime.

0

@Transu96 kiedy będziesz je sprzedawał?

3

https://x.com/oocNastolatki/status/1576927721070170115

Kurła, gdzie takie zarobki są? :D
Chyba, że chodzi o prawnika w stylu Goodmana

1

@AFA90 po prostu ea ma gdzieś pecety

1

@Medium Gdzie księżniczki znajdą większego łobuza jak nie w więzieniu. :v

20

@Kondziubarca A teraz chodzą i zbierają chrust, wiele się zmieniło xD

0

@MESSIah16 nie kumam po co robić takie szopki xD

2

@Striker ten co pisał bajki na zawsze w pamięci xd

3

@MesQueUnClub96 Neymar w prime? Dobrze się czujesz Dodi?

0

@Medium chyba razem ale rynek w fucie osobny

1

@Emhyr Gdyby piłkarze mieli śledzić te szopki to już dawno by psycha siadła

2

@Barca1992 pl miała go zweryfikować a wyszło, że to on zweryfikował pl xd

0

@AlexDark00 a czy ja gdzieś stwierdziłem, że bez Lewego byśmy zremisowali?

0

@AlexDark00 Ale jak Ci mam na to dać dowód? xD Ty chłopie zaczynasz tak masakrycznie gdybać żeby umniejszyć Lewemu, że aż mi Cię szkoda jak to czytam. xD

14

@Freudysta Najlepszy element Twojej refleksji był kiedy apelowałeś do adminów o zainteresowanie się tematem. :|

1

@Rust_Cohle niech spróbuje przeinstalować tego śmiesznego antyczita
https://help.ea.com/en-gb/help/pc/ea-anticheat/#uninstall

3

Duński nazario wczoraj załadowałby z 3 gole, bo gdyby grał to zapewne inaczej by się ustawiał, robił przestrzeń i być może dochodził by do lepszych sytuacji bramkowych.
Lewus out, po co nam taki napastnik jak możemy sprowadzić znowu Nazario.

6

@Danny Gaucho lewus się skończył

0

Matko boska, widzę że te dyskusje o Lewym będą się ciągnęły i ciągnęły, ale nudy. :D

0

@Inko no na samym steam gra obecnie 50k ludzi wiec ma jakies swoje grono odbiorców

1

@draxidox Prawdopodobnie ci co nie graja na konsoli

5

@Freudysta moderacja ma zainteresować się kultem Messiego na stronie kibiców Barcy? Czy ty z Chorzoszczy uciekłeś?

Jedynie czym moderacja powinna się zainteresować to Twoje komentarze, bo piszesz te bzdury już seryjnie. Chyba podchodzi to pod spam. :|

9

ej, chłopaki przecież lewy strzela tylko na pustaka albo z 3 metrów, co to za indywidualna akcja?

0

@pt9 tak bedzie spotifaj grany ale jednak jakis niesmak juz jest xD
a tu dopiero premiera byla

@bartekvisca własnie zaczynam żałować, że nie pobrałem sobie torrenta.

0

Miski, udało mi się uruchomić normalnie fife ale zaś nie ma w ogóle komentarza xD
W opcjach jest zablokowany na angielskim a obok jest brazylijska flaga i tyle

0

@Medium Myślę, że z Cou chodzi bardziej o to, że był plackiem - nikt go wtedy nie chciał więc go wypożyczaliśmy zeby chociaż trochę z pensji zejść

0

@FCB_dimiC jakiś bieda burger z średnia cola prawie 30 ziko, ja nie jem dużo ale żeby pojesc musiałbym takich burgerów zjeść z 4 xd

0

Ale maczek ma dowalone ceny, przecież tam żeby w miarę sobie pojeść trzeba z 100 ziko zostawić xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?