7

2

@GeneralXavi będę rzigoł

3

@Ojciec5tkidzieci Rockstar ma aż tak wywalone w Red Dead Online, że pozwala oszukiwać? Nieźle.

1

@Sulimo W końcu da się żyć

1

@Danny Gaucho Biureczko już czekało. :D

0

@TR3YWAY Z pierwszych wypłat ciułałem na nowy komputer. xD

2

@RomanHoffer łącze się z toba w bólach 3 zmiany :|

5

@mientusek1407 karyny w takich stadach to zawsze kopalnia śmiechu xD

14



Chciałbym zobaczyć jak taki Seba jedzie na zmywak do Anglii i jest deptany jak zwykły pet przez anglików xD

1

@Barca1922 Oj panie, to na pewno nie zmieściło się w 60 bańkach. Prowizja dla agenta, piłkarza i zapewne jego rodzinki musiała być potężna

2



HBO udostępniło pierwszy odcinek Rodu Smoka.. całkowicie za darmo. :D Nie ma polskich napisów, ale jak ktoś chciałby spróbować wejść w uniwersum, zna angielski to świetna opcja. :D

0



Po Zmorze Wilka czas na drugie anime w moim życiu. :|

1

@T^L Wiadomo, że to klasyczna gadka dla elektoratu

0


Budżet państwa musi być w krytycznym stanie skoro kaczor upomina się o reparacje xD

1

@Pawel13sz Imo zależy od tego jak będzie wyglądał progres na przestrzeni sezonu. Nie ma sensu patrzeć na to tak zero jedynkowo.


1

@Kgorecki2500 Szanse ma bo w formie to wciąż TOP lewych obrońców, może konkurencja pozytywnie na niego zadziała i zepnie tyłek

0

@Dundersztyc Według ekspertów miała troche inaczej zweryfikować

0

@AlwaysBlaugrana A co jeżeli Xavi dużo wcześniej powiedział Albie, że może pakować manatki?

67

Widze, ze liga angielska ostro weryfikuje Haalanda xD

1

@hayek No nie, bo jest to chamskie określenie xD Aczkolwiek polecenie w drugą stronę i wkręcanie człowiekowi, że jest super kiedy ma problem wejść na drugie piętro i potem umiera z zadyszka na 20 minut też mija się z celem

2



Que bedzie nagrywał dissy na body positive xD

3



Bagieta vs kapela to konflikt który dostaliśmy, a na niego nie zasługujemy xDD

1

@Comentateiro Trzeba Dodiego zapytać

11

@Patryczek1426 To nie kompleks, a szczera prawda xD PR Ronaldo robi niesamowita robote

1

@Lionel_Messi10 Bez znaczenia ile ma punktów na karcie, EA tak psuje rynek, ze Ronaldo najpóźniej w grudniu będzie niegrywalny

1

@Image To jest w stylu EA, nieważne jak ważne że mówią xD

1

@Armin96 No mają, ale nie aż tak xD po prostu EA coś schrzaniło znowu

1

@A4ron Pamietam jak mi truli kiedy mialem faze na yerbe, ze to jakies ziółko do picia xDD

3

@tobiasson92 Wojna to nie tylko front, propaganda tez elementem tej układanki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?