marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gwyn zazwyczaj mam jakies egzotyczny komentarz na strumyku wiec nic nie rozumiem i jest fajnie
4
@mateusz1989VeB >Może po nich chodzić, biegać i cokolwiek
>dlatego napisałem, żeby oficjalnie mu pozwolili
Nie, nie rozumiem. :|
20
@mateusz1989VeB przecież mogą po nim chodzić xD to juz tylko wola piłkarza
0
@Transu96 Ładne zbroje, pasuja do Goticzka
6
https://tnij.ga/AZUqT
https://tnij.ga/IreCT
Arena w Starym Obozie i prawdopodobnie jedna z finalnych zbroi strażnika w remake Goticzka. :D
Nie ukrywam, zaczynam się jarać jak dziecko ^^
0
@sevs W sensie, ze czyste konto bramkarza się nie zalicza jeżeli rywal nie oddał celnego strzału? xD
5
@fart imo świetny serial, klimacik i postacie TOP
1
@DaPidejpi bf2042 to profanacja a nie battlefield, szkoda pieniędzy i czasu który można przeznaczyć na lepsze gierki xd
0
@DaPidejpi panie, pograj sobie lepiej w bf1
0
Ponoć jeden z tych chłopaków z Krosna jest z 08, matko boska
8
Hejterzy Lewusa:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_WrjRCIcq4zKebj2A726RLwjUzzsUP7xK,w400.jpg
7
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/307015442_2225168020998651_6971921995434656230_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p843x403&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=I6VnvcynfcIAX-MFU7a&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT_0U8aeY2on_d3HPUgF431vLphspARm2VTkSp8-4LP9nA&oe=632AC63A
Piękny widok.
0
@Rewolucja123 Solidnie pomimo gola? Coś mi tu nie gra :|
2
@Khajio juz mnie nic w życiu nie zdziwi
1
@John_Doe no można porównywać, ale jest różnica między porównaniem standardów życia a programami socjalnymi
0
@John_Doe a co mnie socjal w Irlandii obchodzi ;p
4
@Mixtape Czyli zagraja dobry mecz, to samo bylo z Alonso i Christensenem xD
0
@Herato Różnica jest taka, że Ronaldo był stawiany w jednym murze obok Leo Messiego, Haaland nie jest.
0
@jeyx77x Oj, kontrowersyjna teza.
1
@Nano22 Oj, przepraszam. Nie ogarniam do końca tego uniwersum. ^^
18
Ciekawe co będzie następne po sztucznym zachęceniu do ograniczania zużywania prądu, zjesz 2 kotlety w tygodniu to następne 20% drożej? Jak ten pomysł przejdzie to the sky is the limit, psychopata będzie mógł zacząć zabawę.
Najśmieszniejsi są ludzie którzy myślą, że chodzi o ekologie - Kaczor ma w tyłku wątek eco, co pokazał mówiąc tekst w stylu "palcie wszystkim, tylko nie oponami" muszą po prostu nabić puste skarbonki, żeby móc dalej przewalać pieniądze na durne inwestycje i kupowanie błota zza granicy.
2
@Azi Jak chociaż jeden łeb zmądrzałby to imo warto próbować bić łbem w mur. :D
19
@PanAgenda2030 Ale jakie chaty, jak to randomowi ludzie ich pomieścili w większości u siebie w domach + różne organizacje?
I rozumiem, że podczas ucieczki z kraju wybrałbyś podróż autokarem, zamiast własnym samochodem?
A zapieprzać za miskę ryżu i tak będziesz, za tym głosowali Polacy w 2015 nabierając się na rząd PIS jak socios na Bartomeu.
1
Konfederacja dalej swoje xDD
0
@Kubsoleon Śmieszne jest, że łyknąłeś fejkowa wypowiedź
2
Blacha ma milion słuchaczy na spotifaju, co jest xD
5
@Deny06 rynek brazylijski panie
0
@Transu96 nie za fife. :|
2
@draxidox EuroBussines, klasyk
1
Garść informacji o nowym Call of Duty. Chyba będzie trzeba dać szanse, mój pierwszy COD od pierwszego Black Opsa xDD