marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Odnośnie śmierci Urbana i tony komentarzy "o zmarłych albo dobrze albo wcale"
to skąd właściwie się to wzięło? Śmierć nie wymazuje poczynań za życia osoby, więc czemu by o tym nie mówić? Niech ktoś mi rozjaśni :|
5
Mamy 2022 a BF1 wciąż jest najlepszym FPSem jeżeli chodzi o efekty audiowizualne. Frostbite w swoim prime.
0
@Transu96 kiedy będziesz je sprzedawał?
3
https://x.com/oocNastolatki/status/1576927721070170115
Kurła, gdzie takie zarobki są? :D
Chyba, że chodzi o prawnika w stylu Goodmana
1
@AFA90 po prostu ea ma gdzieś pecety
1
@Medium Gdzie księżniczki znajdą większego łobuza jak nie w więzieniu. :v
20
@Kondziubarca A teraz chodzą i zbierają chrust, wiele się zmieniło xD
51
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309933104_5498575833565183_680026140232302958_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=6qoEduO4OwgAX-OT2FQ&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT9k36dRZaSdco1Wa_SvUZb-y7J8ojC9daBj_iiGuIO76A&oe=633F2ADE
Obrazki które wspaniale się zestarzały. :v
0
@MESSIah16 nie kumam po co robić takie szopki xD
2
@Striker ten co pisał bajki na zawsze w pamięci xd
3
@MesQueUnClub96 Neymar w prime? Dobrze się czujesz Dodi?
0
@Medium chyba razem ale rynek w fucie osobny
1
@Emhyr Gdyby piłkarze mieli śledzić te szopki to już dawno by psycha siadła
2
@Barca1992 pl miała go zweryfikować a wyszło, że to on zweryfikował pl xd
0
@AlexDark00 a czy ja gdzieś stwierdziłem, że bez Lewego byśmy zremisowali?
0
@AlexDark00 Ale jak Ci mam na to dać dowód? xD Ty chłopie zaczynasz tak masakrycznie gdybać żeby umniejszyć Lewemu, że aż mi Cię szkoda jak to czytam. xD
14
@Freudysta Najlepszy element Twojej refleksji był kiedy apelowałeś do adminów o zainteresowanie się tematem. :|
1
@Rust_Cohle niech spróbuje przeinstalować tego śmiesznego antyczita
https://help.ea.com/en-gb/help/pc/ea-anticheat/#uninstall
3
Duński nazario wczoraj załadowałby z 3 gole, bo gdyby grał to zapewne inaczej by się ustawiał, robił przestrzeń i być może dochodził by do lepszych sytuacji bramkowych.
Lewus out, po co nam taki napastnik jak możemy sprowadzić znowu Nazario.
6
@Danny Gaucho lewus się skończył
0
Matko boska, widzę że te dyskusje o Lewym będą się ciągnęły i ciągnęły, ale nudy. :D
0
@Inko no na samym steam gra obecnie 50k ludzi wiec ma jakies swoje grono odbiorców
1
@draxidox Prawdopodobnie ci co nie graja na konsoli
5
@Freudysta moderacja ma zainteresować się kultem Messiego na stronie kibiców Barcy? Czy ty z Chorzoszczy uciekłeś?
Jedynie czym moderacja powinna się zainteresować to Twoje komentarze, bo piszesz te bzdury już seryjnie. Chyba podchodzi to pod spam. :|
9
ej, chłopaki przecież lewy strzela tylko na pustaka albo z 3 metrów, co to za indywidualna akcja?
0
@pt9 tak bedzie spotifaj grany ale jednak jakis niesmak juz jest xD
a tu dopiero premiera byla
@bartekvisca własnie zaczynam żałować, że nie pobrałem sobie torrenta.
0
Miski, udało mi się uruchomić normalnie fife ale zaś nie ma w ogóle komentarza xD
W opcjach jest zablokowany na angielskim a obok jest brazylijska flaga i tyle
0
@Medium Myślę, że z Cou chodzi bardziej o to, że był plackiem - nikt go wtedy nie chciał więc go wypożyczaliśmy zeby chociaż trochę z pensji zejść
0
@FCB_dimiC jakiś bieda burger z średnia cola prawie 30 ziko, ja nie jem dużo ale żeby pojesc musiałbym takich burgerów zjeść z 4 xd
0
Ale maczek ma dowalone ceny, przecież tam żeby w miarę sobie pojeść trzeba z 100 ziko zostawić xd