0

@DonMatteo901 na fb pełno takich kwiatków xD

20



Najwyższa pora udać się do psychiatry xDD

2



Wyobrażacie sobie żyć w kraju, gdzie największą aferą jest premier który poleciał w melanż? :|

1

@q1 Na 87h zawodów spał 5 godzin i 20 minut xD
Pierwsza drzemka na 20 minut, potem 2h i teraz 3h

0

@Emhyr Pierwsza drzemka Karasia trwała 20 minut. xD

6



Jak człowiek patrzy co tam wyprawia Karaś z resztą chłopaków to zastanawia się gdzie są limity ludzkiego organizmu, masakra.


Jeszcze 4 okrążenia na rowerze i zaczyna bieg na 420 kilometrów.

9

@Herato Wyniki jakie tam chłopaki robia nie ma co porównywać do innych sportowców a co dopiero do przeciętnego kowalskiego xD

0

@PJ1985 dla madryciaków to tak 100 lekko

2

@david89 Zadanie moze i nie jest latwe, ale chyba decydujac sie na dzieciaka ma sie swiadomosc, ze w jakims stopniu poświęcasz czastke siebie na te minimum 18 lat?

0

@Vebrol menczesterki prawie jak madryciaki, za duzo ujadaja w internecie xD

7



czym jest wysiłek Karasia przy wychowaniu bąbla xD

7



Co to w ogóle za animacja wślizgu? xD Widze, ze FIFA23 zapowiada sie naprawde elegancko.

9



Leo Messi będzie wysyłał wiadomości do fanów United. :|

4

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze rozumiem problem, gdyby flagi zostały podmienione na symbole które mają obrażać LGBT, ale to zwykła flaga USA bez żadnych wulgaryzmów ani obelg więc imo trochę robienie problemu z niczego. :|

4

@escarabajo Nope, dwa tygodnie urlopu mijają praktycznie jak weekend. :|

2

@GeneralXavi Nasi starzy chodzili podobnymi ścieżkami :|

37



O cię panie, a ja do żabki czasami mam problem się dotoczyć

2

@Emhyr Douglas talizman, nie ma Brazylijczyka o zobaczcie co się dzieje

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ozil świetny grajek, ale bywał dosyć leniwy na boisku jak mnie pamięć nie myli.

0

@inViNcibl3 BonSoul idealny pod piwerko w lata. :D

2



Eminem też oberwał. xDD

1

@norbi77 Najlepsza pogoda to gdy nie ma upału, nie ma mrozu a jest tak o, w sam raz. :|

1

@dziaraka Autotune to tylko narzędzie, jak z niego skorzystasz to Twoja sprawa. Osobiście jak ktoś ma umiar i nie przekręca śrubki to niech sobie korzysta

2

@Comentateiro "Nigdy nie zrozumiem dlaczego słuchacze mieliby doceniać kolejnych kolesi w kółko mamroczących te same banały."

Współczesny rap to głównie mamrotanie o pieniądzach, łatwych dziewczynach i o życiu, którego nie mają albo mają wypożyczone niczym nowe samochody wzięte tylko na klip.
I takie utwory robia po kilka jak nie kilkanaście baniek wyświetleń

a rap, gdzie chłop ma skilla, kładzie sobie ot tak, podwójne czy nawet poczwórne rymy, wkłada kawał emocji w swoja muzykę ma po góra kilkadziesiąt, kilkaset wyświetleń. Ludzie stali się imo mniej wymagający od muzyki, ma być skoczny bit, prosty tekst i praktycznie zero ambicji włożonych w muzykę.

Wiadomo, gusta są różne bla bla ale rap imo stanowczo poszedł w złą stronę jeżeli chodzi o słuchaczy.

Tak, jestem rapowym boomerem. :|

1



polska scena w rapie ma jeszcze cos do powiedzenia, szkoda tylko ze gorzej z docenieniem takiej muzyki przez sluchaczy.

21

@FC1899Barca Wyjdzie z Ajaxu i będzie się kopał po czole. :|

9

@Janas11224 Dubbing w 99% to profanacja, nie da sie ogladac xD

0

@ciema a co tu się wyrabia xd

0

Jest jakiś sposób żeby dodane utwory na Spotifaju wyświetlały mi się na innym urządzeniu?

36

@Comentateiro Ziomek co w trakcie kontry jakies fochy strzela, on ostatecznie wyladuje w Realu - z swoim ego idealnie tam pasuje. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?