marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://pbs.twimg.com/media/FbuAlk8WIAAAlnl?format=jpg&name=small
W punkt o konfie xDD
2
@GeneralXavi będę rzigoł
3
@Ojciec5tkidzieci Rockstar ma aż tak wywalone w Red Dead Online, że pozwala oszukiwać? Nieźle.
1
@Sulimo W końcu da się żyć
1
@Danny Gaucho Biureczko już czekało. :D
0
@TR3YWAY Z pierwszych wypłat ciułałem na nowy komputer. xD
2
@RomanHoffer łącze się z toba w bólach 3 zmiany :|
5
@mientusek1407 karyny w takich stadach to zawsze kopalnia śmiechu xD
14
Chciałbym zobaczyć jak taki Seba jedzie na zmywak do Anglii i jest deptany jak zwykły pet przez anglików xD
1
@Barca1922 Oj panie, to na pewno nie zmieściło się w 60 bańkach. Prowizja dla agenta, piłkarza i zapewne jego rodzinki musiała być potężna
2
HBO udostępniło pierwszy odcinek Rodu Smoka.. całkowicie za darmo. :D Nie ma polskich napisów, ale jak ktoś chciałby spróbować wejść w uniwersum, zna angielski to świetna opcja. :D
0
Po Zmorze Wilka czas na drugie anime w moim życiu. :|
1
@T^L Wiadomo, że to klasyczna gadka dla elektoratu
0
Budżet państwa musi być w krytycznym stanie skoro kaczor upomina się o reparacje xD
1
@Pawel13sz Imo zależy od tego jak będzie wyglądał progres na przestrzeni sezonu. Nie ma sensu patrzeć na to tak zero jedynkowo.
1
@Kgorecki2500 Szanse ma bo w formie to wciąż TOP lewych obrońców, może konkurencja pozytywnie na niego zadziała i zepnie tyłek
0
@Dundersztyc Według ekspertów miała troche inaczej zweryfikować
0
@AlwaysBlaugrana A co jeżeli Xavi dużo wcześniej powiedział Albie, że może pakować manatki?
67
Widze, ze liga angielska ostro weryfikuje Haalanda xD
1
@hayek No nie, bo jest to chamskie określenie xD Aczkolwiek polecenie w drugą stronę i wkręcanie człowiekowi, że jest super kiedy ma problem wejść na drugie piętro i potem umiera z zadyszka na 20 minut też mija się z celem
2
Que bedzie nagrywał dissy na body positive xD
3
Bagieta vs kapela to konflikt który dostaliśmy, a na niego nie zasługujemy xDD
1
@Comentateiro Trzeba Dodiego zapytać
11
@Patryczek1426 To nie kompleks, a szczera prawda xD PR Ronaldo robi niesamowita robote
1
@Lionel_Messi10 Bez znaczenia ile ma punktów na karcie, EA tak psuje rynek, ze Ronaldo najpóźniej w grudniu będzie niegrywalny
1
@Image To jest w stylu EA, nieważne jak ważne że mówią xD
1
@Armin96 No mają, ale nie aż tak xD po prostu EA coś schrzaniło znowu
0
Ponoć na Xboxie da się już grać w nowa FIFE xDD
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302594170_3322130844735677_1826386577625886477_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=bbTN75umBjgAX9YfUPi&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_PO2BCLnV51Qlyo_3xOzxDtJU3iudkmjeMr9cnpSewSA&oe=6312B524
Polak rodak doceniony
1
@A4ron Pamietam jak mi truli kiedy mialem faze na yerbe, ze to jakies ziółko do picia xDD
3
@tobiasson92 Wojna to nie tylko front, propaganda tez elementem tej układanki